głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika baaam333

Szukałam Cię  ale Ty odszedłeś zbyt daleko bym mogła Cię znaleźć.. Byłeś obok  ale tylko ciałem  Twoja dusza odeszła  zniknęła tamta część Ciebie i chociaż obiecałam Ci kiedyś  że cokolwiek by się nie stało zrobię dla Ciebie wszystko   że zrobię wszystko by Cię odzyskać teraz brakuje mi sił. Coś we mnie się wypaliło  kiedy zabrakło Ciebie. Wprowadziłeś do mojego życia magię  ale to musiało nieść za sobą jakieś konsekwencje: z Twoim odejściem zniknęło nie tylko to co mi dałeś ale i cała reszta... Nie mam duszy  w moich oczach nie ma już nic poza bólem. Przepełniasz mnie i moje serce  ale Twoja obecność tam przynosi tylko jeszcze więcej cierpienia.

fruugo dodano: 24 października 2013

Szukałam Cię, ale Ty odszedłeś zbyt daleko bym mogła Cię znaleźć.. Byłeś obok, ale tylko ciałem, Twoja dusza odeszła, zniknęła tamta część Ciebie i chociaż obiecałam Ci kiedyś, że cokolwiek by się nie stało zrobię dla Ciebie wszystko - że zrobię wszystko by Cię odzyskać teraz brakuje mi sił. Coś we mnie się wypaliło, kiedy zabrakło Ciebie. Wprowadziłeś do mojego życia magię, ale to musiało nieść za sobą jakieś konsekwencje: z Twoim odejściem zniknęło nie tylko to co mi dałeś ale i cała reszta... Nie mam duszy, w moich oczach nie ma już nic poza bólem. Przepełniasz mnie i moje serce, ale Twoja obecność tam przynosi tylko jeszcze więcej cierpienia.

Odkąd Cię pokochałam  nie było dnia  w którym nie grałbyś głównej roli. Nawet  jeśli byłeś bardzo daleko  jeśli byłeś na mnie zły  czy nawet jeśli nie mieliśmy żadnego kontaktu   byłeś tematem przewodnim moich myśli. A później to się tak po prostu skończyło.. Już nie wiem  czy Cię kocham   raczej nie  ale co ważniejsze   nie muszę tego wiedzieć.. Tylko  że to nie jest to czego chciałam. Mimo  że cierpiałam bez Twojej obecności i tak cholernie tęskniłam  za blaskiem Twoich oczu  to wtedy miałam cel w życiu. Wiedziałam  że jeśli tylko przytrafi się okazja   zrobię wszystko   by Cię odzyskać. Teraz? Teraz chcę po prostu miłości.. Nie doskonałej i może nawet nie koniecznie odwzajemnionej  byle by prawdziwej   wszystko jest lepsze  od tej cholernej pustki. Od tego uczucia  które przepełnia moje  a właściwie niczyje serce  kiedy patrzę w sufit i nie wiem  o kim chcę śnić.

fruugo dodano: 24 października 2013

Odkąd Cię pokochałam, nie było dnia, w którym nie grałbyś głównej roli. Nawet, jeśli byłeś bardzo daleko, jeśli byłeś na mnie zły, czy nawet jeśli nie mieliśmy żadnego kontaktu - byłeś tematem przewodnim moich myśli. A później to się tak po prostu skończyło.. Już nie wiem, czy Cię kocham - raczej nie, ale co ważniejsze - nie muszę tego wiedzieć.. Tylko, że to nie jest to czego chciałam. Mimo, że cierpiałam bez Twojej obecności i tak cholernie tęskniłam, za blaskiem Twoich oczu, to wtedy miałam cel w życiu. Wiedziałam, że jeśli tylko przytrafi się okazja - zrobię wszystko - by Cię odzyskać. Teraz? Teraz chcę po prostu miłości.. Nie doskonałej i może nawet nie koniecznie odwzajemnionej, byle by prawdziwej - wszystko jest lepsze, od tej cholernej pustki. Od tego uczucia, które przepełnia moje, a właściwie niczyje serce, kiedy patrzę w sufit i nie wiem, o kim chcę śnić.

I kiedy tak pędzisz przez swoje życie  kiedy mijasz multum szans na lepszy byt  kiedy biegniesz i nie zauważasz otaczającego świata  tracisz coś  czego już nigdy nie odzyskasz. Więc pewnego dnia zatrzymaj się. Odpuść sobie wcześniejszy powrót do domu  kolejny wyczerpujący trening albo dorywczą pracę  przez którą więcej tracisz  niż zyskujesz. Choć na chwilę uśmiechnij się  popatrz w niebo i otwórz ramiona. A teraz odwróć się i zobacz  co utraciłaś. Warto było?   yezoo

yezoo dodano: 22 października 2013

I kiedy tak pędzisz przez swoje życie, kiedy mijasz multum szans na lepszy byt, kiedy biegniesz i nie zauważasz otaczającego świata, tracisz coś, czego już nigdy nie odzyskasz. Więc pewnego dnia zatrzymaj się. Odpuść sobie wcześniejszy powrót do domu, kolejny wyczerpujący trening albo dorywczą pracę, przez którą więcej tracisz, niż zyskujesz. Choć na chwilę uśmiechnij się, popatrz w niebo i otwórz ramiona. A teraz odwróć się i zobacz, co utraciłaś. Warto było? [ yezoo ]

♥ teksty yezoo dodał komentarz: do wpisu 21 października 2013
to życie to kilka chwil i mija w mgnieniu oka.  jeśli chcesz mi coś powiedzieć najpierw sam na siebie popatrz  i zobacz jak bardzo nie interesuje mnie twoje zdanie   Twój bełkot mnie nie rusza  słyszę wciąż to samo gadanie.   Grizzullah.

fiufiu.x3 dodano: 19 października 2013

to życie to kilka chwil i mija w mgnieniu oka. jeśli chcesz mi coś powiedzieć najpierw sam na siebie popatrz i zobacz jak bardzo nie interesuje mnie twoje zdanie, Twój bełkot mnie nie rusza, słyszę wciąż to samo gadanie. | Grizzullah.

głupoty gadasz  głupot z dnia na dzień coraz więcej  nie znasz a pierdolisz  nie umiesz się zachować. no dobra  rozumiem  w ten sposób chcesz się przypodobać.   Tałi.

fiufiu.x3 dodano: 16 października 2013

głupoty gadasz, głupot z dnia na dzień coraz więcej, nie znasz a pierdolisz, nie umiesz się zachować. no dobra, rozumiem, w ten sposób chcesz się przypodobać. | Tałi.

wiesz na mój temat więcej niż ja sam  kurwa bez kitu.   Tałi.

fiufiu.x3 dodano: 16 października 2013

wiesz na mój temat więcej niż ja sam, kurwa bez kitu. | Tałi.

przeciez zawsze moze byc gorzej  hihi

alisja-aj dodano: 16 października 2013

przeciez zawsze moze byc gorzej, hihi

przeciez zawsze moze byc gorzej  hihi

alisja-aj dodano: 16 października 2013

przeciez zawsze moze byc gorzej, hihi

http:  zapiskiz1000ijednejnocy.blogspot.com 2013 10 jestem dla ciebie dla siebie bym juz.html

skejter dodano: 16 października 2013

Podobno nic nie trwa wiecznie i wszystko można zniszczyć. Podobno wszystko kiedyś się kończy i zostaję tylko kurz. Podobno. A teraz weź tą kartkę  otwórz ją i przeczytaj co na niej napisałem. Teraz pognieć ją  oderwij kawałek  niszcz. Otwórz znowu kartkę. Słowa dalej są  prawda? Widzisz jeśli mówię  że Cię kocham i chcę być z Tobą zawsze to nieważne jak bardzo będziesz mnie ranić  te słowa nie znikną  bo to jedyne co trwa wiecznie na tym świecie  schowane w moim sercu tylko dla Ciebie.

skejter dodano: 15 października 2013

Podobno nic nie trwa wiecznie i wszystko można zniszczyć. Podobno wszystko kiedyś się kończy i zostaję tylko kurz. Podobno. A teraz weź tą kartkę, otwórz ją i przeczytaj co na niej napisałem. Teraz pognieć ją, oderwij kawałek, niszcz. Otwórz znowu kartkę. Słowa dalej są, prawda? Widzisz jeśli mówię, że Cię kocham i chcę być z Tobą zawsze to nieważne jak bardzo będziesz mnie ranić, te słowa nie znikną, bo to jedyne co trwa wiecznie na tym świecie, schowane w moim sercu tylko dla Ciebie.

Nocą jestem archeologiem  który szuka śladów nas  Twojej miłości. Dokładnie przeczesuje każdy skrawek swoich snów  swojego umysłu by wydobyć z nich nawet najmniejszą cząstkę Ciebie i wykreować z niej powód by oddychać.

skejter dodano: 15 października 2013

Nocą jestem archeologiem, który szuka śladów nas, Twojej miłości. Dokładnie przeczesuje każdy skrawek swoich snów, swojego umysłu by wydobyć z nich nawet najmniejszą cząstkę Ciebie i wykreować z niej powód by oddychać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć