 |
|
niewidome spojrzenia bez emocji ten sam schemat z dnia na dzień, bez zmian możliwości rutyna - nadzieja na dobrobytu miraż ślepcom daje żyć i w ukryciu zabija
|
|
 |
|
Ubiorę te swoja biała bluzkę, w której lubiłeś mnie najbardziej, włożę najwyższe szpilki jakie posiadam, zrobię delikatny, ale uwodzicielski makijaż, ułożę włosy w naturalny sposób, przypominając Tobie jak lubiłeś zanurzać swoje palce w moich długich lokach, pomaluje na czerwono paznokcie, nałożę soczysty, truskawkowy błyszczyk na usta, którego lubiłeś `zlizywać` z mych warg.. i będę gotowa..Przejdę się z wysoko podniesioną głową obok miejsca, w którym spędzasz najwięcej czasu. Zobaczysz mnie jak świetnie daję sobie radę bez Ciebie, zobaczysz facetów śliniących się na mój widok i ujrzysz chłopaka, który podaruje mi czerwona róże cmokając moje truskawkowe usta.. ooO taak! To wtedy zrozumiesz co straciłeś, co miałeś, co mogłeś mieć nadal.. ale nie chciałeś.. wołałeś zabawiać się z innymi, wtedy gdy ja cierpiałam krztusząc się własnymi łzami.. teraz Ty cierp przypominając sobie nasze wspólne, szczęśliwe chwile..Wiedz, że już nigdy nie będę Twoja !
|
|
 |
|
Jeśli jesteś kimś znudzony, to dlatego, że jesteś znudzony samym sobą. Jeśli masz z kimś problem, najprawdopodobniej przyczyna leży w tobie samym.
|
|
 |
|
Muszę pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.
|
|
 |
|
Nie łam się, będzie dobrze, wiem, łatwo powiedzieć, ale lepiej mieć nadzieje, niż siedzieć i nic nie mieć.
|
|
 |
|
Chciałabym całkowicie zamknąć się przed światem. Nie opowiadać nikomu jak czuję się źle nocami, jak jest mi ciężko wstać rano. Nikomu.
|
|
 |
|
Linia karku mężczyzny może zmienić twoje życie. Sposób, w jaki grzebie w kieszeniach, szukając drobnych, może sprawić, ze zaskrzeczy Ci serce, a dłonie zziębną. To, jak dotyka twojego łokcia albo nie zapiętego guzika na mankiecie swojej koszuli, jest demonem, którego wypuścił, nawet o tym nie wiedząc, i który natychmiast cię opętuje.
|
|
 |
|
Ty chcesz więcej towaru, bo nie akceptujesz realiów albo po prostu chcesz być na haju
|
|
 |
|
łukowski śnieg spadł z nieba na mnie, chyba zaszły zmiany, prosiłam o mannę
|
|
 |
|
chcecie wiedzieć w jakiej jestem sytuacji? jakbyś pisał na kompie zwrotkę bez spacji. słów ciąg, zdarzeń ciąg przeciąg..
|
|
 |
|
Apogeum wkurwienia.//naga_prawda
|
|
|
|