głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika 250170

Frugo♥

dizi0476 dodano: 25 marca 2012

Frugo♥

   teksty dizi0476 dodał komentarz: ;* do wpisu 24 marca 2012
dokładnie   teksty dizi0476 dodał komentarz: dokładnie;* do wpisu 24 marca 2012
W życiu bowiem istnieją rzeczy.o które warto walczyć do końca.Tylko problem w tym że ja już nie mam siły i ochoty kolejny raz się na Tobie zawieść. dizi0476

dizi0476 dodano: 24 marca 2012

W życiu bowiem istnieją rzeczy.o które warto walczyć do końca.Tylko problem w tym,że ja już nie mam siły i ochoty kolejny raz się na Tobie zawieść./dizi0476

 ... próbujesz wmówić sobie że Go nie kochasz

dizi0476 dodano: 24 marca 2012

(...)próbujesz wmówić sobie,że Go nie kochasz

''Jeśli dożyjesz stu lat to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień żebym nigdy nie musiał żyć bez Ciebie. Kubuś Puchatek

dizi0476 dodano: 24 marca 2012

''Jeśli dożyjesz stu lat,to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień,żebym nigdy nie musiał żyć bez Ciebie./Kubuś Puchatek

Nie potrafię z Ciebie zrezygnować.Przepraszam

dizi0476 dodano: 24 marca 2012

Nie potrafię z Ciebie zrezygnować.Przepraszam

Nie zapomnę Cię bo dałeś mi najwspanialsze wspomnienia...nadal kocham wiesz.?

dizi0476 dodano: 24 marca 2012

Nie zapomnę Cię,bo dałeś mi najwspanialsze wspomnienia...nadal kocham,wiesz.?

tak   teksty dizi0476 dodał komentarz: tak;* do wpisu 24 marca 2012
To że nie gadamy nie znaczy że o Tobie nie myślę.Próbuję tylko zdystansować się bo wiem że nie mogę Cię mieć.

dizi0476 dodano: 24 marca 2012

To,że nie gadamy nie znaczy,że o Tobie nie myślę.Próbuję tylko zdystansować się,bo wiem,że nie mogę Cię mieć.

Najbardziej odczujesz barak osoby kiedy będziesz siedzieć obok niej i wiedzieć że ona nigdy nie będzie Twoja

dizi0476 dodano: 24 marca 2012

Najbardziej odczujesz barak osoby,kiedy będziesz siedzieć obok niej i wiedzieć,że ona nigdy nie będzie Twoja;(

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości czułości miłych rozmów spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości  że jesteś dla kogoś cholernie ważną osobą.

dizi0476 dodano: 24 marca 2012

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze,ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości,czułości,miłych rozmów,spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości ,że jesteś dla kogoś cholernie ważną osobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć