głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bodzinka

wiesz ? nie mam pojęcia czy go kocham . naprawdę . nie wiem pierwszy raz czy darzę go tym cholernie mocnym uczuciem . ale lubię myśleć o tym co robiliśmy   uśmiecham się gdy napisze   gdy go dopadnę nie mam najmniejszej ochoty się z nim rozstawać   całować mogłabym się z nim do końca świata   a gdyby teraz wszystko zakończył byłoby mi bardzo   bardzo źle . no serce   chyba jesteśmy na właściwej drodze do szczęścia .

magdapolak1998 dodano: 11 marca 2012

wiesz ? nie mam pojęcia czy go kocham . naprawdę . nie wiem pierwszy raz czy darzę go tym cholernie mocnym uczuciem . ale lubię myśleć o tym co robiliśmy , uśmiecham się gdy napisze , gdy go dopadnę nie mam najmniejszej ochoty się z nim rozstawać , całować mogłabym się z nim do końca świata , a gdyby teraz wszystko zakończył byłoby mi bardzo , bardzo źle . no serce , chyba jesteśmy na właściwej drodze do szczęścia .

a na naszym ostatnim spotkaniu dałam mu misia . ale nie takiego zwykłego   nic nie znaczącego pluszaka . on był czymś więcej . miałam go już dobre kilka lat i szczerze nie chciałam się z nim rozstawać . ale zaryzykowałam . dałam mu go w nadziei   że zawsze gdy na niego spojrzy pomyśli o mnie . że gdy mnie zrani   patrząc na tę zabawkę będzie miał wyrzuty sumienia . dałam mu go   by wiedział   że gdzieś tam daleko jest osoba   której zależy i z którą przeżył coś niesamowitego . dałam   by nigdy   przenigdy nie zapomniał .

magdapolak1998 dodano: 11 marca 2012

a na naszym ostatnim spotkaniu dałam mu misia . ale nie takiego zwykłego , nic nie znaczącego pluszaka . on był czymś więcej . miałam go już dobre kilka lat i szczerze nie chciałam się z nim rozstawać . ale zaryzykowałam . dałam mu go w nadziei , że zawsze gdy na niego spojrzy pomyśli o mnie . że gdy mnie zrani , patrząc na tę zabawkę będzie miał wyrzuty sumienia . dałam mu go , by wiedział , że gdzieś tam daleko jest osoba , której zależy i z którą przeżył coś niesamowitego . dałam , by nigdy , przenigdy nie zapomniał .

Przysięgam  że nigdy w życiu  ale to nigdy  aż do końca pierdolonego świata  przez wszystkie starości i młodości  przez wszystkie śmierci i narodziny  przez wszystkie gówno warte inicjacje i zakończenia  przysięgam na Veddera  Jezusa  Kapitana Planetę  Ojca  na wszystkie momenty  w których zrywał   budził mnie   zastanawiał  ten delikatny szept Czegoś Więcej  oddech Przeżycia  smak Przyszłego Wspomnienia  nieważne  czy było to podczas słuchania kaset  oglądania seriali  imprezowych agonii  obejmowania  ruchania  patrzenia  myślenia   przysięgam  że nigdy w życiu Cię nie opuszczę.

magdapolak1998 dodano: 11 marca 2012

Przysięgam, że nigdy w życiu, ale to nigdy, aż do końca pierdolonego świata, przez wszystkie starości i młodości, przez wszystkie śmierci i narodziny, przez wszystkie gówno warte inicjacje i zakończenia, przysięgam na Veddera, Jezusa, Kapitana Planetę, Ojca, na wszystkie momenty, w których zrywał - budził mnie - zastanawiał, ten delikatny szept Czegoś Więcej, oddech Przeżycia, smak Przyszłego Wspomnienia, nieważne, czy było to podczas słuchania kaset, oglądania seriali, imprezowych agonii, obejmowania, ruchania, patrzenia, myślenia - przysięgam, że nigdy w życiu Cię nie opuszczę.

Czasem jest trudno  ale to chyba o to w tym chodzi. O to  żeby to pokonywać  żeby szukając nawet tych najprostszych rozwiązań ze świadomością  że mamy to dla kogo robić odnajdywać w sobie coraz to silniejsze uczucia  które tak naprawdę należą tylko do nas  a którymi potrafimy się dzielić. My tak mamy  prawda?

magdapolak1998 dodano: 11 marca 2012

Czasem jest trudno, ale to chyba o to w tym chodzi. O to, żeby to pokonywać, żeby szukając nawet tych najprostszych rozwiązań ze świadomością, że mamy to dla kogo robić odnajdywać w sobie coraz to silniejsze uczucia, które tak naprawdę należą tylko do nas, a którymi potrafimy się dzielić. My tak mamy, prawda?

Żadne z nas nie jest perfekcyjne  daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad  których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać  bo wiemy  że znamy się zbyt dobrze  by to robić  wiemy  że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku.

magdapolak1998 dodano: 11 marca 2012

Żadne z nas nie jest perfekcyjne, daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad, których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać, bo wiemy, że znamy się zbyt dobrze, by to robić, wiemy, że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku.

Czasem jest trudno  ale to chyba o to w tym chodzi. O to  żeby to pokonywać  żeby szukając nawet tych najprostszych rozwiązań ze świadomością  że mamy to dla kogo robić odnajdywać w sobie coraz to silniejsze uczucia  które tak naprawdę należą tylko do nas  a którymi potrafimy się dzielić. My tak mamy  prawda?

magdapolak1998 dodano: 11 marca 2012

Czasem jest trudno, ale to chyba o to w tym chodzi. O to, żeby to pokonywać, żeby szukając nawet tych najprostszych rozwiązań ze świadomością, że mamy to dla kogo robić odnajdywać w sobie coraz to silniejsze uczucia, które tak naprawdę należą tylko do nas, a którymi potrafimy się dzielić. My tak mamy, prawda?

Nigdy nie można być pewnym   że ma się kogoś na zawsze   bo można go stracić w ciągu sekundy   i nie zdążyć powiedzieć jak bardzo się go kocha .

primitivna dodano: 11 marca 2012

Nigdy nie można być pewnym , że ma się kogoś na zawsze , bo można go stracić w ciągu sekundy , i nie zdążyć powiedzieć jak bardzo się go kocha .

czerwone oczy i mokre policzki są dowodem  że kocham.    edzik12

emoevelyn dodano: 11 marca 2012

czerwone oczy i mokre policzki są dowodem, że kocham. || edzik12

Milosc jest wtedy  gdy leca Ci lzy a Ty nadal go pragniesz.   ponadmarzeniami

emoevelyn dodano: 11 marca 2012

Milosc jest wtedy, gdy leca Ci lzy a Ty nadal go pragniesz. / ponadmarzeniami

Bo są ludzie dla których robi się znacznie więcej niż dla pozostałych. Od których telefon w środku nocy nie jest niczym złym. To ludzie którzy nie tylko bawią się z Tobą na imprezie  ale zostają też po niej i opiekują się Twoim kacem  to ci którzy znoszą cię w najgorszych stanach  a potem dostają twoją najlepszą część. Milczenie z nimi jest ciekawsze niż rozmowa z kimkolwiek innym.    esperer

ciamciaramciaa dodano: 10 marca 2012

Bo są ludzie,dla których robi się znacznie więcej niż dla pozostałych. Od których telefon w środku nocy nie jest niczym złym. To ludzie,którzy nie tylko bawią się z Tobą na imprezie, ale zostają też po niej i opiekują się Twoim kacem, to ci,którzy znoszą cię w najgorszych stanach, a potem dostają twoją najlepszą część. Milczenie z nimi jest ciekawsze niż rozmowa z kimkolwiek innym. [ esperer ]

Zresztą to nie pierwszy taki upadek. Na pewno nie ostatni. Każdy następny czegoś uczy. Ten nauczył mnie ostrożności i dystansu.Nie ufać marzeniom. Nie ganiać nierealnych faktów. Nie myśleć dobrze  kiedy tak nie jest. Nie dać się oszukać. Bronić swoich uczuć. Walczyć o szczęście. O miłość. O życie. O wszystko.

primitivna dodano: 10 marca 2012

Zresztą to nie pierwszy taki upadek. Na pewno nie ostatni. Każdy następny czegoś uczy. Ten nauczył mnie ostrożności i dystansu.Nie ufać marzeniom. Nie ganiać nierealnych faktów. Nie myśleć dobrze, kiedy tak nie jest. Nie dać się oszukać. Bronić swoich uczuć. Walczyć o szczęście. O miłość. O życie. O wszystko.

Te śmieszne miny gdy coś ci nie smakuje  twoje usta wykrzywiają się w każdą możliwą stronę  wyglądasz wtedy tak słodko  że mam ochotę się śmiać i w tym samym czasie podbiec do ciebie i cię pocałować.

ciamciaramciaa dodano: 10 marca 2012

Te śmieszne miny gdy coś ci nie smakuje, twoje usta wykrzywiają się w każdą możliwą stronę, wyglądasz wtedy tak słodko, że mam ochotę się śmiać i w tym samym czasie podbiec do ciebie i cię pocałować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć