głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika badteenager007

Jest przy mnie  żyjemy jak w filmie  robimy swoje  oboje mamy gdzieś opinie.

black-inside dodano: 7 grudnia 2016

Jest przy mnie, żyjemy jak w filmie, robimy swoje, oboje mamy gdzieś opinie.

Raz jest źle  raz lepiej  wschodzi i zachodzi słońce  bywa  że nie widać nic na horyzoncie.

black-inside dodano: 7 grudnia 2016

Raz jest źle, raz lepiej, wschodzi i zachodzi słońce, bywa, że nie widać nic na horyzoncie.

Ważne żeby mieć ludzi  którzy znają Cię na wylot.

black-inside dodano: 7 grudnia 2016

Ważne żeby mieć ludzi, którzy znają Cię na wylot.

Od dziecka ramię w ramię  zawsze po tej samej stronie  ma po mamie to  że trzyma fason  kobieta z klasą  która nigdy nie ucieka przed ciężką pracą.

black-inside dodano: 7 grudnia 2016

Od dziecka ramię w ramię, zawsze po tej samej stronie, ma po mamie to, że trzyma fason, kobieta z klasą, która nigdy nie ucieka przed ciężką pracą.

Łącze ze sobą elementy  by powstał obrazek  nie czas na pejzaże  teraz przeglądam w pamięci twarze  ludzi  którzy byli świadkami moich porażek  nie przesadzę jeśli nawinę dziś  że bez nich nigdy nie byłoby mnie.

black-inside dodano: 7 grudnia 2016

Łącze ze sobą elementy, by powstał obrazek, nie czas na pejzaże, teraz przeglądam w pamięci twarze, ludzi, którzy byli świadkami moich porażek, nie przesadzę jeśli nawinę dziś, że bez nich nigdy nie byłoby mnie.

Zaryzykuj. Jesteś młoda  piękna  ambitna  masz przed sobą całe życie. Musisz próbować  dużo dawać od siebie. Nawet jeśli czasami okaże się  że to niepotrzebne  że zmarnowałaś czas  że lepiej było w ogóle nie zaczynać. To nic. Upadamy i podnosimy się. Byle do przodu. Cały czas. Trzeba mieć cel i do niego dążyć. Żeby stać się kimś  wystarczy ruszyć się z miejsca. Jeden krok  choćby ten najmniejszy. Zaczyna się od mały rzeczy  a kończy na wielkich. Czasami musisz postawić wszystko na jedną szalę  nie szkodzi  zrób to. Przegrałaś? Próbuj od nowa  tego samego albo czegoś innego. Byleby nie stać w miejscu i nie umrzeć wewnętrznie z własnej beznadziejności.   yezoo

yezoo dodano: 7 grudnia 2016

Zaryzykuj. Jesteś młoda, piękna, ambitna, masz przed sobą całe życie. Musisz próbować, dużo dawać od siebie. Nawet jeśli czasami okaże się, że to niepotrzebne, że zmarnowałaś czas, że lepiej było w ogóle nie zaczynać. To nic. Upadamy i podnosimy się. Byle do przodu. Cały czas. Trzeba mieć cel i do niego dążyć. Żeby stać się kimś, wystarczy ruszyć się z miejsca. Jeden krok, choćby ten najmniejszy. Zaczyna się od mały rzeczy, a kończy na wielkich. Czasami musisz postawić wszystko na jedną szalę, nie szkodzi, zrób to. Przegrałaś? Próbuj od nowa, tego samego albo czegoś innego. Byleby nie stać w miejscu i nie umrzeć wewnętrznie z własnej beznadziejności. [ yezoo ]

Jesteś tylko Ty  nigdy nie mów jak mam żyć.

black-inside dodano: 6 grudnia 2016

Jesteś tylko Ty, nigdy nie mów jak mam żyć.

Jutro rano nie patrz w okno  zapamiętaj moje sny.

black-inside dodano: 6 grudnia 2016

Jutro rano nie patrz w okno, zapamiętaj moje sny.

Przez rachunek prawdopodobieństw nasze dusze są połączone.

black-inside dodano: 6 grudnia 2016

Przez rachunek prawdopodobieństw nasze dusze są połączone.

Zgubiłem po drodze rozsądek  może i dobrze   chuj z nim  krzycz głośniej  lubię emocje.

black-inside dodano: 6 grudnia 2016

Zgubiłem po drodze rozsądek, może i dobrze - chuj z nim, krzycz głośniej, lubię emocje.

Boże  jakie to życie jest proste  tańczysz pijana na moście  w dłoni buty  najdroższe ciuchy  do rana zostało nam jeszcze trochę  chodźmy do mnie

black-inside dodano: 6 grudnia 2016

Boże, jakie to życie jest proste, tańczysz pijana na moście, w dłoni buty, najdroższe ciuchy, do rana zostało nam jeszcze trochę, chodźmy do mnie

Nie mów że nie chcesz  chodźmy przejść się po mieście odetchnąć wiosennym powietrzem  możesz czuć się bezpiecznie  bo nosze pistolet na biodrze  poza tym złego diabeł nie bierze  jakbym dla niego latał z koksem.

black-inside dodano: 6 grudnia 2016

Nie mów że nie chcesz, chodźmy przejść się po mieście odetchnąć wiosennym powietrzem, możesz czuć się bezpiecznie, bo nosze pistolet na biodrze, poza tym złego diabeł nie bierze, jakbym dla niego latał z koksem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć