 |
czasami mam ochotę iść w cholerę, ale nie wiem którędy.
|
|
 |
ej miało być inaczej, miałam być cholernie miła dla wszystkich i dobrze się uczyć, i co.? i zamiast nauki mam w głowie Ciebie.
|
|
 |
- ideałow nie ma.. - mylisz się. 50% facetów to zajebiści kolesie - ale zdradzają i są skurwielami.. 20% to kujoni - niby świetni, ale tylko jak nie umiesz matmy.. 10% to geje, 19% to brzydcy lub głupi kolesie, a ten 1% jest twoim wybrankiem - nie ideałem.
|
|
 |
Sama już nie wiem. Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza. Aż w końcu pojawia się ta jedna osoba i odmienia nasze życie. Bezpowrotnie..
|
|
 |
Patrze w lustro, co widzę? Dziewczynę z marzeniami które nigdy się nie spełnią.
|
|
 |
Ludzi należy kochać, a rzeczy używać, nigdy odwrotnie
|
|
 |
chodź ze mną będziemy kraść słońcu promienie
|
|
 |
Chcę mieć pewność, że kiedy ja powiem: Kocham, ty nie powiesz: Żegnaj
|
|
 |
co byś dala... za jego ciało ? nic, ale za jego serce oddala bym wszystko
|
|
 |
Zauroczenie - jest jak pierwszy krok nałogu?
|
|
 |
Chcę czuć, że jestem dla Ciebie najważniejsza, najpiękniejsza, najlepsza, że mnie kochasz jak nikogo innego, że jak trzeba pójdziesz dla mnie na wojnę. Że mnie doceniasz i że jestem tą jedyną, dla której zrobiłbyś wszystko.
|
|
 |
Czasem warto się zgubić by znaleźć to, czego się szuka.
|
|
|
|