głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika aadzik

Chodź  namieszam Ci w życiu.

prettywoman dodano: 16 kwietnia 2014

Chodź, namieszam Ci w życiu.

Fałsz ludzkich spojrzeń.

prettywoman dodano: 16 kwietnia 2014

Fałsz ludzkich spojrzeń.

Powiedz sobie ‚potrafię’ i idź do przodu   spełniać marzenia.

prettywoman dodano: 16 kwietnia 2014

Powiedz sobie ‚potrafię’ i idź do przodu, spełniać marzenia.

Nawet już nie wiem  który to sztylet wbija się w moje serce kiedy uświadamiam sobie  że nie pamiętam Twojego dotyku  że obraz Twoich brązowych oczu tak łatwo się zamazuje  a barwa Twojego głosu jest już prawie niesłyszalna w moich myślach. Oddech zatrzymuje się na chwilę kiedy spostrzegam  że tak wiele ulotniło się z mojej pamięci  że tak dawno nie trzymałam Twojej dłoni  a Twój uśmiech od tylu dni nie gościł w moim domu. Nie potrafię sobie poradzić z tym  że Ciebie nadal nie ma  że moja pamięć mnie zawodzi i znikasz nawet stamtąd  a serce wciąż tak mocno kocha Ciebie i tylko Ciebie i nie chce odpuścić. Powinieneś tu wrócić  bo ja umieram  codziennie bez Ciebie umieram.    napisana

napisana dodano: 15 kwietnia 2014

Nawet już nie wiem, który to sztylet wbija się w moje serce kiedy uświadamiam sobie, że nie pamiętam Twojego dotyku, że obraz Twoich brązowych oczu tak łatwo się zamazuje, a barwa Twojego głosu jest już prawie niesłyszalna w moich myślach. Oddech zatrzymuje się na chwilę kiedy spostrzegam, że tak wiele ulotniło się z mojej pamięci, że tak dawno nie trzymałam Twojej dłoni, a Twój uśmiech od tylu dni nie gościł w moim domu. Nie potrafię sobie poradzić z tym, że Ciebie nadal nie ma, że moja pamięć mnie zawodzi i znikasz nawet stamtąd, a serce wciąż tak mocno kocha Ciebie i tylko Ciebie i nie chce odpuścić. Powinieneś tu wrócić, bo ja umieram, codziennie bez Ciebie umieram. / napisana

Coraz częściej odnoszę wrażenie  że nasze drogi już nigdy się nie zejdą. Zaczynam zdawać sobie sprawę z tego  że nigdzie nie ma tego punktu  w którym znów mielibyśmy się zetknąć. Może będziemy szli tak blisko siebie  niemalże obok  ale nic nie popchnie nas ku sobie  nic nie sprawi  że znów pójdziemy wspólną drogą. Być może właśnie taka miała być nasza historia. Nie miała ona zawierać żadnego happy endu  żadnych fajerwerków i łez szczęścia na sam koniec. Pewnie chodziło o to  aby pozostało rozgoryczenie  smutek i cierpienie. To miało boleć  od samego początku to po prostu miało mnie boleć i sprawić  że stracę wiarę w niekończącą się miłość.    napisana

napisana dodano: 15 kwietnia 2014

Coraz częściej odnoszę wrażenie, że nasze drogi już nigdy się nie zejdą. Zaczynam zdawać sobie sprawę z tego, że nigdzie nie ma tego punktu, w którym znów mielibyśmy się zetknąć. Może będziemy szli tak blisko siebie, niemalże obok, ale nic nie popchnie nas ku sobie, nic nie sprawi, że znów pójdziemy wspólną drogą. Być może właśnie taka miała być nasza historia. Nie miała ona zawierać żadnego happy endu, żadnych fajerwerków i łez szczęścia na sam koniec. Pewnie chodziło o to, aby pozostało rozgoryczenie, smutek i cierpienie. To miało boleć, od samego początku to po prostu miało mnie boleć i sprawić, że stracę wiarę w niekończącą się miłość. / napisana

tęsknie za naszymi kilkugodzinnymi rozmowami. tęsknie za Twoim głosem  tęsknie za Twoimi ramionami  w których czułam się bezpieczna  tęsknie za Twoimi czekoladowymi tęczówkami  tęsknię za Twoim zapachem. tęsknię za Tobą. i wiesz? jakoś kurwa nie potrafię o Tobie zapomnieć.   s.

nosferaatu_ dodano: 15 kwietnia 2014

tęsknie za naszymi kilkugodzinnymi rozmowami. tęsknie za Twoim głosem, tęsknie za Twoimi ramionami, w których czułam się bezpieczna, tęsknie za Twoimi czekoladowymi tęczówkami, tęsknię za Twoim zapachem. tęsknię za Tobą. i wiesz? jakoś kurwa nie potrafię o Tobie zapomnieć. / s.

‚Napisz mi proszę list  w którym mi  powiesz jak bardzo jesteśmy szczęśliwi   bo nie mogę w to uwierzyć’

prettywoman dodano: 15 kwietnia 2014

‚Napisz mi proszę list, w którym mi powiesz jak bardzo jesteśmy szczęśliwi, bo nie mogę w to uwierzyć’

Możesz być  dużą częścią czyjegoś życia… I nawet o tym  nie wiedzieć.

prettywoman dodano: 15 kwietnia 2014

Możesz być dużą częścią czyjegoś życia… I nawet o tym nie wiedzieć.

I nie lubię tego  że jesteś powodem przez  który płacze.

prettywoman dodano: 15 kwietnia 2014

I nie lubię tego, że jesteś powodem przez który płacze.

 Czym się różni kobieta od mężczyzny?    Kiedy facet kocha kobietę  z którą nie  może być zalicza każdą inną by o niej  zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego  innego mężczyznę  gdy ten jedyny jest  nieosiągalny.

prettywoman dodano: 15 kwietnia 2014

-Czym się różni kobieta od mężczyzny? - Kiedy facet kocha kobietę, z którą nie może być zalicza każdą inną by o niej zapomnieć. Kobieta zaś odstrasza każdego innego mężczyznę, gdy ten jedyny jest nieosiągalny.

Zdarza się że mówisz do mnie  a ja nie  słucham. Wierz mi lub nie  ale myślę  wtedy o Tobie.

prettywoman dodano: 15 kwietnia 2014

Zdarza się że mówisz do mnie, a ja nie słucham. Wierz mi lub nie, ale myślę wtedy o Tobie.

 Zainteresowania: Języki obce  najlepiej  męskie

prettywoman dodano: 15 kwietnia 2014

*Zainteresowania: Języki obce, najlepiej męskie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć