 |
nie da się zapomnieć czegoś, lub kogoś tak do końca. zawsze w Naszej głowie i Naszym sercu pozostanie pewien zakamarek, pewien korytarzyk zamknięty na średnio szczelne drzwi. pewne pomieszczenie z którego wspomnienia potrafią wydobyć się w zastraszającym tempie. dlatego też warto mieć obok siebie kogoś kto będzie posiadał zapasowe zamknięcie do Naszej skrytki. kogoś kto bez wahania wejdzie do Naszej głowy, i Naszego serca - tylko po to by Nam pomóc, nie po to by ponownie Nas angażować. tak, taki ktoś to przyjaciel - najlepszy mechanik na świecie.
|
|
 |
mam ochote uciec stąd, jak najdalej. spakować się wsiąść w pociąg i odjechać. zostawiając tu wszystko, uczucia, emocje, wspomnienia. ale doskonale wiem, ze od miłości nie da się uciec. więc zostaje.
|
|
 |
i nie wiem co odpowiadać gdy pytają się czy jesteśmy razem.
|
|
 |
uwielbiam ten stan gdy zamykam oczy i przypominam sobie jaka byłam szczęśliwa będąc z Tobą.
|
|
 |
leze pod niebem pełnych gwiazd i szukam tam nas.
|
|
 |
chciałbym umieć jej pokazać tą miłość
którą czuję nawet teraz mocniej niż na początku
chciałbym pomóc jej w nas jeszcze uwierzyć i
zawsze być przy niej, być potrzebny
rzeczywistość już mnie nie przeraża jak kiedyś, ale
bez niej jestem pusty nawet gdy idę przed siebie./pezet
|
|
 |
jest mi cholernie ciężko patrzeć na Ciebie tak po prostu, jakby nigdy niczego pomiędzy nami nie było.
|
|
 |
Wydaje się, jakbyś jeszcze wczoraj był częścią mnie. Zazwyczaj stałam dumnie, zazwyczaj byłam silna. Twoje ramiona wokół mnie, wszystko układało się dobrze. Po naszej myśli, jakby nic nie szło źle. Teraz nie mogę oddychać, nie mogę spać. Prawie uzależniam się.
|
|
 |
to, co się posiada, nigdy nie zrekompensuje tego, co się utraciło.
|
|
 |
Codziennie przeżywamy stosy własnych tragedii, rozczarowań, a nasza świadomość wciąż ma nadzieje, że coś się zmieni, że ludzie będą zwyczajnie lepsi
|
|
 |
Ludzie o identycznym charakterze odpychaja sie jak magnesy. Dopiero gdy jedno odrwoci sie dupą od drugiego zaczyna sie przyciaganie.
|
|
 |
Rozkmiń to suko, że zero ma większą wartość. niż Ty.
|
|
|
|