głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika baginsowa

 Ziemia potrzebuje cierpienia. Inaczej ludzie byliby jeszcze bardziej nieczuli i obojętni  niż są.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Ziemia potrzebuje cierpienia. Inaczej ludzie byliby jeszcze bardziej nieczuli i obojętni, niż są."

 Jest bowiem kilka odmian ciszy  najlepsza jest ta  która zapada z wyboru człowieka a nie przeciw niemu...

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Jest bowiem kilka odmian ciszy, najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka a nie przeciw niemu..."

 Ludzkie łzy to z jednej strony wyraz ogromu cierpienia  lecz z drugiej także ulga. Razem ze łzami wypływa cierpienia  by zrobić miejsce na nową  kolejną falę bólu.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Ludzkie łzy to z jednej strony wyraz ogromu cierpienia, lecz z drugiej także ulga. Razem ze łzami wypływa cierpienia, by zrobić miejsce na nową, kolejną falę bólu."

 Człowiekowi zawsze się wydaje  że kiedyś było lepiej. To niekoniecznie prawda  bo nie umiemy docenić naszego dziś.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Człowiekowi zawsze się wydaje, że kiedyś było lepiej. To niekoniecznie prawda, bo nie umiemy docenić naszego dziś."

 Niektórzy myślą  że cierpiąc człowiek staje się lepszy  ale najczęściej bywa odwrotnie...

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Niektórzy myślą, że cierpiąc człowiek staje się lepszy, ale najczęściej bywa odwrotnie..."

 Skrył łzy gdzieś głęboko  tkwiły tam i gryzły jak drobinki szkła.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Skrył łzy gdzieś głęboko, tkwiły tam i gryzły jak drobinki szkła."

 Nigdy nie można być pewnym  co w naszej pamięci jest ważne.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Nigdy nie można być pewnym, co w naszej pamięci jest ważne."

 Cierpienie należy do życia. Jeśli cierpisz  wciąż żyjesz.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Cierpienie należy do życia. Jeśli cierpisz, wciąż żyjesz."

 Gdy ktoś cię lubi  bo się starasz  to nie lubi cię takiej  jaką jesteś. Lubi nieprawdę o tobie.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

"Gdy ktoś cię lubi, bo się starasz, to nie lubi cię takiej, jaką jesteś. Lubi nieprawdę o tobie."

Popatrz jak perfekcyjnie się niszczymy.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

Popatrz jak perfekcyjnie się niszczymy.

Całujesz go  drażnisz paznokciami jego kark  delikatnie mruczysz. Przychodzi wiadomość. Tłumaczysz się  że to mama  że musisz odpisać. Jednak Twoja rodzicielka zupełnie nie pamięta o swojej puszczalskiej córci. Straciłaś swoją wartość w jej oczach. To on   ten  który nocami daje Ci najwięcej przyjemności. Odpisujesz pośpiesznie  że będziesz około dziewiątej. Wracasz do pieszczot ze swoim formalnym mężczyzną. Potem wychodzisz  wracasz do swojego domu  zmienisz ciuszki i lecisz. Proszę Cię  nie mów mi więcej  że się szanujesz.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

Całujesz go, drażnisz paznokciami jego kark, delikatnie mruczysz. Przychodzi wiadomość. Tłumaczysz się, że to mama, że musisz odpisać. Jednak Twoja rodzicielka zupełnie nie pamięta o swojej puszczalskiej córci. Straciłaś swoją wartość w jej oczach. To on - ten, który nocami daje Ci najwięcej przyjemności. Odpisujesz pośpiesznie, że będziesz około dziewiątej. Wracasz do pieszczot ze swoim formalnym mężczyzną. Potem wychodzisz, wracasz do swojego domu, zmienisz ciuszki i lecisz. Proszę Cię, nie mów mi więcej, że się szanujesz.

Mój dzień kończy się późną nocą gdy zmęczona  bezsennością zasypiam myśląc o Tobie.

julciovaa dodano: 11 marca 2013

Mój dzień kończy się późną nocą gdy zmęczona bezsennością zasypiam myśląc o Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć