głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Poławiam te chwile radosne jak... teksty

zatracony dodano: 18 stycznia 2021

Poławiam te chwile radosne jak blaski korali, coraz głębiej, coraz trudniej, wstrzymując myśl w otchłani. Tak łatwo w ciemności pomylić kształty, zamroczony pragnieniem wybrać niewłaściwe dłonie. Zatopiły mnie sztormu morza fałdy, niedosięgłej perły blask w mych oczach płonie. Czemu Cię spostrzegłem, dlaczego dotknąłem, nigdy nie zapomnę choć już wypłynąłem. Burzy wichry ciągną, grzmot rozsądku wali, dusze rozerwane choć wciąż w ciałach stali.

Tak wiele mnie  gdybym tylko... teksty

zatracony dodano: 18 stycznia 2021

Tak wiele mnie, gdybym tylko potrafiłbym być tym właściwym z mnie wtedy kiedy chcę.

Czy to światło oszukuję uśmiechem... teksty

zatracony dodano: 18 stycznia 2021

Czy to światło oszukuję uśmiechem, czy ciemność grymasem żalu? Czy biegnę w dzień po szczęście czy uciekam od tego co się stało? Albo nocą nachodzą mnie demony albo prawda, jedno i drugie boli. Ach, czasu nie mogę cofnąć ani pójść w drugą stronę. I już nie wiem czy pustka we mnie echem bije czy pustkę życia chłonę.

A może po prostu pragniemy tylko... teksty

zatracony dodano: 18 stycznia 2021

A może po prostu pragniemy tylko tego czego nie mamy, kochamy to czego nie mogliśmy zatrzymać?

Uśmiechasz się do mnie przez... teksty

zatracony dodano: 18 stycznia 2021

Uśmiechasz się do mnie przez światłowody, w blasku ekranu, milionami pikseli. Czy czujesz to ciepło, które ogrzewa aż do rumieńców, kiedy badamy się wzrokiem, na schadzkach pośród dziesiątek twarzy? Ukradkiem przypinam Cię na główne okno życia, choć na chwilę. Tylko chwile, tyle mamy, tylko uśmiechy aż przyjdzie wiosna lub lato, kiedy zaczniesz uśmiechać się nie dla mnie. Może nie stanę się wtedy pomyłką, może nie pozostanę niespełnionym marzeniem, może będę na zawsze twojego serca więzieniem.

Kim dla mnie jesteś? Zobacz  stałem... teksty

zatracony dodano: 14 stycznia 2021

Kim dla mnie jesteś? Zobacz, stałem się tak bardzo lepszy od samego siebie. Bo człowiek staje się co najmniej tak wspaniały jak osoba, którą kocha.

Przedzieraliśmy się przez białe... teksty

zatracony dodano: 14 stycznia 2021

Przedzieraliśmy się przez białe płatki, które spowalniały czas, tyle uderzeń serca zanim połączyły się z ziemią, ile uderzeń serc gdy nasze dłonie połączyły się, aby rozgrzać nas całych, zanim zebraliśmy na odwagę oczy, które do tej pory udawały, że nic się nie stało. A potem, jakby świat rozpadał się wokół, w biały pył. Wszystko drżało jak nasze ciała, kiedy spijaliśmy ze spojrzeń wzajemne pragnienie. Źrenice jak zapadnięte słońca przyciągały nas, bardziej niż słowa, niż ciepło objęć, aż utoneliśmy w błogości naszych ust, aż ramiona próbowały pochłonąć nas na zawsze, zamykając w tej chwili. Chwili tak nierzeczywistej, tak szczęśliwej, że potrzebowaliśmy godzin zapewnień słowami, aby potwierdzić jej prawdziwość, zapieczętować w pamięci potęgę euforii, którą uwolniliśmy. Nikt nam tego nie odbierze, nawet teraz, kiedy unikamy się, chowając przed bryskawicami bólu, kiedy poświęcamy wszystko aby nie umarła w nas dobroć razem z duszą.

Zależy mi na Tobie bardziej niż... teksty

zatracony dodano: 11 stycznia 2021

Zależy mi na Tobie bardziej niż Cię pragnę. Dlatego nie pisz już, nie karm moich pragnień.

Są takie rozstania  po których nie... teksty

zatracony dodano: 11 stycznia 2021

Są takie rozstania, po których nie ma pretensji ani przyjaźni. Nie ma początku od którego można zacząć na nowo i nie ma do czego wrócić. Chciałoby się odnaleźć siebie ale nie wiadomo kogo szukać.

Myślałem  że to głupie pragnienia... teksty

zatracony dodano: 9 stycznia 2021

Myślałem, że to głupie pragnienia, otrzemy się o zadurzenie i uczucia wypalą się na długości zapałek naszych możliwości. Wtedy poznałem Cię tak dobrze by zrozumieć, że potrafilbym kochać już zawsze, że jednak anioły istnieją. A ja, nie mogę pozwolić Ci upaść dla mnie, nie utracisz skrzydeł z mojego powodu. Mam nadzieję, że rozumiesz, że tylko prawdziwa miłość mówi żegnaj i kocham.

Kiedy nie ma już czego się chwycić... teksty

zatracony dodano: 9 stycznia 2021

Kiedy nie ma już czego się chwycić, nawet brzytwy, trzeba znowy się oszukiwać.

Mijając cel życia idziemy dalej.... teksty

zatracony dodano: 6 stycznia 2021

Mijając cel życia idziemy dalej. Tylko gdzie? Jedzmy i pijmy, w ciszy dusząc żal.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV