głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blackangel19

Uświadomiłam sobie jak bardzo zdeterminowana jestem aby schudnąć. Zrobię chyba wszystko żeby tego dokonać. Nienawidzę palenia ale nawet potrafiłabym się uzależnić byle by schudnąć.Nie musiałabym wtedy patrzeć już na moje nogi. Jak nisko człowiek potrafi upaść aby osiągną zamierzony cel? Co jest gotowy zrobić i co poświęcić?

loogiczniee dodano: 30 kwietnia 2014

Uświadomiłam sobie jak bardzo zdeterminowana jestem aby schudnąć. Zrobię chyba wszystko żeby tego dokonać. Nienawidzę palenia ale nawet potrafiłabym się uzależnić byle by schudnąć.Nie musiałabym wtedy patrzeć już na moje nogi. Jak nisko człowiek potrafi upaść aby osiągną zamierzony cel? Co jest gotowy zrobić i co poświęcić?

Nieprawda  że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to  co kiedyś bolało  w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Gdyby nawet trwały w ukryciu  zepchnięte na samo dno  to przecież gniją gdzieś tam  na spodzie  i zatruwają duszę  zawsze pozostawiając jakiś ślad.

loogiczniee dodano: 30 kwietnia 2014

Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad.

Nie powiem Ci przecież  że coś pęka. Tego nie da się opisać słowami  wiesz? Oddalamy się każdego dnia  ale nic z tym nie możemy zrobić  zupełnie nic. Wypuszczam Cię z rąk i to boli  cholernie boli  ale nie jestem w stanie tego zatrzymać.

loogiczniee dodano: 30 kwietnia 2014

Nie powiem Ci przecież, że coś pęka. Tego nie da się opisać słowami, wiesz? Oddalamy się każdego dnia, ale nic z tym nie możemy zrobić, zupełnie nic. Wypuszczam Cię z rąk i to boli, cholernie boli, ale nie jestem w stanie tego zatrzymać.

Wybuduje most  nad największą z rwących z rzek  abyś mógł przejść  na mój brzeg.

loogiczniee dodano: 30 kwietnia 2014

Wybuduje most, nad największą z rwących z rzek, abyś mógł przejść, na mój brzeg.

Szczęściem może być każdy uśmiech  każdy dobry uczynek  nowy dzień  nowa wiadomość  dobra ocena  przyjaciel  spełnione marzenie. A moim szczęściem jest to  że żyję wśród Was

loogiczniee dodano: 30 kwietnia 2014

Szczęściem może być każdy uśmiech, każdy dobry uczynek, nowy dzień, nowa wiadomość, dobra ocena, przyjaciel, spełnione marzenie. A moim szczęściem jest to, że żyję wśród Was

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc  ale ona jest sprytniejsza – wie  jak przeżyć

loogiczniee dodano: 30 kwietnia 2014

Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć

  Jak możesz pożegnać się z kimś  bez kogo nie wyobrażasz sobie życia?     Nie pożegnałam się. Nic nie powiedziałam. Po prostu odeszłam. Tamtej nocy postanowiłam przejść przez drogę w jej najszerszym miejscu.

loogiczniee dodano: 30 kwietnia 2014

- Jak możesz pożegnać się z kimś, bez kogo nie wyobrażasz sobie życia? - Nie pożegnałam się. Nic nie powiedziałam. Po prostu odeszłam. Tamtej nocy postanowiłam przejść przez drogę w jej najszerszym miejscu.

Przyzwyczaiłam się  że ludzie  na których zależy mi najbardziej  zwyczajnie odchodzą. Zostawiają mnie dla własnego szczęścia. Mają gdzieś moje życie i moje problemy. Nie obchodzi ich to  że dla nich byłam gotowa skoczyć w ogień  poświęcić wszystko  co mam. I to jest trochę przykre. Trochę bardzo.

loogiczniee dodano: 30 kwietnia 2014

Przyzwyczaiłam się, że ludzie, na których zależy mi najbardziej, zwyczajnie odchodzą. Zostawiają mnie dla własnego szczęścia. Mają gdzieś moje życie i moje problemy. Nie obchodzi ich to, że dla nich byłam gotowa skoczyć w ogień, poświęcić wszystko, co mam. I to jest trochę przykre. Trochę bardzo.

Wiem  że wiesz  że szaleję tylko za tobą.

jachcenajamaice dodano: 30 kwietnia 2014

Wiem, że wiesz, że szaleję tylko za tobą.

Czuję  że zaczynam wariować z Twojego powodu. Codziennie rano wstaję bez problemu i z czystą przyjemnością idę do szkoły tylko po to by choć przez chwilę obserwować Cie na przerwie między lekcjami. Gdy spotkam Cie niespodziewanie na jednym z korytarzy dzieje się ze mną coś dziwnego. W gardle robi się sucho i ciężko wydusić ze mnie jakiekolwiek słowo. Ciało dostaje paraliżu i automatycznie ustaje  sama nie wiem czemu. Serce zaczyna bić jak szalone i czuję jakbym dostała kopniaka od Amora w brzuch. Rozkochałeś mnie w sobie do tego stopnia  że zapominam kim jestem i jakie mam zasady. Przecież zawsze odpuszczam jeśli nie ma coś sensu  a Ciebie nie potrafię odpuścić za nic w życiu.    J.

jachcenajamaice dodano: 30 kwietnia 2014

Czuję, że zaczynam wariować z Twojego powodu. Codziennie rano wstaję bez problemu i z czystą przyjemnością idę do szkoły tylko po to by choć przez chwilę obserwować Cie na przerwie między lekcjami. Gdy spotkam Cie niespodziewanie na jednym z korytarzy dzieje się ze mną coś dziwnego. W gardle robi się sucho i ciężko wydusić ze mnie jakiekolwiek słowo. Ciało dostaje paraliżu i automatycznie ustaje, sama nie wiem czemu. Serce zaczyna bić jak szalone i czuję jakbym dostała kopniaka od Amora w brzuch. Rozkochałeś mnie w sobie do tego stopnia, że zapominam kim jestem i jakie mam zasady. Przecież zawsze odpuszczam jeśli nie ma coś sensu, a Ciebie nie potrafię odpuścić za nic w życiu. / J.

 Co jest takiego złego w twoim życiu? zapytał z nagłym smutkiem w głosie  a ja powiedziałam  nie wiem dokładnie  nic konkretnego  po prostu to  że należy do mnie  że ja należę do niego  że jestem tak głęboko w nim zagrzebana .    Zeruya Shalev – Życie miłosne

kalipso-xd dodano: 29 kwietnia 2014

"Co jest takiego złego w twoim życiu? zapytał z nagłym smutkiem w głosie, a ja powiedziałam, nie wiem dokładnie, nic konkretnego, po prostu to, że należy do mnie, że ja należę do niego, że jestem tak głęboko w nim zagrzebana". Zeruya Shalev – Życie miłosne

„Przeklęci niech będą ci  którzy nie tańczą i przeszkadzają tańczyć innym!”    Paulo Coelho  Czarownica z Portobello

kalipso-xd dodano: 29 kwietnia 2014

„Przeklęci niech będą ci, którzy nie tańczą i przeszkadzają tańczyć innym!” Paulo Coelho, Czarownica z Portobello

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć