głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bijoulilu

znów to samo  budzik 6:00  budzę się  po chwili znów zasypiam. wstaję 6:20  zrywam się z łóżka i nakładam to co wpadnie mi do rąk  kilka przeciągnięć tuszem po rzęsach  związanie włosów  biegiem na autobus. kilka nudnych lekcji  z których połowę przeleżę na ławce  a na reszcie liczę ile czasu jeszcze do przerwy   rap jest jeden

rap_jest_jeden dodano: 23 września 2011

znów to samo, budzik 6:00, budzę się, po chwili znów zasypiam. wstaję 6:20, zrywam się z łóżka i nakładam to co wpadnie mi do rąk, kilka przeciągnięć tuszem po rzęsach, związanie włosów, biegiem na autobus. kilka nudnych lekcji, z których połowę przeleżę na ławce, a na reszcie liczę ile czasu jeszcze do przerwy / rap_jest_jeden

moja obecność na lekcjach matematyki ma funkcję jedynie dekoracyjną

rap_jest_jeden dodano: 23 września 2011

moja obecność na lekcjach matematyki ma funkcję jedynie dekoracyjną

wyobraź sobie końcówkę nutelli na dnie słoika.  wiesz już teraz co czuję ?

rap_jest_jeden dodano: 23 września 2011

wyobraź sobie końcówkę nutelli na dnie słoika. wiesz już teraz co czuję ?

mieszasz mi w życiu jak barman szejkerem.   rap jest jeden

rap_jest_jeden dodano: 23 września 2011

mieszasz mi w życiu jak barman szejkerem. / rap_jest_jeden

Co u mnie? Jak zwykle. Coś się sypie  ktoś się kłóci  ktoś się czepia  ktoś przychodzi  ktoś odchodzi   ja zostaję.

mamba.x3 dodano: 23 września 2011

Co u mnie? Jak zwykle. Coś się sypie, ktoś się kłóci, ktoś się czepia, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi - ja zostaję.

  za dużo pijesz!   świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.

mamba.x3 dodano: 23 września 2011

- za dużo pijesz! - świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.

lepiej mieć burdel w pokoju niż pokój w burdelu.

mamba.x3 dodano: 23 września 2011

lepiej mieć burdel w pokoju niż pokój w burdelu.

 może pani wolniej dyktować ?  nie ma czasu !  pierdole   nie pisze .

mamba.x3 dodano: 23 września 2011

-może pani wolniej dyktować ? -nie ma czasu ! -pierdole , nie pisze .

  interesują mnie samoloty   bo latają.   a Ciebie ?   a mnie interesuje pralka  bo się kręci.

mamba.x3 dodano: 23 września 2011

- interesują mnie samoloty , bo latają. - a Ciebie ? - a mnie interesuje pralka, bo się kręci.

chodząc spać  czuć zapach jego perfum unoszący się w powietrzu  budzić się na jego gołej klatce piersiowej czując oddech i serce  które z sekundy na sekundę bije coraz szybciej. lekki dotyk warg na obojczyku  i słodkie 'dzień dobry  maleńka' na śniadanie.   endoftime.

endoftime dodano: 22 września 2011

chodząc spać, czuć zapach jego perfum unoszący się w powietrzu, budzić się na jego gołej klatce piersiowej czując oddech i serce, które z sekundy na sekundę bije coraz szybciej. lekki dotyk warg na obojczyku, i słodkie 'dzień dobry, maleńka' na śniadanie. | endoftime.

Co się dzieje gdy obierasz jabłko? Błonnik znika . Co się stanie  kiedy Mnie zdradzisz? Twoje zęby znikną.

mamba.x3 dodano: 22 września 2011

Co się dzieje gdy obierasz jabłko? Błonnik znika . Co się stanie, kiedy Mnie zdradzisz? Twoje zęby znikną.

musisz być naprawdę zdesperowana skoro jesteś w związku na facebooku z przyjaciółką.   p

mamba.x3 dodano: 22 września 2011

musisz być naprawdę zdesperowana skoro jesteś w związku na facebooku z przyjaciółką. ; p

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć