głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika amaj

Pamiętaj  miłość sama przychodzi.   S   ♡

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Pamiętaj, miłość sama przychodzi. [ S ] ♡

A może gdybym Cię wtedy tam nie spotkała  może gdybym wtedy Cię bliżej nie poznała. Może gdybym unikła smaku Twoich ust. Może nie poczulibyśmy tej toksycznej miłości  znów.   maluutkax33 ♥

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

A może gdybym Cię wtedy tam nie spotkała, może gdybym wtedy Cię bliżej nie poznała. Może gdybym unikła smaku Twoich ust. Może nie poczulibyśmy tej toksycznej miłości, znów. / maluutkax33 ♥

Do trzech rzeczy musisz się w życiu przyzwyczaić: cierpienia  przelotnego szczęścia i zawodu   one będą z Tobą na każdym kroku.

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Do trzech rzeczy musisz się w życiu przyzwyczaić: cierpienia, przelotnego szczęścia i zawodu - one będą z Tobą na każdym kroku.

Wystarczy 5 minut  by coś zniszczyć   bezpowrotnie.   maluutkax33 ♥

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Wystarczy 5 minut, by coś zniszczyć - bezpowrotnie. / maluutkax33 ♥

Ej weź rusz tyłek  podnieś go do góry  i walcz. Jesteś silna   masz styl  charakter i dużo mocy w sobie. Odstaw tego drinka  wyrzuć szluga   to ci nie pomoże. Działaj  bo jesteś w stanie!

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Ej weź rusz tyłek, podnieś go do góry, i walcz. Jesteś silna - masz styl, charakter i dużo mocy w sobie. Odstaw tego drinka, wyrzuć szluga - to ci nie pomoże. Działaj, bo jesteś w stanie!

Nie potrafisz nazwać tego miłością  nie jesteś w stanie użyć tego określenia w stosunku do uczucia  którym Go darzysz. Chcesz by był  trzymał Twoją dłoń  wsłuchiwał się w Twoje słowa  chcesz by opowiadał Ci  jak czuję się przy Tobie. Za wszelką cenę pragniesz Jego szczęścia  ale nie wyznasz Mu miłości  to zbyt ryzykowne. Przywiązanie  którego tak bardzo się boisz.

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Nie potrafisz nazwać tego miłością, nie jesteś w stanie użyć tego określenia w stosunku do uczucia, którym Go darzysz. Chcesz by był, trzymał Twoją dłoń, wsłuchiwał się w Twoje słowa, chcesz by opowiadał Ci, jak czuję się przy Tobie. Za wszelką cenę pragniesz Jego szczęścia, ale nie wyznasz Mu miłości, to zbyt ryzykowne. Przywiązanie, którego tak bardzo się boisz.
Autor cytatu: ponadniebem

na tą chwile wole mieć obok siebie flaszke  wybacz kochanie.   jebiemnietox333 ♥

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

na tą chwile wole mieć obok siebie flaszke, wybacz kochanie. / jebiemnietox333 ♥

A jeśli powiem  że Cię kocham to przytulisz mnie   tak mocno ?   maluutkax33 ♥

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

A jeśli powiem, że Cię kocham to przytulisz mnie - tak mocno ? / maluutkax33 ♥

Każdy ma w życiu taką osobę  której wybacza wszystko.

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Każdy ma w życiu taką osobę, której wybacza wszystko.

Idealne spojrzenie nie miało błękitnych jak niebo tęczówek. Nie było piękne i uwodzicielskie. Było po prostu Jego.

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Idealne spojrzenie nie miało błękitnych jak niebo tęczówek. Nie było piękne i uwodzicielskie. Było po prostu Jego.

Czasem brak odwagi  by powiedzieć cokolwiek.   maluutkax33 ♥

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Czasem brak odwagi, by powiedzieć cokolwiek. / maluutkax33 ♥

Widziałeś moje łzy  teraz widzisz mój uśmiech. Widzisz też zwątpienie  tęsknotę..   maluutkax33 ♥

maluutkax33 dodano: 24 sierpnia 2012

Widziałeś moje łzy, teraz widzisz mój uśmiech. Widzisz też zwątpienie, tęsknotę.. / maluutkax33 ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć