 |
|
Potrzebuje chłopaka, który w towarzystwie ładnych dziewczyn, nie zapomni że ma swoją.
|
|
 |
|
Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z Nim i to właśnie jest wyjątkowe.
|
|
 |
|
Chciałabym aby na mojej drodze pojawił się ktoś kto będzie zupełnie inny niż wszyscy.Ktoś kto pokazałby mi, że świat jest piękny. Ktoś kto pokochałby mnie ze wszystkimi wadami i niedoskonałościami całą sobą . Nie chcę już cierpieć z powodu kolejnego zawodu.. nie mam już na to sił. Potrzebuję obok siebie 36 i 6 przy którym poczułabym sie w końcu bezpiecznie, który byłby dla mnie oparciem, któremu mogłabym całkowicie sie oddać. Całym sercem.. bez obaw, ze zostanie ono kolejny raz zranione ..
|
|
 |
|
zawalczyłam o Ciebie - dwa razy. walczyłam o Ciebie każdego pieprzonego dnia, każdej godziny, minuty i sekundy. dawałam z siebie dwieście procent, tylko po to by przekonać się, że gdy nadeszła pora na Twoją walkę, nie dałeś z siebie nawet jednego, skurwiałego procenta? / veriolla
|
|
 |
|
Nie wiem czy to tylko moje urojenia, czy jednak mam rację, ale chyba coś nas ku sobie popycha, nie sądzisz? Spotykamy się w przypadkowych miejscach, oboje zaskoczeni tym, że się widzimy, a w głębi duszy cieszymy się z tego, że jesteśmy obok siebie. Dotykamy się, przelotnie, niby niechcący, powodując szybsze bicie serc. Przytulamy się, gdy się witamy i czujemy, że mamy w swoich rękach wszystko, co potrzebne. Żartujemy, dużo żartujemy i śmiejemy się z siebie nawzajem. Ale jeszcze się nie całowaliśmy. Szkoda. Bardzo chciałabym wiedzieć, jak smakowałaby nasza wspólna miłość. [ yezoo ]
|
|
 |
|
pamiętaj kto był,kiedy nikogo nie było
|
|
 |
|
Wiesz co najbardziej nas denerwuje? Monotonia. Brak zmian, przygód. Brak możliwości na poczucie smaku wolności, czegoś zupełnie obcego.
|
|
 |
|
Co noszę w sercu, spływa spod rzęs. To nie łzy, bo za dużo w życiu wycierałam łez.
|
|
 |
|
Mam kilka niezałatwionych spraw i rozmyślam. Może to miłość, może to strach gardło ściska.
|
|
 |
|
I piję znów bordo zmieszane z melancholią, i palę za wolność, chociaż jestem więźniem i czuję się podle.
|
|
 |
|
Nie wiem już nic zupełnie, kiedy pytają mnie, co będzie, nic nie jest we mnie pewne.
|
|
|
|