 |
"Nie zostawiaj mnie, bo czarne smutne niebo, pusto jest i źle, nie zostawiaj mnie, ja tak dobrze znam to,czarne nocne auto gdzieś daleko mknie, NIE ZOSTAWIAJ MNIE..." ;(((
|
|
 |
i wlasnie wtedy,kiedy siedze przy tym jebanym kompie zalana lzami i patrzaca na lecaca krew wiem, ze go kocham . kocham kazdy jego ruch, kazde spojrzenie, kazdy usmiech . potrzebuje jego cieplego serca, a slysze tylko 'spierdalaj'. / kolejny raz - zapłakana pani paktoofoonika.
|
|
 |
i wiesz, nawet jeśli któraś z więzi pomiędzy nami, kiedyś pęknie, nawet jeśli nie wytrzymasz i będziesz chciał odejść, zrzuć wszystko to co związane ze mną na drugi plan, bądź w jakiś sposób zaliczyć zaledwie do już nieważnej przeszłości, to pamiętaj, we mnie żyć będziesz już zawsze, może nie będziesz dla mnie, czy przy mnie, ale będziesz w sercu. Ty jesteś jego częścią, tą chociaż najmniej odporną na ból to jednak najcenniejszą pod każdym względem, tą która wciąż żyje, i będzie żyć dopóki sam jej nie zabijesz. to właśnie serce nie będzie w stanie wyrzucić Cię z siebie, to ono nigdy nie zapomni i nigdy nie zdoła zastąpić Twojego miejsca, kimś innym, bo to Ty przywróciłeś szczęście, nadając sens biciu jedynie jego części, to Tobie oddałam tę część w pełni, tak po prostu, gruntownie na zawsze. / special, for Rapoholiiik ~ małe Endoftime.
|
|
 |
upić się szczęściem. by nie płakać więcej. iść za rozumem, a nie za sercem. życie zakończyć wraz z jego sensem, a nie bo tak nakazano cierpieć.
|
|
 |
bo Ona bez Ciebie umierała. dzień po dniu jej życie coraz to bardziej nie miało sensu. zrobiłeś jej tyle złego, że powinna Cię nienawidzić z całego serca, powinieneś być dla Niej nikim. jednak tak nie było. wyzywała Cie od skurwysynów, ale jak byś do Niej podszedł i chciał się przytulić, rzuciła by Ci się na szyję. nie chce o Tobie myśleć, ani więcej o Tobie śnić. jedyne czego pragnie, to abyś przestał być częścią Jej życia.
|
|
 |
a gdy nasze wargi się zetknęły, wiedziałam, że gdybym nawet dożyła setki i zwiedziła wszystkie kraje świata, nic nie da się porównać z tą jedną chwilą, gdy po raz pierwszy pocałowałam faceta moich marzeń. i byłam pewna, że moja miłość.. ♥
|
|
 |
w ciemności chcę wydrapać światło, o tym marzę. chcę przestać być pękniętym zwierciadłem Twoich marzeń.. / pih
|
|
 |
to fakt. fakt, że zdarza się życie bez marzeń. ja marzeniami zarażam, żyję i stwarzam. / abradab
|
|
 |
nie mam zamiaru spełniać czyiś oczekiwań. w życiu nie chodzi o to, by sympatie zdobywać! / eldo
|
|
 |
priorytet to robić swoje i grać o przyszłość. grać rap i pierdolić to, co o nas myślą. / diox
|
|
|
|