 |
|
Jesień zbliża się wielkimi krokami. Za oknem coraz chłodniej, słońce nie grzeje tak samo jak miesiąc temu, liście już powoli żółkną. Była to moja ulubiona pora roku od dobrych paru lat. W tym roku to chyba stanie się najgorszą.
|
|
 |
|
W końcu ten dzień tak długo prze zemnie wyczekiwany nadszedł. Mimo wielu miesięcy strachu i niepewności dałem radę. Wytrzymałem. Na własnej skórze sprawdziłem, że cierpliwość popłaca. Ogłosiłem całemu światu, że ją kocham. Powiedziałem to jej. Te słowa wypowiadane na głos były tak pewne i szczere. Widziałem wtedy jak do jej oczu nadchodzą łzy, a mimo wszystko na twarzy widniał uśmiech. Przytuliłem ją, a w sercu poczułem, żar miłość jaki w nas płonie. Dziś będąc tu z dala od całego świata jestem z siebie dumny. Ciesze się, że wytrzymałem. A to uczucie, które się we mnie skrywało przez tak wiele miesięcy nie wygasło. Dziś już wiem, że każdy następny dzień będzie lepszym od poprzedniego. Dziś mam ją w swoich ramionach i wiem, że cały świat jest po naszej stronie. // nic_nieznaczacy
|
|
 |
|
Mamy czas, się witać więc nie płacz na pożegnanie
Bo znów się zobaczymy, choć by tam gdzie nie ma nic dalej
Mamy czas, żeby kochać być kochanym,
Pielęgnować to uczucie, jemu wiernie być oddanym!
|
|
 |
|
Tylko tchórz oddaje życie walkowerem, ja się cenię
Też się boję, ale pewnie na nogach stoję.
|
|
 |
|
z dnia na dzień coraz gorzej jest, nie wiem co w tym jest, ale wiem, że długo nie wytrzymam, miłość jak kokaina uzależnia nas, pierdolony czas!
|
|
 |
|
W nas drzemie siła i wielka determinacja, jeśli chcesz dojść do światła na porażki tez się nastaw.
|
|
 |
|
Pójdę, gdzie chcesz, byle jaką drogą, wiesz?
|
|
 |
|
najważniejsze jest to co jest między nami
nie zniszczą tego tego słowa ani żaden dynamit
|
|
 |
|
chwilo , proszę , bądź wieczna !
|
|
 |
|
Odrzucamy dzisiaj wszystkie nasze zmartwienia
to są nasze chwile, chwile nie do zapomnienia.
|
|
 |
|
Są momenty w których nie pomaga apap, mocna kawa ani ciepły koc i książka. Nic nie pomaga w chwili gdy ktoś tęskni..
|
|
 |
|
Zaczynasz żyć dla siebie i nagle ktoś żałuję, że przestałeś dla niego./esperer
|
|
|
|