głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jednorazowo Kochał mnie ponad wszystko ale nie miał siły na zmiany. Nie potrafił zapanować nad swoimi demonami Jednorazowo. Wyleczę się z Ciebie. Ze sposobu w jaki się śmia

jednorazowo

jednorazowo.moblo.pl
Kochał mnie ponad wszystko ale nie miał siły na zmiany. Nie potrafił zapanować nad swoimi demonami Jednorazowo.
Kochał mnie ponad wszystko  ale nie... teksty

jednorazowo dodano: 30 czerwca 2017

Kochał mnie ponad wszystko, ale nie miał siły na zmiany. Nie potrafił zapanować nad swoimi demonami / Jednorazowo.

Wyleczę się z Ciebie. Ze sposobu w... teksty

jednorazowo dodano: 30 czerwca 2017

Wyleczę się z Ciebie. Ze sposobu w jaki się śmiałeś, ze wszystkiego co robiłeś. Z tego jak obiecywałeś, że zawsze będziesz szczery. I może, jeśli powiem dobie "dość", jeżeli to zrobię... wyleczę się z Ciebie / Jednorazowo.

I będąc wtedy obok Ciebie... teksty

jednorazowo dodano: 4 maja 2017

I będąc wtedy obok Ciebie, zrozumiałam czym naprawdę, jest szczęście. Okazało się, że wszystkie moje wcześniejsze przypuszczenia były błędne. Wcale nie potrzebowałam gwiazdki z nieba, potrzebowałam czegoś zupełnie innego. Twoich uśmiechów na co dzień. Zrozumienia i wsparcia w każdym aspekcie życia. Potrzebowałam twoich słów zapewniających mnie, że nasze "na zawsze" jest prawdziwe. Tamtego wieczoru dotarło do mnie, że szczęście zawsze było w twoich ramionach / Jednorazowo.

Kiedy spojrzałam na nas z... teksty

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Kiedy spojrzałam na nas z perspektywy czasu, zrozumiałam, że od samego początku byłam na przegranej pozycji. Nigdy nie mówiłeś tego głośno, może nie miałeś odwagi, może nie obchodziły Cię moje uczucia, a może po prostu bawiła Cię ta niesprawiedliwa gra. Boli mnie tylko to, że nie byłam w stanie się bronić. Gdybym wtedy wiedziała, nie doszłoby do tego. Nie pozwoliłabym Ci zamieszkać w moim sercu i zadawać ciosy, po których upadłam i już więcej się nie podniosłam / Jednorazowo.

Pytacie  dlaczego o nim nie zapomnę... teksty

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Pytacie, dlaczego o nim nie zapomnę, dlaczego nie ruszę do przodu, tak jak on to zrobił parę miesięcy temu. Widzicie, ja nie chcę zapomnieć. Ból został ostatnim urzeczywistnieniem jego osoby. Dzięki cierpieniu wiem, że on naprawdę był obecny w moim życiu i nie jest tylko wytworem mojej wyobraźni. A potrzebuję wierzyć, że wszystkie nasze chwile były rzeczywiste. Że każdy jego dotyk, pocałunek naprawdę się wydarzył. Wiem, że trudno wam to zrozumieć, ale przez to czuję, że mój świat jeszcze nie runął. Nie mam nadziei, ona już dawno została za mną, ale pamiętając, czuję się odrobinę szczęśliwsza / Jednorazowo.

Trafiłeś do miejsca trochę... teksty

jednorazowo dodano: 2 kwietnia 2017

Trafiłeś do miejsca trochę zapomnianego. Tutaj, gdzie słońce nie dociera, a niebo wciąż płaczę. Ale jeśli już jesteś, zostań. Usiądź wygodnie i postaraj się zrozumieć mój świat. Nie jesteś zachwycony, prawda? Widzisz, ja jestem skomplikowana bardziej niż myślałeś / Jednorazowo

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV