 |
|
Beznadziejny dzień, miesiąc, rok, życie. / s.
|
|
 |
|
Tęsknota za Tobą niszczy mój świat. / s.
|
|
 |
|
"Pozwoliłam ci odejść.. Choć tęsknię codziennie."
|
|
 |
|
Jesteś mordercą. Mordujesz we mnie wszystko co pozytywne. / s.
|
|
 |
|
Pamiętam wszystkie Twoje słowa, spojrzenia, uśmiech, każdy Twój dotyk, pocałunek. Pamiętam każdą chwilę spędzoną z Tobą. Pamiętam wszystko co związane z Tobą. Cholernie za tym tęsknie. / s.
|
|
 |
|
"Rozum może mnie zawieść: błędnie określę kolory, pomieszam imiona, zapomnę dat, nie obejmę przesłania; serce - nie, serce nigdy nie zadrży nadaremnie."
|
|
 |
|
Wtedy miałam wrażenie, że szczęście samo wpadło w moje ręce. Ja o nic nie prosiłam, niczego nie oczekiwałam, a dostałam wszystko o czym może marzyć każda dziewczyna. I wiesz, chyba zachłysnęłam się tym szczęściem, w sumie oboje to zrobiliśmy i dlatego później pogubiliśmy się w szarej rzeczywistości. Nie poradziliśmy sobie z życiem we dwoje i chociaż pragnęliśmy tego, to żadne z nas nie potrafiło żyć w związku. Tobie zabrakło woli walki, mi zabrakło siły i tym sposobem zniszczyliśmy coś najpiękniejszego. Zmarnowaliśmy sobie całe życie, bo teraz chociaż jesteśmy osobno to tak często do siebie wracamy, nie mogąc pójść na przód. Wiesz, że powinniśmy żyć w inny sposób, ale tak naprawdę żadne z nas nie ma w sobie na tyle odwagi aby powiedzieć sobie "żegnaj". / napisana
|
|
 |
|
Po ilu zranieniach przestaje się kogoś kochać? Pytam, bo On nieustannie mnie rani, a mimo to ciągle nie potrafię uczynić z niego obcego sercu człowieka. Nie chcę już go kochać. Nie chcę. Nie mam na to już sił. Ta nasza nieudana miłość za bardzo boli. / he.is.my.hope
|
|
 |
|
Otwieram oczy i wita mnie muzeum
wkurwień.
|
|
 |
|
Bywa też tak, że nie ma szczęśliwych
zakończeń.
|
|
 |
|
Za bardzo wrażliwa, za mało twarda,
dziecinnie naiwna, głupio uparta.
|
|
 |
|
faceci nie czują motyli w brzuchu,
tylko ucisk w spodniach
|
|
|
|