głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aj_lof_juu

bo pękłoby mi serce  pewnie by tak było  dlatego staram się nie patrzeć w Twoje oczy. Całe życie źle. Źle we mnie.

surprised dodano: 14 października 2013

bo pękłoby mi serce, pewnie by tak było, dlatego staram się nie patrzeć w Twoje oczy. Całe życie źle. Źle we mnie.

i tak sobie myślę że wszystko czego pragnę  czego chcę SPALA SIĘ!

surprised dodano: 14 października 2013

i tak sobie myślę że wszystko czego pragnę, czego chcę SPALA SIĘ!

Nie wiem co się dzieje z tym światem  a głównie z facetami. Pewien delikwent przyjechał do szpitala bo miał BUTELKĘ szampana w ODBYCIE ja się pytam WTF ?!

nataalii dodano: 13 października 2013

Nie wiem co się dzieje z tym światem, a głównie z facetami. Pewien delikwent przyjechał do szpitala bo miał BUTELKĘ szampana w ODBYCIE ja się pytam WTF ?!

Nie umiem Cię pocieszyć  kiedy patrzysz w przeszłość  ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć z Tobą w deszczu.

chokoreeto dodano: 13 października 2013

Nie umiem Cię pocieszyć, kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć z Tobą w deszczu.

  Wiesz co mnie wkurza u takich ludzi jak Ty?     No co?    Wszystko kurwa.

chokoreeto dodano: 13 października 2013

- Wiesz co mnie wkurza u takich ludzi jak Ty? - No co? - Wszystko kurwa.

Olać realia  pieprzyć rzeczywistość. Pieprzyć to że znów coś nie wyszło.

chokoreeto dodano: 13 października 2013

Olać realia, pieprzyć rzeczywistość. Pieprzyć to że znów coś nie wyszło.

zawsze wstawałam prędzej od niego . po spędzeniu kilku minut w łazience pędziłam do kuchni   żeby przygotować śniadanie dla nas obojga . w niesfornie upiętych wysoko włosach   starej   przydługawej podkoszulce i krótkich bokserkach stałam nad kuchenką starając się zrobić najlepsze naleśniki jakie potrafię . często zakradał się po cichu za mną i mocno obejmował zaciskając swoje dłonie na moim brzuchu . wyprowadzał mnie z równowagi zwykłym muskaniem mojej szyi swoimi wargami . nigdy nie mogłam dokończyć smażenia   bo odwracał mnie szybkim ruchem do siebie   przez moment patrzył mi w oczy i dawał buziaka na dzień dobry . czując go przy sobie nie liczyło się dla mnie nic więcej . nie zwracałam uwagi na naleśnika na patelce   na psa jęczącego i proszącego o poranny spacer . potrafiłam stać na palcach przy nim   obejmować go za szyję w dłoni z metalową łopatką i całować się do momentu   w którym cała kuchnia nie napełniła się dymem unoszącego się z nad palącej patelni

kwiatuszek_08 dodano: 13 października 2013

zawsze wstawałam prędzej od niego . po spędzeniu kilku minut w łazience pędziłam do kuchni , żeby przygotować śniadanie dla nas obojga . w niesfornie upiętych wysoko włosach , starej , przydługawej podkoszulce i krótkich bokserkach stałam nad kuchenką starając się zrobić najlepsze naleśniki jakie potrafię . często zakradał się po cichu za mną i mocno obejmował zaciskając swoje dłonie na moim brzuchu . wyprowadzał mnie z równowagi zwykłym muskaniem mojej szyi swoimi wargami . nigdy nie mogłam dokończyć smażenia , bo odwracał mnie szybkim ruchem do siebie , przez moment patrzył mi w oczy i dawał buziaka na dzień dobry . czując go przy sobie nie liczyło się dla mnie nic więcej . nie zwracałam uwagi na naleśnika na patelce , na psa jęczącego i proszącego o poranny spacer . potrafiłam stać na palcach przy nim , obejmować go za szyję w dłoni z metalową łopatką i całować się do momentu , w którym cała kuchnia nie napełniła się dymem unoszącego się z nad palącej patelni
Autor cytatu: patteek

Odkrywam swoje życie na nowo.   Nataalii

nataalii dodano: 13 października 2013

Odkrywam swoje życie na nowo. / Nataalii

    teksty nataalii dodał komentarz: ; ) do wpisu 12 października 2013
 Wtedy nie żartowałem  napisałem to serio.  Już od dawna uważam  że powinnaś być ze mną.      CHADA.

kwiatuszek_08 dodano: 12 października 2013

"Wtedy nie żartowałem, napisałem to serio. Już od dawna uważam, że powinnaś być ze mną." - CHADA.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Tak naiwnie wielu jej pragnie.

kwiatuszek_08 dodano: 12 października 2013

Tak naiwnie wielu jej pragnie.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Martwię się  że świat się skończy  a ja nie zdążę zrobić nic ważnego.   Nataalii

nataalii dodano: 12 października 2013

Martwię się, że świat się skończy, a ja nie zdążę zrobić nic ważnego. / Nataalii

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć