głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zvariowana Czasem mam ochote wygarnąć jej co myśle o jej niektórych zachowaniach jednak wiem że mam gadane i mogłabym powiedzieć więcej niż bym chciała . Mogłabym ją strac

zvariowana

zvariowana.moblo.pl
Czasem mam ochote wygarnąć jej co myśle o jej niektórych zachowaniach jednak wiem że mam gadane i mogłabym powiedzieć więcej niż bym chciała . Mogłabym ją stracić w
Czasem mam ochote wygarnąć jej co... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

Czasem mam ochote wygarnąć jej co myśle o jej niektórych zachowaniach , jednak wiem że " mam gadane " i mogłabym powiedzieć więcej niż bym chciała . Mogłabym ją stracić więc milcze .

Normalnie uwielbiam kiedy po bardzo... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

Normalnie uwielbiam kiedy po bardzo ciezkim dniu , jestem już w łóżku i nie mogąc usnąć wreszcie odlatuje . Ty piszesz mi : śpisz ? : * . Oboje wiemy , że już nie zasnę ♥.

Siedziała przed telewizorem... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

Siedziała przed telewizorem wpieprzając czwartą pod rząd czekoladę . Dostała smsa od przyjaciela : Potrzebuje Cie , za 10 min w parku . Biegiem poszła do łazienki , rozpuściła swoje długie włosy , przeciągnęła lekko tuszem po rzęsach . Ubrała się w to co miała pod ręką i szybko wyszła z domu . Po trzech minutach była już na miejscu , mimo że było przed czasem on już na nią czekał . " Co się stało ?! " - zapytała zdyszana siadając koło niego na ławce " w zasadzie to nic , chciałem Cie zobaczyć . " uderzyła go w ramie i kładąc na nim głowe odpowiedziała : " normalnie Cie uwielbiam . " - " Gdybyś ty wiedziała jak ja Cie uwielbiam " - pomyślał i zamykając oczy przytulił ją do siebie .

Ciekawe co byś zrobił gdybym nagle... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

Ciekawe co byś zrobił gdybym nagle leżąc koło Ciebie przestała oddychać , moje serce przestało by bić , a ja przestałabym żyć .

Domówka u kumpla . Siedziałam z... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

Domówka u kumpla . Siedziałam z kolezankami na kanapie popijajac piwo . Nagla do mieszkania kumpla wszedł chłopak , którego żadna z nas nie znała . Wkręcił się w bawiący się tłum . Do końa imprezy go nie widziałam . Wychodząc z imprezy i żegnając się ze znajomymi . Znowu go ujrzałam . Wyszłam z domu , wyszedł za mną . Zachodząc mi dorge , zapytał co się stało . Zdecydowanym głosem odpowiedziałam , że wszystko w porządku . Przytulił mnie do siebie , szeptając : nie przejmuj się tym dupkiem , nie zasługuje na Ciebie . Nie znając mnie potrafił stwierdzić po moich oczach , że coś jest nie tak . Mimo , że uśmiech nie schodził mi z twarzy .

Moje serce należy do Ciebie   ale to... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

Moje serce należy do Ciebie , ale to nie oznacza że jestem cała twoja , bo ja nie widze spokrewieństwa między sercem a dupą . Wybacz .

Gdzieś pomiędzy kumplami   a piwem... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

Gdzieś pomiędzy kumplami , a piwem oraz paleniem jestem ja .

NIKT. tylko JA i TY. ♥ teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

NIKT. tylko JA i TY. ♥

zawsze się rozjebie wszystko kiedy... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

zawsze się rozjebie wszystko kiedy już zaczynam być szczęśliwa .

często płakała  a lekarstwem na to... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

często płakała, a lekarstwem na to była nikotyna.

lubię jak przychodzisz... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

lubię jak przychodzisz, rozpierdalasz mi życie i sobie idziesz.

codzień inna  bardziej dojrzała... teksty

zvariowana dodano: 18 maja 2011

codzień inna, bardziej dojrzała, mniej naiwna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV