głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika advanced

Minęło już tyle miesięcy  a ja nadal słuchając naszej piosenki wtulam się w wilekiego misia  którego dostałam od Ciebie i płaczę. Płaczę bo nie potrafię sobie z tym poradzić. Płaczę bo nie potrafię zapomnieć.    przejdzieci

przejdzieci dodano: 21 stycznia 2014

Minęło już tyle miesięcy, a ja nadal słuchając naszej piosenki wtulam się w wilekiego misia, którego dostałam od Ciebie i płaczę. Płaczę bo nie potrafię sobie z tym poradzić. Płaczę bo nie potrafię zapomnieć. // przejdzieci

najpiękniejsza znajomość to ta  której nikt się nie spodziewał. która pojawiła się nagle  jakby z nikąd   była pełna cudownych emocji  i mnóstwa uśmiechu. najpiękniejsza znajomość to ta  która sprawiła  że zaczęłaś rozumieć  co znaczy kochać.    veriolla

przejdzieci dodano: 21 stycznia 2014

najpiękniejsza znajomość to ta, której nikt się nie spodziewał. która pojawiła się nagle, jakby z nikąd - była pełna cudownych emocji, i mnóstwa uśmiechu. najpiękniejsza znajomość to ta, która sprawiła, że zaczęłaś rozumieć, co znaczy kochać. // veriolla

masz w moim sercu ogromną szufladkę wspomnień. jest zamknięta na klucz  i każdy kolejny mężczyzna  który pojawia się w moim życiu  stara się wyrzucić ten klucz jak najdalej. i robi tak  i stara się  ale ja nadal dorabiam kolejny  nowy   każdego wieczoru wracając do wspomnień  i otwierając tę głupią szufladkę  która tak bardzo marnuje mi życie.    veriolla

przejdzieci dodano: 21 stycznia 2014

masz w moim sercu ogromną szufladkę wspomnień. jest zamknięta na klucz, i każdy kolejny mężczyzna, który pojawia się w moim życiu, stara się wyrzucić ten klucz jak najdalej. i robi tak, i stara się, ale ja nadal dorabiam kolejny, nowy - każdego wieczoru wracając do wspomnień, i otwierając tę głupią szufladkę, która tak bardzo marnuje mi życie. // veriolla

i proszę Cię  dziewczynko  naucz się   że mojego miejsca się nie zajmuje. czy to w autobusie  czy w sercu mężczyzny.    veriolla

przejdzieci dodano: 21 stycznia 2014

i proszę Cię, dziewczynko ,naucz się - że mojego miejsca się nie zajmuje. czy to w autobusie, czy w sercu mężczyzny. // veriolla

Między piciem i paleniem zabrakło czasu na miłość.

przejdzieci dodano: 21 stycznia 2014

Między piciem i paleniem zabrakło czasu na miłość.

 Tak  'kiedyś' to jest dobre słowo. Niby precyzyjne  a takie rozmyte. Niewiadome. Jak liczba Pi  jak Piekło  które przecież nie istnieje  a zatem może i 'kiedyś' jest wyłącznie iluzją. Jakąś rozpaczliwą obietnicą  która nie zostanie dotrzymana. I mam tak mówić każdemu: 'Kiedyś cię pokocham. Bądź cierpliwy. Kiedyś.' Właśnie tak?     Sławomir Łuczak  Czy to miłość

przejdzieci dodano: 20 stycznia 2014

"Tak, 'kiedyś' to jest dobre słowo. Niby precyzyjne, a takie rozmyte. Niewiadome. Jak liczba Pi, jak Piekło, które przecież nie istnieje, a zatem może i 'kiedyś' jest wyłącznie iluzją. Jakąś rozpaczliwą obietnicą, która nie zostanie dotrzymana. I mam tak mówić każdemu: 'Kiedyś cię pokocham. Bądź cierpliwy. Kiedyś.' Właśnie tak?" // Sławomir Łuczak "Czy to miłość"

“Ja jedna z wielu. Ukryta wśród miliarda. Wstydzę się że jestem.”

takemyhand dodano: 20 stycznia 2014

“Ja jedna z wielu. Ukryta wśród miliarda. Wstydzę się że jestem.”
Autor cytatu: jachcenajamaice

Spadasz na dno  dojeżdża Cię los. Inny by się wyhuśtał  Ty wyprowadzasz cios.  Miej wiarę i moc że wszystko się ułoży. Nadejdą lepsze dni  kolejny rozdział się otworzy!

melaa dodano: 19 stycznia 2014

Spadasz na dno, dojeżdża Cię los. Inny by się wyhuśtał, Ty wyprowadzasz cios. Miej wiarę i moc że wszystko się ułoży. Nadejdą lepsze dni, kolejny rozdział się otworzy!

Mam w sobie siłę  póki serce bije w piersi  życie pieprzona wojna   przetrwają najsilniejsi  idę drogą rozwoju  co dzień odrabiam lekcje   na wojnie nie ma nagrody za drugie miejsce!

melaa dodano: 19 stycznia 2014

Mam w sobie siłę, póki serce bije w piersi, życie pieprzona wojna, przetrwają najsilniejsi, idę drogą rozwoju, co dzień odrabiam lekcje, na wojnie nie ma nagrody za drugie miejsce!

Czemu zdrajcy narodu chodzą wolni po tej ziemi?  Dobrzy ludzie cierpią z głodu albo siedzą w zimnej celi?

melaa dodano: 19 stycznia 2014

Czemu zdrajcy narodu chodzą wolni po tej ziemi? Dobrzy ludzie cierpią z głodu albo siedzą w zimnej celi?

Nie toleruje zdrady  śmierć konfidentom  nie z psami układy   Lojalność ponad wszystko  o tym pamiętajcie  zachowaniem i postawą innym przykład dajcie!!!

melaa dodano: 19 stycznia 2014

Nie toleruje zdrady, śmierć konfidentom, nie z psami układy, Lojalność ponad wszystko, o tym pamiętajcie, zachowaniem i postawą innym przykład dajcie!!!

Wątpię  bo sam nie wiem komu już ufać  gdy trzy czwarte z was śmiga z moją krwią na butach  i tu nie chodzi o czysty wpierdol z ulicy  raczej o zawód wśród ludzi  na których miałem liczyć.

melaa dodano: 19 stycznia 2014

Wątpię, bo sam nie wiem komu już ufać, gdy trzy czwarte z was śmiga z moją krwią na butach, i tu nie chodzi o czysty wpierdol z ulicy, raczej o zawód wśród ludzi, na których miałem liczyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć