głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Świat mija za oknem przy ulubionych... teksty

darko dodano: 8 lipca 2022

Świat mija za oknem przy ulubionych kawałkach, w podskokach pociągu z zapachem przygody aż przypominają mi się dni w których odczuwałem radość bez żadnych cieni. Im dalej od codzienności tym więcej uśmiechu, zdejmuje plecak trudów, patrzę w horyzont i cieszę się każdym bodźcem.

Przez chwilę tak szczęśliwy  że... teksty

darko dodano: 20 czerwca 2022

Przez chwilę tak szczęśliwy, że brak lirycznych słów, nie można pozbierać żadnych wersów poza tymi brzmiącymi naiwnie, jakby dziecko cieszyło się biedronką. Wyrywam ze świadomości zło, zaraz zniknie, wypluwam zmartwienia, z których będę śmiał się już za chwilę tego świata. Obieram wspaniałość życia, którą podarował Bóg ze zgnilizny upadłej ludzkości, cieszę się każdą kroplą, która zrasza moją twarz, zieleń tak nasycona, niepokonana przez miliony lat. Tańczę z muzyką serca, ze śpiewem aniołów. Nie biegnę nigdzie bo tu jest dobrze, przynajmniej przez chwilę.

Zrozumienie to wiedza o tym jak mało... teksty

darko dodano: 16 czerwca 2022

Zrozumienie to wiedza o tym jak mało wiesz, praktyka pokazuje jak mało umiesz, a z czasem pojmujesz jak mało masz czasu by wiedzieć i potrafić.

Wokół głowy zebrały się stada... teksty

darko dodano: 15 czerwca 2022

Wokół głowy zebrały się stada emocji. Jest ich tak wiele. Nie potrafię już rozpoznać uczuć, wszystkie mieszają się, nadchodzą. Pośrodku człowiek, myślący, że wie i potrafi, starający się panować na zwierzętami wewnątrz siebie. A one chcą rozszarpać, niszczyć, ulegać żądzą i pożerać. Używam narzędzi aby mnie nie dopadły ale tylko daję im czas aby się mnożyły i rosły. W końcu przysnę i pochłoną mnie wszystkie.

Zapatrzyłem się w błyszczące... teksty

darko dodano: 31 maja 2022

Zapatrzyłem się w błyszczące ekrany zamiast zachwycać głębią lasu, zasiedziałem się w rozmyślaniach zamiast być w bezmyślnym ruchu, zajadałem stres zamiast zostawiać go w biegu. Teraz idę we mgle, idę jak we śnie, zapomniałem, że należę do fizycznego świata. Myśli bez ciała są bezużyteczne jak ciało bez myśli, a jednak zamykamy się w bezruchu na tyle godzin aby myśleć, aby pochłaniać zdania i obrazy a potem nasze ciało wola do nas brakiem szczęścia.

Wszystkie inne tracą potencjał na szczęśliwe. teksty darko dodał komentarz: Wszystkie inne tracą potencjał na szczęśliwe. do wpisu 21 maja 2022
Siedzę wpatrzony w niebo ponad... teksty

darko dodano: 20 maja 2022

Siedzę wpatrzony w niebo ponad koronami, melancholijna muzyka prowadzi mnie dalej niż wzrok, zapach konwalii z lasu zatopiony w tym ciepłym wieczornym zgiełku świerszczy, prowadzi moje uczucia dalej niż powinien. W tak pięknym miejscu czuć zmarnowane życie to jak grzech a jednak, dotarłem tu tylko resztkami siebie. Gdzieś tam, byłem kim chcę, zgubiłem szczęście i kogoś kto nadawał sens, a dziś łyko echo w tej muzyce, zapachach, widokach. Jeszcze niedawno topiłem się w tych wspomnieniach zmieszanych z tęsknotą i pragnieniami w łykach alkoholu. Dziś daję się im gryźć bez znieczulenia. Dzisiejszy świat odpływa z zachodem, ciemność zaczyna wiać strachem, że nie znajdę już dni które będą miały sens.

W tym ciepłych powiewach wyglądasz... teksty

darko dodano: 19 maja 2022

W tym ciepłych powiewach wyglądasz tak dobrze. Czy patrzysz tak na mnie bo czujesz to co ja. Pragnę Cię choć jeszcze nie znam. Tym razem obiecuje nie kochać mocniej, nie zatracać się w uczuciach, nie tańczyć w myślach na myśl o Tobie, nie będę biegł przez pola i lasy by Cię zobaczyć, nie zniszczę tego.

Jestem serferem  żałosnym serferem... teksty

darko dodano: 17 maja 2022

Jestem serferem, żałosnym serferem bo po mistrzowsku sunę na sinusoidzie życia gdzie sukces co chwila zastępuje porażką, chwałę, bagno. Rzygam już od tego unoszęnia mądrością, opadania w głupocie. Gdyby wystarczyło powiedzieć dość, gdzieś tam na szczycie, nie bać się pozostać, nie szukać sposobności by poczuć przyjemność zjeżdżania na fali.

Odebrano mi dobry start  zmarnowałem... teksty

darko dodano: 12 maja 2022

Odebrano mi dobry start, zmarnowałem okazje, przeliczyłem się nie raz, wysysano siły. Możliwości, które mam, to jest jakiś żart, w labiryncie spraw zagubiłem siebie. Jednak powiem Tobie tak, że nie ma nigdy dnia, żebym przestał marzyć. Z ciszy wydobywam dźwięki, ciemność rozczepia się w mojej głowie w setki zdarzeń, w echach tej piosenki snuję co się ma wydarzyć. Płynę, lecę, zapominam, palcy Boga już dotykam aż śnie i gdzieś uciekam, żebym jutro nie pamiętał.

Good stuff this May. teksty

darko dodano: 12 maja 2022

Good stuff this May.

Chciałbym powiedzieć  że już nic... teksty

darko dodano: 22 kwietnia 2022

Chciałbym powiedzieć, że już nic nie znaczysz, że to była pomyłka, bez znaczenia po takim czasie ale gdy jestem w miejscu gdzie pamiętam Twój zapach między podmuchami lata, zatrzymuję się, włączam muzykę z tamtych dni i próbuje odnaleźć najmniejsze wspomnienia. Ból z odległości lat jest mniejszy więc dotykam każdej wizji, w której byłaś tak wpatrzona i uśmiechnięta. Między sekundami czuje to co wtedy, z posmakiem tęsknoty, upijam się wiosną z zapachem jabłoni, z jaskrawą zielenią nowego życia smakuje Twoje usta ponownie, marzę, marzę, że kiedy się spotkamy zobaczę uśmiech, za którym będziesz chciała ukryć, że żałujesz, że się bałaś, że odeszłaś tak daleko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV