głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika angeldevil

Teraz to jest nasze życie  ale tamten czas we wspomnieniach pozostaje taki sam. Widocznie tak ma być.

strikingly dodano: 11 lipca 2016

Teraz to jest nasze życie, ale tamten czas we wspomnieniach pozostaje taki sam. Widocznie tak ma być.

I teraz to nie wystarcza  ale wszystko się polepszy  nawet jeśli to koniec.

strikingly dodano: 11 lipca 2016

I teraz to nie wystarcza, ale wszystko się polepszy, nawet jeśli to koniec.

 I pamiętaj  że bez walki  bólu i cierpienia  poświęcenia  zaciśnięcia zębów  potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj  wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz  że to  co dziś wygląda  jak poświęcenie się  okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją  jaką kiedykolwiek zrobisz.

fcuk dodano: 10 lipca 2016

"I pamiętaj, że bez walki, bólu i cierpienia, poświęcenia, zaciśnięcia zębów, potu i łez nie da się wiele osiągnąć... Więc nigdy się nie poddawaj, wstawaj z popiołów i walcz o spełnienie marzeń i siebie! A niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda, jak poświęcenie się, okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz."

zależało mi na kimś  kto będzie moją kotwicą  wiesz?  …  kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem  czy wszystko w porządku. pobiegnie w środku nocy do apteki  gdy zachoruje. będzie tęsknił  jak wyjadę. i kochał  bez względu na wszystko.

truskawkova dodano: 10 lipca 2016

zależało mi na kimś, kto będzie moją kotwicą, wiesz? (…) kto będzie dzwonił dzień w dzień z pytaniem, czy wszystko w porządku. pobiegnie w środku nocy do apteki, gdy zachoruje. będzie tęsknił, jak wyjadę. i kochał, bez względu na wszystko.

Myślę  że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy.

strikingly dodano: 9 lipca 2016

Myślę, że to piekło w mojej głowie nigdy się nie skończy.

 Przypomnij sobie  jak bardzo potrafiłeś kochać na początku .

strikingly dodano: 9 lipca 2016

"Przypomnij sobie, jak bardzo potrafiłeś kochać na początku".

 Byłaś dla mnie bardzo ważna  mogłam pogadać z tobą o wszystkim. Byłaś świetną przyjaciółką. Nie mogę uwierzyć  że to już koniec.

strikingly dodano: 9 lipca 2016

"Byłaś dla mnie bardzo ważna, mogłam pogadać z tobą o wszystkim. Byłaś świetną przyjaciółką. Nie mogę uwierzyć, że to już koniec."

zawsze wszystko zaczyna się psuć  gdy dochodzimy do wniosku  że jesteśmy szczęśliwi.

truskawkova dodano: 8 lipca 2016

zawsze wszystko zaczyna się psuć, gdy dochodzimy do wniosku, że jesteśmy szczęśliwi.

Ona nie może być sama. Musi być z nim w stałym kontakcie. Ona utonie bez niego.

koloseum dodano: 7 lipca 2016

Ona nie może być sama. Musi być z nim w stałym kontakcie. Ona utonie bez niego.

Ciągle myślę o tym  kiedy po raz pierwszy zauroczył mnie jego zadziorny uśmiech...

koloseum dodano: 7 lipca 2016

Ciągle myślę o tym, kiedy po raz pierwszy zauroczył mnie jego zadziorny uśmiech...

Tak wiele namieszałam  a mimo to są ludzie  którzy mnie naprawdę lubią...

koloseum dodano: 7 lipca 2016

Tak wiele namieszałam, a mimo to są ludzie, którzy mnie naprawdę lubią...

ciekawe jak to jest  do końca życia całować tylko te same usta? zozolandia

princescolors dodano: 7 lipca 2016

ciekawe jak to jest, do końca życia całować tylko te same usta?/zozolandia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć