 |
|
Chcesz się zemścić? Baw się dobrze i świetnie wyglądaj. Nic bardziej nie dobije Twoich wrogów.
|
|
 |
|
Niech wszystko co cie wkurwia, pójdzie dziś z dymem.
|
|
 |
|
Marzę o Paryżu, gorącej czekoladzie, gwieździstej nocy i ewentualnie o mężczyźnie, ale takim prawdziwym - bez fałszu, zatajeń i nieporozumień.
|
|
 |
|
Te wszystkie stany euforii, niekontrolowane skoki z radości, tańczenie ze szczęścia na środku ulicy. To nie było warte, dzisiejszego cierpienia.
|
|
 |
|
-kocham cię. - hahahahha a ten o blondynkach słyszałeś?
|
|
 |
|
- Idziemy na cole? - Jak ty dziwnie wymawiasz słowo piwo..
|
|
 |
|
- Kto zna jakieś fajne horrory? - W poniedziałek do szkoły
|
|
 |
|
W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto.
|
|
 |
|
Znasz to uczucie, gdy twoje marzenia się spełniają? Ja tez nie..
|
|
 |
|
-Płakałaś? -skąd wiesz? -rozmazał Ci się smutek pod oczami....
|
|
 |
|
Myślę że zawsze będziesz dla mnie ważny.Nie chodzi o to że nigdy już nikogo nie pokocham i nie będę potrafiła być szczęśliwa ale nie wymaże z serca tego fragmentu życia z Tobą.Czasami będe siadać z kubkiem herbaty i przypominać sobie ciebie twój uśmiech twoje słowa to jak bardzo cię kochałam i to jak bardzo mnie zraniłeś.Nie zapomnę też tych chwil w których sprawiałeś że byłam najszczęśliwszą dziewczyną na świecie.Byłeś dla mnie zbyt ważny żebym mogła wyrzucić cię z głowy
|
|
 |
|
I patrzę w lustro i pytam 'kim jesteś, kim się stałaś i co ty wyprawiasz'?
|
|
|
|