 |
|
"Siedząc w nocy na parapecie zastanawiałam się czy Ty przez jedną jedyną sekundę zatęskniłeś za mną, za moimi żartami, dziwnymi pomysłami. Czy przez tą jedną sekundę poczułeś tęsknotę za mną i powiedziałeś szeptem :'brakuje mi jej'."
|
|
 |
|
"Poznał chłopak dziewczynę, ona mu zaufała. Chodzili na wspólne spacery, mówili o swej miłości. A on w sercu drwił Z jej naiwności. Potem odszedł bez słowa. Inną poznał dziewczynę, potem było wiele innych, lecz z każdą było mu źle. Gdy zrozumiał swój błąd, chciał wrócić znów, lecz dziewczyny już nie było. Odeszła w inny świat. A na marmurowej płycie napisane było, że... “MIAŁA TYLKO 13 LAT” .. "
|
|
 |
|
"nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozpierdalają mi głowę.! ". ;(
|
|
 |
|
Jesteśmy na fejsie w związku, więc teraz te wszystkie Twoje koleżanki co najwyżej mogą kliknąć "lubię to" i podziwiać Nasze szczęście, gdy tylko wejdą na Twój profil.
|
|
 |
|
Jesteś cwelem, jesteś zerem, jesteś chamem i frajerem. Jesteś nikim, jesteś ciotą i po prostu idiotą. Jesteś fiutem, jesteś szczylem, imbecylem i debilem. Jesteś wstrętny, jesteś nudny, obrzydliwy i paskudny. Intelektem też nie grzeszysz, Twoje ego oczy cieszy. Jesteś podły, jesteś draniem, lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim, co zrobiłeś, dojdź do wniosku - jak ty żyjesz?! Tylu ludzi okłamałeś, sam się również oszukałeś. Jednak przyznać chyba muszę, że uczucia w sobie duszę. I to tylko moja wina... Pokochałam skurwysyna.
|
|
 |
|
nigdy nie zapomnę momentu, gdy wziąłeś mnie na kolana, przytuliłeś się do klatki i powiedziałeś 'jak cudownie bije Ci serduszko'. wymiękłam .
|
|
 |
|
Bo tylko kobieta potrafi ujrzeć w prawdziwym skurwielu kogoś idealnego, z kim chce zostać do końca życia.
|
|
 |
|
kocham Twoje usta, Twój oddech, Twoje słowa, Twoje myśli. Topię się w Twoich oczach, bo mi na to pozwalasz.
|
|
 |
|
Co prawda wspomnień nikt nie może mi odebrać ale i tak boli, że nie możecie być tu i teraz. / Eldo
|
|
 |
|
Nie marzę o romantycznych spacerach przy świetle księżyca, czy oglądaniu wspólnie wschodów słońca. Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie, esemesów na dobranoc, zwyczajnej, treściwej rozmowy, czy przelotnych pocałunków w czoło na pożegnanie. Nie koniecznie muszą być długie i namiętne. Bo mi wystarczą małe gesty, by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów . / fbl
|
|
 |
|
mogę ci dać korki z melanżu, synek .
|
|
|
|