głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika almaperdida

A gdy tracimy przyjaciela  tracimy siebie. Tracimy nadzieję i wiarę w lepsze jutro.

ciamciaramciaa dodano: 11 września 2013

A gdy tracimy przyjaciela, tracimy siebie. Tracimy nadzieję i wiarę w lepsze jutro.

Ładną mam pamiątkę po Tobie.. szkoda  że na ręce.

jachcenajamaice dodano: 11 września 2013

Ładną mam pamiątkę po Tobie.. szkoda, że na ręce.

Spójrz w jej zapłakane oczy  przytul i nie pozwól więcej cierpieć.

jachcenajamaice dodano: 11 września 2013

Spójrz w jej zapłakane oczy, przytul i nie pozwól więcej cierpieć.

Nie mów mi jak zazdrościsz miejsca  na którym jestem  bo mam dość tych co mówią mi jak życie mam piękne  niejednokrotnie chciałem  by zakończył je stryczek  Ty stoisz głuchy nawet nie chcesz słyszeć jak krzyczę.

jachcenajamaice dodano: 10 września 2013

Nie mów mi jak zazdrościsz miejsca, na którym jestem, bo mam dość tych co mówią mi jak życie mam piękne, niejednokrotnie chciałem, by zakończył je stryczek, Ty stoisz głuchy nawet nie chcesz słyszeć jak krzyczę.

I nie pieprz  że alkohol  fajki czy narkotyki zabijają. Nie pieprz  że to żaden sposób na rozwiązanie problemów  bo zapominasz  że niektórzy mają tylko jeden  jedyny problem   istnienie. Samo w sobie.

definicjamiloscii dodano: 10 września 2013

I nie pieprz, że alkohol, fajki czy narkotyki zabijają. Nie pieprz, że to żaden sposób na rozwiązanie problemów, bo zapominasz, że niektórzy mają tylko jeden, jedyny problem - istnienie. Samo w sobie.

Brak słów  wtedy gdy chcemy powiedzieć najwięcej...

ciamciaramciaa dodano: 10 września 2013

Brak słów, wtedy gdy chcemy powiedzieć najwięcej...

Gdybyś chciał  bym umarła dla Ciebie   umarłabym.

madziik dodano: 10 września 2013

Gdybyś chciał, bym umarła dla Ciebie - umarłabym.
Autor cytatu: niekoffana

Nie wiem  jak inni  ale ja widzę różnicę między  nie chcę  mam dziewczynę   a  nie mogę  mam dziewczynę .  niekoffana

madziik dodano: 10 września 2013

Nie wiem, jak inni, ale ja widzę różnicę między "nie chcę, mam dziewczynę", a "nie mogę, mam dziewczynę". /niekoffana

Często się zdarza  że dopiero przyszłość pokazuje nam  ile coś było warte.

madziik dodano: 10 września 2013

Często się zdarza, że dopiero przyszłość pokazuje nam, ile coś było warte.
Autor cytatu: niekoffana

tyle pytań chcę Ci zadać  które mi w głowie siedzą   ale zbyt boję się  że zadasz mi ból odpowiedzią   czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa   zamiast wymieniać spojrzenia  zacząć wymieniać słowa   choć jedyny wyraz tu to wyraz zwątpienia na twarzach   to czuję tęsknotę gdy znów sobie Ciebie wyobrażam

madziik dodano: 9 września 2013

tyle pytań chcę Ci zadać, które mi w głowie siedzą ale zbyt boję się, że zadasz mi ból odpowiedzią czasem mam ochotę tu zacząć wszystko od nowa zamiast wymieniać spojrzenia, zacząć wymieniać słowa choć jedyny wyraz tu to wyraz zwątpienia na twarzach to czuję tęsknotę gdy znów sobie Ciebie wyobrażam

Spójrz na to co działo się rok temu. Czy nie jesteś innym człowiekiem? Czy nie opuścili Cię inni ludzie? Przemyśl to i nie żałuj niczego.

jachcenajamaice dodano: 9 września 2013

Spójrz na to co działo się rok temu. Czy nie jesteś innym człowiekiem? Czy nie opuścili Cię inni ludzie? Przemyśl to i nie żałuj niczego.

“To niesamowite ile możesz ukryć  tylko się uśmiechając..”

jachcenajamaice dodano: 9 września 2013

“To niesamowite ile możesz ukryć, tylko się uśmiechając..”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć