głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blueebeerry

W życiu trzeba walczyć o swoje.!

tajemnicza_nieznajoma dodano: 17 stycznia 2014

W życiu trzeba walczyć o swoje.!

Błędy bolą  ale to one pokazują nam czego nie robić w przyszłości.

tajemnicza_nieznajoma dodano: 17 stycznia 2014

Błędy bolą, ale to one pokazują nam czego nie robić w przyszłości.

Najpierw popatrz na siebie  a dopiero potem oceniaj innych.

tajemnicza_nieznajoma dodano: 16 stycznia 2014

Najpierw popatrz na siebie, a dopiero potem oceniaj innych.

Odzyskuje wiarę w siebie pomimo tego że dużo ludzi mi to utrudnia. Nie dam się! Będę walczyć! Jeszcze zobaczycie na co mnie stać! :

tajemnicza_nieznajoma dodano: 16 stycznia 2014

Odzyskuje wiarę w siebie pomimo tego że dużo ludzi mi to utrudnia. Nie dam się! Będę walczyć! Jeszcze zobaczycie na co mnie stać! :)

Są dni  na które się cierpliwie czeka lub mniej. Na przykład dzień  w którym po długiej nieobecności w końcu kogoś się zobaczy. Albo dzień  w którym na żywo bedzie można obejrzeć mecz siatkówki. Ale są też dni  na które w ogóle się nie czeka. Dzień studniowki czy matury. Dni  w których nie można być sobą... Dni w których trzeba za bardzo się starać..

zimoweslonce dodano: 16 stycznia 2014

Są dni, na które się cierpliwie czeka lub mniej. Na przykład dzień, w którym po długiej nieobecności w końcu kogoś się zobaczy. Albo dzień, w którym na żywo bedzie można obejrzeć mecz siatkówki. Ale są też dni, na które w ogóle się nie czeka. Dzień studniowki czy matury. Dni, w których nie można być sobą... Dni w których trzeba za bardzo się starać..

http:  biblijni.pl 1Kor 13 1 13

tajemnicza_nieznajoma dodano: 16 stycznia 2014

Cierpliwość popłaca. Już nie jestem w gorącej wodzie kąpana i na dobre mi to wychodzi. Mam wiele czasu na przemyślenia i na wyciągnięcie głębszych wniosków. Życie już nie raz dało mi solidnego kopa  po którym musiałam się podnieść. Dałam radę bo jestem silna. I z całego serca dziękuję mojej Mamie  na którą zawsze mogę liczyć  która zawsze mnie wysłucha i będzie w najtrudniejszych sytuacjach. Dziękuję Mamo i Tato  że właśnie tak mnie wychowaliście. Kocham Was!!

tajemnicza_nieznajoma dodano: 14 stycznia 2014

Cierpliwość popłaca. Już nie jestem w gorącej wodzie kąpana i na dobre mi to wychodzi. Mam wiele czasu na przemyślenia i na wyciągnięcie głębszych wniosków. Życie już nie raz dało mi solidnego kopa, po którym musiałam się podnieść. Dałam radę bo jestem silna. I z całego serca dziękuję mojej Mamie, na którą zawsze mogę liczyć, która zawsze mnie wysłucha i będzie w najtrudniejszych sytuacjach. Dziękuję Mamo i Tato, że właśnie tak mnie wychowaliście. Kocham Was!!

Nie będę za Tobą płakać. Nie zamknę się w pokoju i nie puszczę melancholijnych piosenek  bo znowu Cię nie ma. Odszedłeś? Trudno  widocznie tak miało być. To nie to  że ja jestem niewystarczająco dobra  tylko Ty jesteś wystarczająco głupi  aby wybrać łatwiejszą opcję i po prostu pójść tam  gdzie nie trzeba się starać. esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 13 stycznia 2014

Nie będę za Tobą płakać. Nie zamknę się w pokoju i nie puszczę melancholijnych piosenek, bo znowu Cię nie ma. Odszedłeś? Trudno, widocznie tak miało być. To nie to, że ja jestem niewystarczająco dobra, tylko Ty jesteś wystarczająco głupi, aby wybrać łatwiejszą opcję i po prostu pójść tam, gdzie nie trzeba się starać./esperer
Autor cytatu: esperer

Jeśli serce u swego boku ma najwspanialsza  najukochansza  najdroższą osobę bije lepiej  rowniej i mocniej. Jakby tylko przyniej chciał to robić. Tylko dla tej osoby bić..

zimoweslonce dodano: 12 stycznia 2014

Jeśli serce u swego boku ma najwspanialsza, najukochansza, najdroższą osobę bije lepiej, rowniej i mocniej. Jakby tylko przyniej chciał to robić. Tylko dla tej osoby bić..

Jestem ciekawa w jaki sposób mnie zapamiętałeś. Czy myślisz o mnie tak samo jak kiedyś  że jestem tą kruchą blondynką o wielkich zielonych oczach  która jednym uśmiechem nabałaganiła w Twoim życiu? Czy czasem nie potrafisz spać  bo zastanawiasz się o czym najczęściej myślę i czy uśmiecham się tak samo pięknie jak wtedy kiedy byliśmy razem? Siadasz wieczorami przed laptopem i oglądasz moje zdjęcia? Tęsknisz za mną? Zastanawiasz się czasem czy właśnie w tej chwili nie poznałam kogoś nowego kto w idealny sposób mógłby zastąpić mi Ciebie? Wybierasz czasem mój numer i długo wahasz się czy może zadzwonić  bo brakuje Ci mojego głosu? Jestem ciekawa czy liczę się dla Ciebie chociaż trochę  czy nachodzą Cię myśli  że jeszcze moglibyśmy odzyskać naszą zagubioną magię i to szczęście  które tak szybko wyparowało.    napisana

namalowanaksiezniczka dodano: 12 stycznia 2014

Jestem ciekawa w jaki sposób mnie zapamiętałeś. Czy myślisz o mnie tak samo jak kiedyś, że jestem tą kruchą blondynką o wielkich zielonych oczach, która jednym uśmiechem nabałaganiła w Twoim życiu? Czy czasem nie potrafisz spać, bo zastanawiasz się o czym najczęściej myślę i czy uśmiecham się tak samo pięknie jak wtedy kiedy byliśmy razem? Siadasz wieczorami przed laptopem i oglądasz moje zdjęcia? Tęsknisz za mną? Zastanawiasz się czasem czy właśnie w tej chwili nie poznałam kogoś nowego kto w idealny sposób mógłby zastąpić mi Ciebie? Wybierasz czasem mój numer i długo wahasz się czy może zadzwonić, bo brakuje Ci mojego głosu? Jestem ciekawa czy liczę się dla Ciebie chociaż trochę, czy nachodzą Cię myśli, że jeszcze moglibyśmy odzyskać naszą zagubioną magię i to szczęście, które tak szybko wyparowało. / napisana
Autor cytatu: napisana

2. Wiele naszych wad  których długo nie potrafimy dostrzec  wydaje nam się ogromne  gdy widzimy je u innych. Powinniśmy częściej patrzeć w lustro. Patrzeć świadomie  by je zauważyć i uruchamiać mentalny potencjał  niezbędny do zmiany. O wiele łatwiej jest ich nie zauważać  niż je uznać.

tajemnicza_nieznajoma dodano: 11 stycznia 2014

2. Wiele naszych wad, których długo nie potrafimy dostrzec, wydaje nam się ogromne, gdy widzimy je u innych. Powinniśmy częściej patrzeć w lustro. Patrzeć świadomie, by je zauważyć i uruchamiać mentalny potencjał, niezbędny do zmiany. O wiele łatwiej jest ich nie zauważać, niż je uznać.

1. Pewien mężczyzna  cierpiący na wadę wzroku  uważał siebie za świetnego krytyka sztuki. Wybrał się kiedyś z przyjaciółmi na wystawę  zapominając zabrać okulary  czego skutkiem było nieostre widzenie. Od samego wejścia człowiek zaczął krytykować obrazy. Nazywał je bohomazami oraz   jak zwykle   nie zostawiał suchej nitki na twórcy. W końcu stanął przed wielkim portretem.    Rama kompletnie źle dobrana  jakiś idiota chyba ją wybierał! – rzekł gniewnie. – Facet na obrazie jest rozlazły  ma pomięte ubranie i potargane włosy. Malarz upadł na głowę  wybierając sobie do portretowania takiego wulgarnego i obrzydliwego typa! Koszmar!  Mówił jeszcze przez chwilę  aż podeszła do niego żona i powiedziała:     Kochanie  uspokój się  to jest lustro!

tajemnicza_nieznajoma dodano: 11 stycznia 2014

1. Pewien mężczyzna, cierpiący na wadę wzroku, uważał siebie za świetnego krytyka sztuki. Wybrał się kiedyś z przyjaciółmi na wystawę, zapominając zabrać okulary, czego skutkiem było nieostre widzenie. Od samego wejścia człowiek zaczął krytykować obrazy. Nazywał je bohomazami oraz - jak zwykle - nie zostawiał suchej nitki na twórcy. W końcu stanął przed wielkim portretem. - Rama kompletnie źle dobrana, jakiś idiota chyba ją wybierał! – rzekł gniewnie. – Facet na obrazie jest rozlazły, ma pomięte ubranie i potargane włosy. Malarz upadł na głowę, wybierając sobie do portretowania takiego wulgarnego i obrzydliwego typa! Koszmar! Mówił jeszcze przez chwilę, aż podeszła do niego żona i powiedziała: - Kochanie, uspokój się, to jest lustro!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć