głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cherrybum

Trzymam Cię za słowo  bo ostatnio miałam identyczny wpis  a widziałam że byłaś na moim profilu :   teksty stalinowa dodał komentarz: Trzymam Cię za słowo, bo ostatnio miałam identyczny wpis, a widziałam że byłaś na moim profilu : ) do wpisu 29 października 2011
Czyżby ode mnie? teksty stalinowa dodał komentarz: Czyżby ode mnie? do wpisu 29 października 2011
 Możesz spalić mi dom  tak że studia nie odzyskam wtedy następną płytę nagram kurwa na skrzypcach...   O.S.T.R.

stalinowa dodano: 28 października 2011

"Możesz spalić mi dom, tak że studia nie odzyskam wtedy następną płytę nagram kurwa na skrzypcach..." /O.S.T.R.

Wredna  chamska  arogancka  pyskata  bezczelna   więcej zalet nie pamiętam.

stalinowa dodano: 28 października 2011

Wredna, chamska, arogancka, pyskata, bezczelna - więcej zalet nie pamiętam.

tyrytyty  3000 wpisów   to też Wasza zasługa  dziękóweczka za wytrwałość w czytaniu! ♥

definicjamiloscii dodano: 28 października 2011

tyrytyty, 3000 wpisów - to też Wasza zasługa, dziękóweczka za wytrwałość w czytaniu! ♥

Człowiek jest do tego stopnia egoistyczny  że stojąc nad grobem przyjaciela  potrafi płakać nad sobą z powodu jego utraty.

stalinowa dodano: 28 października 2011

Człowiek jest do tego stopnia egoistyczny, że stojąc nad grobem przyjaciela, potrafi płakać nad sobą z powodu jego utraty.

teraz chcę już tylko  żeby czasem się odezwał. dał o sobie znać mniej więcej raz w miesiącu z komunikatem  że żyje  w miarę dobrze  jeszcze jakoś to ciągnie  wyszedł z jednego bagna  ze śmiechem przypuszczając  że za chwilę wpakuje się w kolejne.

definicjamiloscii dodano: 28 października 2011

teraz chcę już tylko, żeby czasem się odezwał. dał o sobie znać mniej więcej raz w miesiącu z komunikatem, że żyje, w miarę dobrze, jeszcze jakoś to ciągnie, wyszedł z jednego bagna, ze śmiechem przypuszczając, że za chwilę wpakuje się w kolejne.

znów popełniam ten sam błąd. wchodzę w znane już bagno. znów jestem szczęśliwa.

definicjamiloscii dodano: 28 października 2011

znów popełniam ten sam błąd. wchodzę w znane już bagno. znów jestem szczęśliwa.

Najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta  któremu na Tobie zależy tylko dlatego  że w głowie siedzi Ci frajer  który Cię zranił.

stalinowa dodano: 28 października 2011

Najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.

 Może zadzwoniłbym do Ciebie z budki  mówiąc ze zależy mi na Tobie i jestem smutny. I mam w bagażniku kierowce taksówki  którą porwałem razem z nim i stoję na dole z flaszka wódki. Wziąłbym łyka i o nic nie pytał. Pocałowałbym Cię w usta by poczuć smak życia. Odwrócił się przyłożył sobie lufe do skroni. Gdyby miało nie być jutra tak właśnie bym zrobił...   Pezet

stalinowa dodano: 28 października 2011

"Może zadzwoniłbym do Ciebie z budki, mówiąc ze zależy mi na Tobie i jestem smutny. I mam w bagażniku kierowce taksówki, którą porwałem razem z nim i stoję na dole z flaszka wódki. Wziąłbym łyka i o nic nie pytał. Pocałowałbym Cię w usta by poczuć smak życia. Odwrócił się przyłożył sobie lufe do skroni. Gdyby miało nie być jutra tak właśnie bym zrobił..." /Pezet

  Zostańmy przyjaciółmi.    Karzesz mi zrobić rzecz niemożliwą.    Jak niemożliwą?    No tak  jakbym miała powiedzieć teraz do tej ławki  ej  wstań i idź do sklepu po piwo .

stalinowa dodano: 28 października 2011

- Zostańmy przyjaciółmi. - Karzesz mi zrobić rzecz niemożliwą. - Jak niemożliwą? - No tak, jakbym miała powiedzieć teraz do tej ławki "ej, wstań i idź do sklepu po piwo".

Chciałabym  aby tak jak w tych wszystkich filmach  on ujrzał mnie zapłakaną na ławce i podszedł  niespodziewane kładąc dłoń na ramieniu mówiąc  nie płacz  jestem przy Tobie .

stalinowa dodano: 28 października 2011

Chciałabym, aby tak jak w tych wszystkich filmach, on ujrzał mnie zapłakaną na ławce i podszedł, niespodziewane kładąc dłoń na ramieniu mówiąc "nie płacz, jestem przy Tobie".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć