głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 6503

Gdzie byłeś wcześniej  powiedz  gdzie nie wierzyłeś w nas jeszcze?

canzone dodano: 27 luty 2015

Gdzie byłeś wcześniej, powiedz, gdzie nie wierzyłeś w nas jeszcze?

 Oddałbym życie za Twoje zdrowie  zdarłbym pięści na czyjejś mordzie Tato  gdyby coś wam się stało   przysięgam że z winnym szedłbym na całość.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2015

"Oddałbym życie za Twoje zdrowie, zdarłbym pięści na czyjejś mordzie Tato, gdyby coś wam się stało - przysięgam że z winnym szedłbym na całość."

Kocham Cię   to nie tylko słowa  ale i jakiś obowiązek. To wyrzeczenie się pewnych rzeczy  pewna obietnica  którą powinieneś dotrzymać.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2015

Kocham Cię - to nie tylko słowa, ale i jakiś obowiązek. To wyrzeczenie się pewnych rzeczy, pewna obietnica, którą powinieneś dotrzymać.

Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego  że coś w życiu spieprzył.

jachcenajamaice dodano: 26 luty 2015

Nie przestaje się kochać człowieka tylko dlatego, że coś w życiu spieprzył.

 Nie zawiodła nigdy mnie  przyjaciółka ma nerwica.

waniliowelowe dodano: 26 luty 2015

"Nie zawiodła nigdy mnie, przyjaciółka ma-nerwica."

mąż powiedział żonie: ' schudnij  albo odejdę do innej! '  Żona schudła i sama odeszła.wniosek: nie ma co nas straszyć!

rastabeejbe dodano: 25 luty 2015

mąż powiedział żonie: ' schudnij, albo odejdę do innej! ', Żona schudła i sama odeszła.wniosek: nie ma co nas straszyć!

Wreszcie zrozumiałem  co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie  aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak  że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy  kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam  że zaraz przez to umrzemy  i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia  że nie chce nam się ruszać ani ręką  ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce.     José Mauro de Vasconcelos

waniliowelowe dodano: 25 luty 2015

Wreszcie zrozumiałem, co to znaczy ból. Ból to wcale nie znaczy dostać lanie, aż się mdleje. Ani nie znaczy rozciąć sobie stopę odłamkiem szkła tak, że lekarz musi ją zszywać. Ból zaczyna się dopiero wtedy, kiedy boli nas calutkie serce i zdaje się nam, że zaraz przez to umrzemy, i na dodatek nie możemy nikomu zdradzić naszego sekretu. Ból sprawia, że nie chce nam się ruszać ani ręką, ani nogą ani nawet przekręcić głowy na poduszce. - José Mauro de Vasconcelos

''Osoba  którą kochasz może zrobić z Tobą wszystko. Jesteś pod jej kontrolą  Może Cię ranić  ale Ty i tak jej wybaczysz bo strach przed utratą tej osoby jest większy niż ból który Ci sprawia.''

waniliowelowe dodano: 24 luty 2015

''Osoba, którą kochasz może zrobić z Tobą wszystko. Jesteś pod jej kontrolą- Może Cię ranić, ale Ty i tak jej wybaczysz bo strach przed utratą tej osoby jest większy niż ból który Ci sprawia.''

 Jes­tem sa­molub­na  niecier­pli­wa i trochę niepew­na siebie.   Po­pełniam błędy  tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie  kiedy jes­tem  naj­gor­sza  to cho­ler­nie pew­ne  że nie zasługu­jesz na mnie  gdy jes­tem naj­lep­sza.

melaa dodano: 23 luty 2015

"Jes­tem sa­molub­na, niecier­pli­wa i trochę niepew­na siebie. Po­pełniam błędy, tracę kon­trolę i jes­tem cza­sami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie pot­ra­fisz znieść mnie, kiedy jes­tem naj­gor­sza, to cho­ler­nie pew­ne, że nie zasługu­jesz na mnie, gdy jes­tem naj­lep­sza."

Kiedyś nie byłam taka nerwowa  jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie.       Tomek Tryzna

waniliowelowe dodano: 23 luty 2015

Kiedyś nie byłam taka nerwowa, jak teraz. Mam to w środku. Coś się we mnie bez przerwy trzęsie. - Tomek Tryzna

ciągle na ciebie umierałem  ale ten nawracający proces zmęczył mnie tak bardzo  że teraz na twój widok nie chce mi się już wzruszać. nawet ramionami.

pierdolonadama dodano: 23 luty 2015

ciągle na ciebie umierałem, ale ten nawracający proces zmęczył mnie tak bardzo, że teraz na twój widok nie chce mi się już wzruszać. nawet ramionami.
Autor cytatu: mistrzhehe

jeśli choć raz pozwolisz mi odejść  możesz być pewien  że nie wrócę

i_needyou dodano: 23 luty 2015

jeśli choć raz pozwolisz mi odejść, możesz być pewien, że nie wrócę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć