głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika black-inside

Miłość zaczyna się wtedy  kiedy oprócz tych wszystkich cudownych  przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza  tam nędza  tam jakaś słabość  tutaj jakiś egoizm  tu coś totalnie nie gra  tam w ogóle jest coś  z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja  że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie  i będę jej próbował w tych słabościach pomóc  dopiero tutaj zaczyna się miłość.

fumik dodano: 25 luty 2016

Miłość zaczyna się wtedy, kiedy oprócz tych wszystkich cudownych, przepięknych rzeczy nagle patrzymy na kogoś i widzimy: tutaj nędza, tam nędza, tam jakaś słabość, tutaj jakiś egoizm, tu coś totalnie nie gra, tam w ogóle jest coś, z czym nie wiem jak żyć. I w momencie kiedy w nas powstaje taka decyzja, że kocham tę osobę z tymi słabościami i będę z tymi jej słabościami szedł przez życie, i będę jej próbował w tych słabościach pomóc, dopiero tutaj zaczyna się miłość.

Nie staraj się dobrze wyglądać  po prostu dobrze się czuj w tym  co na siebie włożyłaś. Jesteś piękna  nie musisz się przebierać i malować. Bądź jak Francuzki  bezpretensjonalna i lekka. Tylko kręgosłup musisz mieć mocny.

fumik dodano: 25 luty 2016

Nie staraj się dobrze wyglądać, po prostu dobrze się czuj w tym, co na siebie włożyłaś. Jesteś piękna, nie musisz się przebierać i malować. Bądź jak Francuzki, bezpretensjonalna i lekka. Tylko kręgosłup musisz mieć mocny.

Paradoks mojego życia? Nic nie robię i ciągle nie mam czasu.

fumik dodano: 25 luty 2016

Paradoks mojego życia? Nic nie robię i ciągle nie mam czasu.

Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu  otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek  myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę.

fumik dodano: 25 luty 2016

Nie jesteśmy wcale wspaniałym pokoleniem. Jesteśmy bandą przyspawanych do internetu, otępiałych od przestymulowania idiotów. Zamiast przeżywać cokolwiek, myślimy tylko jak o tym przeżyciu poinformować resztę.

I to było wspaniałe uczucie   gdy ktoś się o ciebie troszczy. Ciepłe.

fumik dodano: 25 luty 2016

I to było wspaniałe uczucie - gdy ktoś się o ciebie troszczy. Ciepłe.

Niebo nie jest limitem.

fumik dodano: 25 luty 2016

Niebo nie jest limitem.

i nie chcę więcej znać Cię  do końca życia bać się  nie jesteś idealna  całe serce mi blaknie

zrobsalut dodano: 22 luty 2016

i nie chcę więcej znać Cię, do końca życia bać się, nie jesteś idealna, całe serce mi blaknie

bywało różnie  choć zawsze najważniejszy był Twój uśmiech

zrobsalut dodano: 22 luty 2016

bywało różnie, choć zawsze najważniejszy był Twój uśmiech

mogę  choć wiem  że na tą chwilę nie chcę nic  jednej dałem cale serce

zrobsalut dodano: 22 luty 2016

mogę, choć wiem, że na tą chwilę nie chcę nic, jednej dałem cale serce

dzisiaj wyciągam te wnioski i myślę  jakby to było  mogłem zostawić Cię wcześniej  lepiej by się żyło

zrobsalut dodano: 22 luty 2016

dzisiaj wyciągam te wnioski i myślę, jakby to było, mogłem zostawić Cię wcześniej, lepiej by się żyło

znów mam pętle na szyi  jestem totalnie oddany jej

zrobsalut dodano: 22 luty 2016

znów mam pętle na szyi, jestem totalnie oddany jej

pokuta prowadzi do zbawienia  może  ręce wznoszę do gwiazd dla chwil jak dziś chwil  których już nie ma

llykcincinu dodano: 21 luty 2016

pokuta prowadzi do zbawienia, może, ręce wznoszę do gwiazd dla chwil jak dziś chwil, których już nie ma

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć