głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aleek_twoj

tak silne uczucie nie znika w jednej chwili  nie rozwiewa się w ciągu jednego dnia  nie umiera tak nagle  bo to by oznaczało  że właściwie nigdy nie istniało.

kochanaaxd dodano: 6 stycznia 2012

tak silne uczucie nie znika w jednej chwili, nie rozwiewa się w ciągu jednego dnia, nie umiera tak nagle, bo to by oznaczało, że właściwie nigdy nie istniało.

po prostu chciałabym napisać Ci: Kochanie

kochanaaxd dodano: 6 stycznia 2012

po prostu chciałabym napisać Ci: Kochanie

Znowu się najebałaś!   Nie  walczyłam z samotnoscia.

kochanaaxd dodano: 6 stycznia 2012

Znowu się najebałaś! - Nie, walczyłam z samotnoscia.

Gdy jesteś pewien że masz dosyć tego życia..zaczekaj nie poddawaj się   każdy czasem płacze każdy czasem cierpi.

kochanaaxd dodano: 6 stycznia 2012

Gdy jesteś pewien,że masz dosyć tego życia..zaczekaj,nie poddawaj się - każdy czasem płacze,każdy czasem cierpi.

Chciałabym mieć Cię gdzieś  cały Twój świat i wszystko co z Tobą związane. Zapomnieć chwile  w których mnie przytulałeś  całowałeś  mówiłeś  kochanie  . Dlaczego.? Dlatego  że to nie byłeś już prawdziwy Ty  nie jesteś tą samą osobą   którą wtedy pokochałam. Tamtego chłopaka już nie ma   teraz jest ktoś inny . Ktoś   kogo ja wcale nie poznaje i poznać nie chce . Skrzywdziłeś mnie po raz kolejny  a znowu udajesz  że nic się nie stało. Odejdź  zniknij  daj mi o sobie zapomnieć. I wiesz co... .? Nie pojawiaj się wtedy   kiedy ja juz ułożę sobie życie i nie udawaj  że chcesz spróbować jeszcze raz... '

kochanaaxd dodano: 6 stycznia 2012

Chciałabym mieć Cię gdzieś, cały Twój świat i wszystko co z Tobą związane. Zapomnieć chwile, w których mnie przytulałeś, całowałeś, mówiłeś; kochanie; . Dlaczego.? Dlatego, że to nie byłeś już prawdziwy Ty, nie jesteś tą samą osobą , którą wtedy pokochałam. Tamtego chłopaka już nie ma , teraz jest ktoś inny . Ktoś , kogo ja wcale nie poznaje i poznać nie chce . Skrzywdziłeś mnie po raz kolejny, a znowu udajesz, że nic się nie stało. Odejdź, zniknij, daj mi o sobie zapomnieć. I wiesz co... .? Nie pojawiaj się wtedy , kiedy ja juz ułożę sobie życie i nie udawaj, że chcesz spróbować jeszcze raz... '

We wspomnieniach wszystko wygląda lepiej niz było

kochanaaxd dodano: 6 stycznia 2012

We wspomnieniach wszystko wygląda lepiej niz było

Najbardziej będzie tęsknić za tym . że gdy będzie wracać do domu nie będzie już czuć jego perfum

kochanaaxd dodano: 6 stycznia 2012

Najbardziej będzie tęsknić za tym . że gdy będzie wracać do domu nie będzie już czuć jego perfum

Ty nauczyłeś mnie kochać   potem pokazałeś   że nie warto

kochanaaxd dodano: 6 stycznia 2012

Ty nauczyłeś mnie kochać , potem pokazałeś , że nie warto

najbardziej racjonalnym wyjściem  byłoby pierdolnąć tym wszystkim i strzelić  sobie w głowę.

kochanaaxd dodano: 5 stycznia 2012

najbardziej racjonalnym wyjściem, byłoby pierdolnąć tym wszystkim i strzelić, sobie w głowę.

 Łatwo się zgubić  gdzieś między marzeniami

kochanaaxd dodano: 5 stycznia 2012

`Łatwo się zgubić, gdzieś między marzeniami `

Często przypominam sobie nasze pierwsze spotkanie  naszą pierwszą rozmowe i żałuję że to nie może się powtórzyć .

kochanaaxd dodano: 5 stycznia 2012

Często przypominam sobie nasze pierwsze spotkanie, naszą pierwszą rozmowe i żałuję że to nie może się powtórzyć .

skoro znalazłeś już  miłość swojego życia  to czego szukałeś u mnie?

kochanaaxd dodano: 5 stycznia 2012

skoro znalazłeś już "miłość swojego życia" to czego szukałeś u mnie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć