głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zvariowana Jak będe miała wyjebane to pogadamy. Mam wyjebane na tych pasożytów z judaszowym uśmiechem. Na dupków którzy dwulicowość mają we krwi. Mocni tylko w gębie Wprow

zvariowana

zvariowana.moblo.pl
Jak będe miała wyjebane to pogadamy.
Jak będe miała wyjebane to pogadamy. teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

Jak będe miała wyjebane to pogadamy.

Mam wyjebane na tych pasożytów z... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

Mam wyjebane na tych pasożytów z judaszowym uśmiechem. Na dupków, którzy dwulicowość mają we krwi. Mocni tylko w gębie Wprowadzają Cię w swój popierdolony świat kłamstw i brudu, a ty toniesz z nimi w tym samym bagnie, dopóki klapki nie spadną Ci z oczu. W końcu dziękujesz losowi, że tak pokierował sprawami, że dziś dostrzegasz ich prawdziwe oblicze.

obejrzyj się przez ramię i zobacz... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

obejrzyj się przez ramię i zobacz ile straciłeś..

A kobiety? Kobiety  uczą się... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

A kobiety? Kobiety, uczą się chamstwa od facetów.

“ja pierdole    automatyczna... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

“ja pierdole" - automatyczna reakcja na "wyjmijcie karteczki”

W moim życiu jest wielu facetów:... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

W moim życiu jest wielu facetów: jem Grześka, pije Kubusia, a na dodatek śpię z Jaśkiem. !

7 miesięcy temu mnie pocałował... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

7 miesięcy temu mnie pocałował , do dziś nie wierze.

Podobno po tak zwanym okresie... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

Podobno po tak zwanym okresie 'totalnie do dupy' następuje okres lepszy, w porywach do 'zajebisty'. Chciałabym się o tym przekonać - jak najszybciej.

Siedziąc na murku paląc kolejną... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

Siedziąc na murku paląc kolejną fajkę i słuchając debilnych tłumaczeń, już byłego, chłopaka zobaczyła swojego brata, który szedł w ich stronę. 'O kurwa.' Powiedziała do siebie łapiąc się za głowę. Momentalnie wstała, ale nie zdążyła nic zrobić, bo jej były już leżał na ziemi i zwijał się z bólu. 'O chuj Ci chodzi?!' Krzyknął do jej brata. 'Czyś Ty, kurwa, kiedyś ją widział z fajką w dłoni?' Jęknął tylko. 'No odpowiedz!' Dostał kolejnego kopa. 'Nie widziałem.' Wypluł krew. 'To, kurwa przez Ciebie. A ja nie lubię, jak moja siostra pali. Więc ją ładnie przeprosisz, a ona już nigdy nie weźmie tego świństwa do ust.' Podniósł się trzymając za szczękę. 'Chyba sobie kpisz.' Powiedział jej eks z aroganckim uśmieszkiem. I znów znalazł się z mordą przy betonie. Odciągnęła brata z krzykiem. 'Już! Zostaw go, nie warto!' Wyrwał się i znów go kopnął. 'Nie warto!' Ryknęła na cały głos. Ludzie zaczęli się zbiegać. 'Nie masz, kurwo, życia.' Syknął do niego jej brat,a siostrę mocno przytulił.

Najpierw podoba Ci się   tylko tyle.... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

Najpierw podoba Ci się - tylko tyle. Później zauważasz, że obchodzi Cię to z kim gada, jakie ma koleżanki. Kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wmawiasz sobie, że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. W końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. Trwa to dość długo. Oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. W końcu zaczynasz czuć, że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą, że to nie prawda. Bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. Po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie, że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. Cały ten proces tylko po to, by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną...

Rób ten cholerny bałagan w moim... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

Rób ten cholerny bałagan w moim życiu, bądź przyczyną moich łez, wypalanych papierosów, rób co tylko chcesz, ale kurwa bądź przy mnie.

Biorę z życia ile mogę ale i tak... teksty

zvariowana dodano: 16 maja 2011

Biorę z życia ile mogę,ale i tak mi nie starcza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV