 |
|
co jeszcze bym chciała ? no nie wiem . może weź mnie do siebie , zagraj na gitarze , i niech twój brat wpadnie pytając nas czy chcemy monte . wtedy byłoby idealnie .
|
|
 |
|
Nigdy nie kłam, nie uciekaj, nie oszukuj i nie pij. Jeśli musisz skłamać to w objęciach osoby, którą Kochasz. Jeśli musisz uciec to tylko od złych ludzi. Jeśli musisz oszukać, oszukaj śmierć. A jeśli musisz pić, pij w chwilach, które zapierają dech.
|
|
 |
|
-uśmiechasz się.
-no i?
-i to jest takie słodkie
|
|
 |
|
Lepiej myśleć szybko, bo w każdej chwili może zabraknąć czasu .
|
|
 |
|
Głupota zmusza nas do rzeczy, których później żałujemy. Miłość do Ciebie była najczystszą głupotą.
|
|
 |
|
czasem mam wrażenie. że lepiej rozumiem się ze swoim misiem niż z tobą.
|
|
 |
|
- Bóg uczynił nas najlepszymi przyjaciółkami, bo dobrze wiedział, że nasze mamy nie zniosłyby nas jako siostry.
|
|
 |
|
Codziennie rano budząc się robię krok do przodu. Wiem, że czegoś się nauczyłam, a teraz jest nowy dzień. Przynosi on radość i nadzieję, a problemy powoli znikają.
|
|
 |
|
dziewczyna żyjąca własnymi zasadami, z ambicjami. diabeł, który zawsze żądny jest zemsty. kusicielka, często prowokująca, żyjąca dla tych małych ulotnych chwil. zawsze tęskni za sekundą, zawsze tą ostatnią. nie żałuje tego, co przeszło i nie boi się tego co będzie doszukuje szczęścia i piękna w tym co ma .
|
|
 |
|
marzenia posiadają moc destrukcyjną, moje - niszczą rzeczywistość .
|
|
 |
|
szukam silnych ramion by mnie podniosły i powiedziały 'żyj' .
|
|
 |
|
mówimy, ze nie jesteśmy przesądni, jednak gdy trafi nam się pozytywny i właściwy do sytuacji napis na Tymbarku, uparcie wierzymy, że się spełni .
|
|
|
|