głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
lechitkaa Próbuję sobie uporządkować w głowie to co mnie boli i uwiera. Próbuję zrozumieć skąd biorą się moje emocje ocalić siebie i ochronić to co jest dobrze w moim życ

lechitkaa

lechitkaa.moblo.pl
Próbuję sobie uporządkować w głowie to co mnie boli i uwiera. Próbuję zrozumieć skąd biorą się moje emocje ocalić siebie i ochronić to co jest dobrze w moim życiu.
Próbuję sobie uporządkować w... teksty

lechitkaa dodano: 30 marca 2021

Próbuję sobie uporządkować w głowie to, co mnie boli i uwiera. Próbuję zrozumieć, skąd biorą się moje emocje, ocalić siebie i ochronić to, co jest dobrze w moim życiu. Muszę to doceniać, mimo że ciągnie mnie do zła. Pociąga mnie styl życia kamikadze, a zdrowy rozsądek uczy, jak grać czysto. Twardo.

 Przyszłość miała być szansą  a... teksty

lechitkaa dodano: 5 marca 2021

"Przyszłość miała być szansą, a przyszła, jaka przyszła. Wszystko zdaje się być piękne, chyba że widzisz to z bliska. Każdy z nas gaśnie z czasem tak jak iskra".

 Kocham ten ból  bo jebany ból to... teksty

lechitkaa dodano: 19 luty 2021

"Kocham ten ból, bo jebany ból to jedyne, co teraz czuję"

 Wolę stracić wszystkie pieniądze... teksty

lechitkaa dodano: 19 luty 2021

"Wolę stracić wszystkie pieniądze niż stracić szacunek!"

Wypominając mi przeszłość... teksty

lechitkaa dodano: 18 luty 2021

Wypominając mi przeszłość, psujesz naszą przyszłość.

 Kocham cię    dwa słowa  które... teksty

lechitkaa dodano: 10 luty 2021

"Kocham cię" - dwa słowa, które często kończą przyjaźń. "Zostańmy przyjaciółmi" - dwa słowa, które kończą miłość.

Zdarza mi się pojawić    teksty lechitkaa dodał komentarz: Zdarza mi się pojawić ;) do wpisu 10 luty 2021
Lubię tu wracać. Może zresztą wcale nie odeszłam. Nie wiem  ale czasem cofnęłabym się te 10 lat wstecz. teksty lechitkaa dodał komentarz: Lubię tu wracać. Może zresztą wcale nie odeszłam. Nie wiem, ale czasem cofnęłabym się te 10 lat wstecz. do wpisu 15 stycznia 2021
 I dziś żyjemy jako tako w świecie... teksty

lechitkaa dodano: 5 stycznia 2021

"I dziś żyjemy jako tako w świecie swych snów. (...) serce jak lód, mózg jak mikroprocesor. Gdy ktoś coś zechce czuć, wyślij go na detoks. Ktoś zabił człowieczeństwo. (...) i dziś nie jestem pewien wszystkiego, w co wierzyłem. Zera są numerami jeden i podbijają rynek, więc może intelekt jest tylko zlepkiem zimnych zer i jedynek. Czasami wżyna się cyframi w moją skórę elektroniczny, karykaturalny świat. Czasami myślę sobie, że tu nie pasuję, bo coś w powietrzu niszczy dusze takich jak ja".

 Wszystkie gwiazdy gasną  niszczy je... teksty

lechitkaa dodano: 5 stycznia 2021

"Wszystkie gwiazdy gasną, niszczy je cichy kat. Giną nazwiska w dziennikach i przezwiska ze szkolnych lat. W końcu wiele spraw już nie ma sensu i nie ma już znaczenia. Po dawnych kolegach pozostaje ślad w klaserach na wyblakłych zdjęciach. I tak już jest chyba ze wszystkim..."

O ile nie umrzesz w środku... teksty

lechitkaa dodano: 2 kwietnia 2020

O ile nie umrzesz w środku, przetrwasz wszystko.

Coraz trudniej można dostrzec w... teksty

lechitkaa dodano: 2 kwietnia 2020

Coraz trudniej można dostrzec w moich oczach ten blask, który zachwycał swoją intensywnością. Te szalone błyski, mówiące: "chodźmy coś zbroić" schowały się gdzieś za zasłoną ciemnych rzęs, opadających na nieco zbyt blade policzki. Dorosłość zmusza nasze serca i rozumy do walk. Dojrzałość zmusza nasze serca i rozumy do opanowania. Uśmiechamy się częściej, ale mniej szczerze, rzadziej przeklinamy, a nasze ubrania stają się bardziej stonowane. Jesteśmy coraz cichsi, ale w środku coraz głośniej kołaczą nam serca, które pomiędzy jednym a drugim łykiem kawy rozrywa jakaś tęsknota. Coraz łatwiej można dostrzec w moich oczach głębię, ale to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy, gdy milczę o tym, co boli i mówię o sprawach przynoszących nadzieję. Tak lepiej, uwierz.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 25 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV