głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bella7

Możesz zmienić niebo  które masz nad sobą  ale duszy w sobie nie

dont_ask_me dodano: 25 stycznia 2014

Możesz zmienić niebo, które masz nad sobą, ale duszy w sobie nie

 Nagle dzieje się coś...  Coś się uruchamia... i w tym momencie wiesz że coś się zmieni...  I w tym momencie zdajesz sobie sprawę że wszystko zdarza się tylko raz...  Następnie okazuje się że to wszystko zdarza się tylko jeden raz  i że nigdy więcej nie poczujesz tego samego.  ze już nigdy nie będziesz trzy metry ponad niebem

dont_ask_me dodano: 25 stycznia 2014

"Nagle dzieje się coś... Coś się uruchamia... i w tym momencie wiesz że coś się zmieni... I w tym momencie zdajesz sobie sprawę że wszystko zdarza się tylko raz... Następnie okazuje się że to wszystko zdarza się tylko jeden raz, i że nigdy więcej nie poczujesz tego samego. ze już nigdy nie będziesz trzy metry ponad niebem"

   Nigdy w całym swoim życiu nie byłam bardziej szczęśliwa.    Ja też.    Tak szczęśliwy  że mógłbyś dotknąć palcem nieba?    Nie  o wiele bardziej... Przynajmniej trzy metry ponad niebem    najpiękniejszy film ♥

dont_ask_me dodano: 25 stycznia 2014

"- Nigdy w całym swoim życiu nie byłam bardziej szczęśliwa. - Ja też. - Tak szczęśliwy, że mógłbyś dotknąć palcem nieba? - Nie, o wiele bardziej... Przynajmniej trzy metry ponad niebem" / najpiękniejszy film ♥

to miłość  wielka miłość  czy miłość Twojego życia? Miłość to zwykle dwa miesiące. Wielka miłość dwa lata  a miłość życia zmienia całe Twoje życie. ♥

dont_ask_me dodano: 25 stycznia 2014

to miłość, wielka miłość, czy miłość Twojego życia? Miłość to zwykle dwa miesiące. Wielka miłość dwa lata, a miłość życia zmienia całe Twoje życie. ♥

Gdy człowieka odtrąca miłość jego życia  to coś w tym człowieku umiera. Pozostaje mu tylko ucieczka. Może w nowym miejscu zakocha się po raz drugi...

dont_ask_me dodano: 25 stycznia 2014

Gdy człowieka odtrąca miłość jego życia, to coś w tym człowieku umiera. Pozostaje mu tylko ucieczka. Może w nowym miejscu zakocha się po raz drugi...

Prawda jest taka   że nigdy nie zapomnimy o ukochanej osobie nawet jeśli bardzo nas zraniła .   pzsm

namalowanaksiezniczka dodano: 25 stycznia 2014

Prawda jest taka , że nigdy nie zapomnimy o ukochanej osobie nawet jeśli bardzo nas zraniła . / pzsm
Autor cytatu: twoj.na.zawsze

Nie raniłam Cię specjalnie. Naprawdę były momenty  kiedy widziałam nas razem. Pocałunki nie były sztuczne  przynajmniej nie wszystkie. Po prostu to było tak  że zacząłeś kochać  a ja nigdy nie przestałam tęsknić za przeszłością. Przepraszam  nigdy nie chciałam  żeby ktoś cierpiał przeze mnie tak jak ja przez niego. esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 25 stycznia 2014

Nie raniłam Cię specjalnie. Naprawdę były momenty, kiedy widziałam nas razem. Pocałunki nie były sztuczne, przynajmniej nie wszystkie. Po prostu to było tak, że zacząłeś kochać, a ja nigdy nie przestałam tęsknić za przeszłością. Przepraszam, nigdy nie chciałam, żeby ktoś cierpiał przeze mnie tak jak ja przez niego./esperer
Autor cytatu: esperer

Bo to właśnie jest całe nieszczęście w głupocie  że człowiek  nie będąc ani pięknym i dobrym  ani mądrym  przecie uważa  że mu to wystarczy.

shalalala dodano: 24 stycznia 2014

Bo to właśnie jest całe nieszczęście w głupocie, że człowiek, nie będąc ani pięknym i dobrym, ani mądrym, przecie uważa, że mu to wystarczy.

Jestem tak stabilna emocjonalnie jak szklanka wody trzymana przez człowieka z parkinsonem  któremu palą się spodnie i tańczy lambadę.

lovalova dodano: 24 stycznia 2014

Jestem tak stabilna emocjonalnie jak szklanka wody trzymana przez człowieka z parkinsonem, któremu palą się spodnie i tańczy lambadę.

I ja się zakochałam tak potwornie  że np. poprosiłam go do tańca   to była piosenka  Gdy tańczę z tobą to świat się uśmiecha   i on mi odmówił. Ja natychmiast postanowiłam popełnić samobójstwo. I pamiętam  że postanowiłam truć się gazem  ...  puściłam gaz i postanowiłam pożegnać się z życiem. I wtedy moja mama zawołała  Agnieszka  czy tam  Agusiu  zupa na stole . I ja wyjęczałam umierającym głosem syreny:  Ale jaka? . I usłyszałam z kuchni:  Pomidorowa . Postanowiłam przed śmiercią jeszcze zjeść jeden posiłek i jakoś mnie ta zupa na tyle wzmocniła  że do tej pory żyję.

underwater dodano: 24 stycznia 2014

I ja się zakochałam tak potwornie, że np. poprosiłam go do tańca - to była piosenka "Gdy tańczę z tobą to świat się uśmiecha", i on mi odmówił. Ja natychmiast postanowiłam popełnić samobójstwo. I pamiętam, że postanowiłam truć się gazem [...] puściłam gaz i postanowiłam pożegnać się z życiem. I wtedy moja mama zawołała "Agnieszka" czy tam "Agusiu, zupa na stole". I ja wyjęczałam umierającym głosem syreny: "Ale jaka?". I usłyszałam z kuchni: "Pomidorowa". Postanowiłam przed śmiercią jeszcze zjeść jeden posiłek i jakoś mnie ta zupa na tyle wzmocniła, że do tej pory żyję.

To nie tylko inni muszą mnie znosić. Ja sama muszę także siebie samą znosić i nie idzie mi to wcale łatwo.

underwater dodano: 24 stycznia 2014

To nie tylko inni muszą mnie znosić. Ja sama muszę także siebie samą znosić i nie idzie mi to wcale łatwo.

I gdy już kompletnie nic do niego nie czuje. Gdy udało mi się o nim zapomnieć   poznałam innych chłopaków  z którymi wydawało mi się  że mogę być szczęśliwa  nagle wszystko chyba znów się spieprzylo. Ja chyba rzeczywiście nie nadaję się do związków i całej tej reszty. No ale trudno... :

dont_ask_me dodano: 23 stycznia 2014

I gdy już kompletnie nic do niego nie czuje. Gdy udało mi się o nim zapomnieć, poznałam innych chłopaków, z którymi wydawało mi się, że mogę być szczęśliwa, nagle wszystko chyba znów się spieprzylo. Ja chyba rzeczywiście nie nadaję się do związków i całej tej reszty. No ale trudno... :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć