głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blondyneczkatylkomalego

Taki ciężki charakter  żle mi z tym  ale Ci tego nie powiem.

nietwoja dodano: 12 lipca 2014

Taki ciężki charakter, żle mi z tym, ale Ci tego nie powiem.

 a teraz czuję się troche tak jakby przestawało bić mi serce...  ...

nietwoja dodano: 12 lipca 2014

"a teraz czuję się troche tak jakby przestawało bić mi serce... (...)"

Jak byłem potrzebny to wiedzieli gdzie mnie szukać  Teraz żaden z tych koleżków nie potrafi już zapukać!

melaa dodano: 12 lipca 2014

Jak byłem potrzebny to wiedzieli gdzie mnie szukać Teraz żaden z tych koleżków nie potrafi już zapukać!

 Jak zaczynałem nie wiedziałem ile włożę w to pracy  serca....   ...  pierdolony nektar szczęścia...

melaa dodano: 11 lipca 2014

"Jak zaczynałem nie wiedziałem ile włożę w to pracy, serca.... [...] pierdolony nektar szczęścia..."

 ...  zaczęła się bać  że on mógłby przestać być częścią jej życia. Nie wyobrażała już sobie tego.

kace dodano: 11 lipca 2014

(...) zaczęła się bać, że on mógłby przestać być częścią jej życia. Nie wyobrażała już sobie tego.
Autor cytatu: niekoffana

Oddam zły humor. Całkiem za darmo.

iza1550 dodano: 10 lipca 2014

Oddam zły humor. Całkiem za darmo.

♡+♡=❤²

iza1550 dodano: 10 lipca 2014

♡+♡=❤²

Księżniczko   książę ma Cię dziś w dupie.

iza1550 dodano: 10 lipca 2014

Księżniczko - książę ma Cię dziś w dupie.

Jestem z tych co późno zasypiają  późno wstają  Ten kac jest moralny  ten stan jest fatalny  Ten plan  który miałem nie staje się triumfalny.

melaa dodano: 10 lipca 2014

Jestem z tych co późno zasypiają, późno wstają Ten kac jest moralny, ten stan jest fatalny Ten plan, który miałem nie staje się triumfalny.

Badania dowodzą  że kobieta mająca kilka kilogramów nadwagi żyje dłużej niż mężczyzna  który o tym wspomni. :D

iza1550 dodano: 9 lipca 2014

Badania dowodzą, że kobieta mająca kilka kilogramów nadwagi żyje dłużej niż mężczyzna, który o tym wspomni. :D

Każdy ma takie chwile  gorsze myśli  taki stan.  Ma rodzinę  ziomków  bliskich  a czuje jakby był sam  Wiesz  ja też tak mam czasem to do mnie przychodzi   Staram się myśleć o czymś dobrym i to zawodzi.

melaa dodano: 9 lipca 2014

Każdy ma takie chwile, gorsze myśli, taki stan. Ma rodzinę, ziomków, bliskich, a czuje jakby był sam Wiesz, ja też tak mam czasem to do mnie przychodzi, Staram się myśleć o czymś dobrym i to zawodzi.

Czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa   Zamiast wymieniać spojrzenia zacząć wymieniać słowa   Choć jedyny wyraz tu to wyraz zwątpienia na twarzach   To czuję tęsknotę  gdy znów sobie ciebie wyobrażam.

melaa dodano: 9 lipca 2014

Czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa Zamiast wymieniać spojrzenia zacząć wymieniać słowa Choć jedyny wyraz tu to wyraz zwątpienia na twarzach To czuję tęsknotę, gdy znów sobie ciebie wyobrażam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć