głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika chocolatenuaar

Każdy czeka na kogoś  kto już nigdy nie wróci.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 7 marca 2013

Każdy czeka na kogoś, kto już nigdy nie wróci.

Ludzie zaskakują mnie swoim chamstwem codziennie. Nie mają granic.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 7 marca 2013

Ludzie zaskakują mnie swoim chamstwem codziennie. Nie mają granic.

Nikt nie powiedział  że dobre decyzje nie będą ranić.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 7 marca 2013

Nikt nie powiedział, że dobre decyzje nie będą ranić.

Nigdy nie pojmiesz jak moje    na zawsze '' potrafi być dosłowne.

falszmaszwypisanynamordzie dodano: 7 marca 2013

Nigdy nie pojmiesz jak moje ,, na zawsze '' potrafi być dosłowne.

Pozdro. Dla tych którzy nie palą  nie piją  nie biorą i sie nie tną. Umiecie żyć.

kinia10107 dodano: 7 marca 2013

Pozdro. Dla tych którzy nie palą, nie piją, nie biorą i sie nie tną. Umiecie żyć.

''Idziemy razem przez park  trzymamy za ręce. Oddycham dzięki niej  bo jest dla mnie tlenem.''

kinia10107 dodano: 7 marca 2013

''Idziemy razem przez park, trzymamy za ręce. Oddycham dzięki niej, bo jest dla mnie tlenem.''

Nigdy więcej nie angażuj się tak mocno i tak szybko. Nie warto.

kinia10107 dodano: 7 marca 2013

Nigdy więcej nie angażuj się tak mocno i tak szybko. Nie warto.

Wiesz dobrze  że bywają takie momenty  kiedy uśmiechasz się tylko po to  żeby się nie rozpłakać. To wszystko jest jakieś fantastycznie popierdolone.

kinia10107 dodano: 7 marca 2013

Wiesz dobrze, że bywają takie momenty, kiedy uśmiechasz się tylko po to, żeby się nie rozpłakać. To wszystko jest jakieś fantastycznie popierdolone.

A teraz  założę kochane legginsy  niewinną koszulkę  zaplotę warkoczyki będę tańczyć. W pustym domu  przy ukochanej muzyce. Tańczyć i śmiać się w głos. I pieprzyć  pieprzyć wszystko.

kinia10107 dodano: 7 marca 2013

A teraz, założę kochane legginsy, niewinną koszulkę, zaplotę warkoczyki będę tańczyć. W pustym domu, przy ukochanej muzyce. Tańczyć i śmiać się w głos. I pieprzyć, pieprzyć wszystko.

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo  wiesz  że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności  które zżera cię od środka. A ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

kinia10107 dodano: 7 marca 2013

Wiesz co jest gorsze od płakania w poduszkę? Pustka. Taka chwila kiedy po prostu siedzisz i wpatrujesz się w niebo, wiesz, że nie możesz nic zrobić i ogarnia cię to przerażające poczucie bezsilności, które zżera cię od środka. A ty nie robisz nic. Po prostu się przyglądasz.

Nie chodzę w markowych ciuchach  nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie zapierdalam w dwumetrowych obcasach. I to cię boli. Bo ja nawet w ubraniach ze szmateksu  bez makijażu i w schodzonych już trampkach jestem lepsza od niej.

kinia10107 dodano: 7 marca 2013

Nie chodzę w markowych ciuchach, nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie zapierdalam w dwumetrowych obcasach. I to cię boli. Bo ja nawet w ubraniach ze szmateksu, bez makijażu i w schodzonych już trampkach jestem lepsza od niej.

Myśli  że wszystko jest ok. A tak na prawdę  przegapił mój koniec świata.

kinia10107 dodano: 7 marca 2013

Myśli, że wszystko jest ok. A tak na prawdę, przegapił mój koniec świata.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć