głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika biczplis

Już cztery razy przestałam Cię kochać i zaczęłam na nowo .

intelektualna dodano: 23 czerwca 2012

Już cztery razy przestałam Cię kochać i zaczęłam na nowo .

Trzeba żyć i cieszyć się   i płakać   i przeklinać   i diabli jeszcze wiedzą   co robić   ale nie wolno wspominać.

intelektualna dodano: 23 czerwca 2012

Trzeba żyć i cieszyć się , i płakać , i przeklinać , i diabli jeszcze wiedzą , co robić , ale nie wolno wspominać.

najgorsze są chwilę  gdy pojawiasz się na chwilę w moim życiu wnosząc do niego mnóstwo energii  uśmiechu  niepohamowanego szczęścia  a potem znikasz zostawiając mnie taką jak wcześniej   dość przygnębioną  z masą wspomnień   nieszczęśliwą.

intelektualna dodano: 23 czerwca 2012

najgorsze są chwilę, gdy pojawiasz się na chwilę w moim życiu wnosząc do niego mnóstwo energii, uśmiechu, niepohamowanego szczęścia, a potem znikasz zostawiając mnie taką jak wcześniej - dość przygnębioną, z masą wspomnień, nieszczęśliwą.

Kiedy przestaje się kochać  to się nie płacze.   Płacze się  kiedy ktoś przestaje nas kochać

intelektualna dodano: 23 czerwca 2012

Kiedy przestaje się kochać, to się nie płacze. Płacze się, kiedy ktoś przestaje nas kochać

Wszystko czego chciałam było Tobą.

intelektualna dodano: 23 czerwca 2012

Wszystko czego chciałam było Tobą.

Nie przestawaj wierzyć w miłość. Ona istnieje  tylko im dłużej na nią czekamy  tym lepiej smakuje.

intelektualna dodano: 23 czerwca 2012

Nie przestawaj wierzyć w miłość. Ona istnieje, tylko im dłużej na nią czekamy, tym lepiej smakuje.

Za dużo wspomnień by to wszystko jakoś udźwignąć.

intelektualna dodano: 23 czerwca 2012

Za dużo wspomnień by to wszystko jakoś udźwignąć.

Wystarczy 5 minut by coś zniszczyć. Bezpowrotnie.   patteek ♥

jachcenajamaice dodano: 23 czerwca 2012

Wystarczy 5 minut by coś zniszczyć. Bezpowrotnie. | patteek ♥

nie chcę wmawiać Ci  jak idealnie do siebie pasujemy  jak idealnie współgrają splecione palce naszych dłoni  a usta ustawicznie tworzą tak spójną całość. nie chcę ograniczać Cię do wyłączności  i zabierać wszędzie ze sobą  czy nie widzieć świata  poza tym co Nas łączy. nie chcę nieustannie z Twoich ust słyszeć  jak bardzo jestem dla Ciebie ważna  jak do życia nie potrzebujesz już nikogo innego  jak bardzo mnie kochasz. nie chcę swojego istnienia streszczać Tobą  ani żyć wyłącznością tych uczuć. chcę choć raz w życiu poczuć to szczęście  mieć ten ostateczny powód by żyć  i trwale mieć dla kogo. choć raz w życiu doznać wzajemnego ciepła płynącego z dwóch serc  kiedy tylko w przytuleniu  klatka dotykałaby klatki  i czuć bezpieczeństwo  kiedy tylko moją już chłodną dłoń delikatnie ściska  nieco od niej większa. chcę zwyczajnie  choć raz czuć  że to  że żyję ma sens  że nigdy nie byłam na marne  a że już na zawsze  mam dla kogo oddychać.   Endoftime.

intelektualna dodano: 22 czerwca 2012

nie chcę wmawiać Ci, jak idealnie do siebie pasujemy, jak idealnie współgrają splecione palce naszych dłoni, a usta ustawicznie tworzą tak spójną całość. nie chcę ograniczać Cię do wyłączności, i zabierać wszędzie ze sobą, czy nie widzieć świata, poza tym co Nas łączy. nie chcę nieustannie z Twoich ust słyszeć, jak bardzo jestem dla Ciebie ważna, jak do życia nie potrzebujesz już nikogo innego, jak bardzo mnie kochasz. nie chcę swojego istnienia streszczać Tobą, ani żyć wyłącznością tych uczuć. chcę choć raz w życiu poczuć to szczęście, mieć ten ostateczny powód by żyć, i trwale mieć dla kogo. choć raz w życiu doznać wzajemnego ciepła płynącego z dwóch serc, kiedy tylko w przytuleniu, klatka dotykałaby klatki, i czuć bezpieczeństwo, kiedy tylko moją już chłodną dłoń delikatnie ściska, nieco od niej większa. chcę zwyczajnie, choć raz czuć, że to, że żyję ma sens, że nigdy nie byłam na marne, a że już na zawsze, mam dla kogo oddychać. / Endoftime.
Autor cytatu: endoftime

nienawidzę kiedy skrupulatnie wbijasz szpilki w moje serce. włączyłam nasze  ukochane piosenki  odpaliłam papierosa  piszę i płaczę. mam wyjebane w starych  przyjaciół i wszystko inne. czuję  że uczucie z Twojej strony wygasa. nie wyobrażam sobie egzystencji bez Ciebie. alkohol  szlugsony  jointy  ziomki nic mi nie pomoże. jesteś mi potrzebny. nie umiem oddychać  gdy nie ma Cię obok. wytłumacz mi jak tego dokonałeś  jak rozkochałeś mnie do tego stopnia.

waniilia dodano: 21 czerwca 2012

nienawidzę kiedy skrupulatnie wbijasz szpilki w moje serce. włączyłam nasze, ukochane piosenki, odpaliłam papierosa, piszę i płaczę. mam wyjebane w starych, przyjaciół i wszystko inne. czuję, że uczucie z Twojej strony wygasa. nie wyobrażam sobie egzystencji bez Ciebie. alkohol, szlugsony, jointy, ziomki nic mi nie pomoże. jesteś mi potrzebny. nie umiem oddychać, gdy nie ma Cię obok. wytłumacz mi jak tego dokonałeś, jak rozkochałeś mnie do tego stopnia.

Po prostu znów muszę nauczyć się wszystkiego. Sama jeść  sama spać  sama żyć  sama być.   prettylittleliars ♥

jachcenajamaice dodano: 21 czerwca 2012

Po prostu znów muszę nauczyć się wszystkiego. Sama jeść, sama spać, sama żyć, sama być. | prettylittleliars ♥

Dałbyś mi wszystko o czym marzę będąc ze mną.     prettylittleliars ♥

jachcenajamaice dodano: 21 czerwca 2012

Dałbyś mi wszystko o czym marzę będąc ze mną. | prettylittleliars ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć