 |
nie rozumiem ludzi, którzy lubią zime ..
|
|
 |
Nasze życie wiruje, jak kule w bębnie totolatka. | pih;*
|
|
 |
nigdy nie można być pewnym , że ma się kogoś na zawsze . bo można go
stracić w ciągu sekundy , i nie zdążyć powiedzieć mu jak bardzo się go kochało.
|
|
 |
Njpiekiejsze w naszej miłości jest to Skarbie , że mamy siebie. Że wstawajac rano z łózka wiem , po co i dla Kogo mam życ.
|
|
 |
1,5 roku z tym jedynym, tym bez którego nie potrafiłabym nawet oddychac.
|
|
 |
Boje się , że kiedyś On odejdzie... Odejdzie przez moja głupote, przez to że czesto krzycze, ze obrzam sie o byle co i gniewam za to co nie powinnam, ze mam mało zaufania do Niego ze nie umiem mu okazac jak bardzo mi na Nim zalezy. boje sie życia bez Niego, i codziennie błagam Boga z całego serca, zeby mi Go nie zabierazł. Żeby nie zabirał cześci mnie, mojego serca bez którego nie bede umiała życ.
|
|
 |
nie umiem ubrać w słowa jak bardzo mi na ninm zależy. i chociaz chciałabym teraz napisac ze jest jedyny i najwzniejszy w moim życiu , nie potrafie, po prostu nie potrafi . Bo gdy zaczynam wypowiadac te słowa w Jego obecnosci wydaja sie by tak mało znaczace, nie odzwwierciedlaja tego co chciałabym wyrazic .
|
|
 |
nie lubię być poważna, zachowywać się jak dorosła wolę być jak beztroski gówniarz, lubię mieć wszystko w dupie i się niczym nie przejmować, nie zwracam też za bardzo uwagi na swój strój i mam w dupie co o mnie inni myślą, żyję tylko dla siebie / kolorooowa
|
|
 |
Moja największa wada? Zbyt często wracam do tego, co było kiedyś i o czym już dawno powinnam zapomnieć.
|
|
 |
jeśli nie masz co powiedzieć , to nie otwieraj gęby kłapiesz głupim ryjem jakbyś sam był kurwa święty .
|
|
|
|