głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zuzaalala Stoimy przed sobą patrzymy na siebie zaciekawionym wzrokiem. Znamy się tak długo ale czułam się jakbym go pierwszy raz zobaczyła na oczy. Podobno gdy umierasz l

zuzaalala

zuzaalala.moblo.pl
Stoimy przed sobą patrzymy na siebie zaciekawionym wzrokiem. Znamy się tak długo ale czułam się jakbym go pierwszy raz zobaczyła na oczy.
Stoimy przed sobą  patrzymy na... teksty

zuzaalala dodano: 11 października 2016

Stoimy przed sobą, patrzymy na siebie zaciekawionym wzrokiem. Znamy się tak długo, ale czułam się, jakbym go pierwszy raz zobaczyła na oczy.

Podobno gdy umierasz lecisz  lecisz... teksty

zuzaalala dodano: 10 października 2016

Podobno gdy umierasz lecisz, lecisz, lecisz...

Zawsze wysil się na chociażby... teksty

zuzaalala dodano: 10 października 2016

Zawsze wysil się na chociażby wymuszony uśmiech.

Tkwię tutaj  w tym przeklętym... teksty

zuzaalala dodano: 10 października 2016

Tkwię tutaj, w tym przeklętym miejscu od prawie roku, zawieszona pomiędzy światem żywych i umarłych. Tak blisko jednego i drugiego, jednak poza zasięgiem obydwu, poza granicą śmierci i życia, poza wszystkimi granicami, poza wszystkim.

  Nie ma ludzi niewinnych  są tylko... teksty

zuzaalala dodano: 10 października 2016

,,Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani'' ~ Bolesław Bierut

Przeglądam się w lustrze i... teksty

zuzaalala dodano: 10 października 2016

Przeglądam się w lustrze i stwierdzam, że wyglądam gorzej, niż się spodziewałam. Podkrążone, zaczerwienione oczy? Są! Brak uśmiechu na twarzy? Bingo! Rozmazany makijaż? Tak! I najgorsze... Ten ból w oczach? Niestety, obecny.

Czasami zastanawiam się  jak to jest... teksty

zuzaalala dodano: 10 października 2016

Czasami zastanawiam się, jak to jest, że nasze życia mogą być takie proste, a my je tak komplikujemy? Niby słuchamy głosów serca czy rozumu, czy czego tam ludzie słuchają, ale to wszystko kłamstwo, jeden wielki bullshit, który tylko zmusza nas, żebyśmy tłumaczyli, że tak powinno być. A my po prostu lubimy do tego stopnia mieszać w naszym poukładanym życiu, żeby stało się jednym wielkim bałaganem. No co poradzić, taka nasza natura. Wiem z doświadczenia.

Kiedyś ci to powiem. teksty

zuzaalala dodano: 10 października 2016

Kiedyś ci to powiem.

Nie trać czasu na analizowanie... teksty

zuzaalala dodano: 9 października 2016

Nie trać czasu na analizowanie głupich czynów głupich ludzi. — Elle Kennedy

Na początku poczułam ból. Potem... teksty

zuzaalala dodano: 9 października 2016

Na początku poczułam ból. Potem uczucie szczęścia. Wolna. Szczęśliwa. Z raną na ręce. Z zakrwawionymi ubraniami. Z rozmazanym makijażem. Żyletka po raz kolejny przejechała po mojej skórze. Woda. Zimna ulga. Te kilka kresek na mojej ręce tworzą większe znaczenie. Słowo. Tak wiele znaczące, dobijające. Loser. Moje najukochańsze słowo. Loser. Powtarzam sobie je przed spaniem. Wiem, że nim jestem. Przegrańcem. Kilka linijek już na mnie czeka. Hmm. Miałam z tym skończyć. Nie chcę. Kolejny raz do moich nozdrzy wlatuje biały proszek. Otumanienie. Szczęście. Jestem wolna. Beztroska daje mi szczęście. Szczęście daje mi beztroskę. Szczęście. Kocham to uczucie.

Czasami muszę przegrać  żeby coś... teksty

zuzaalala dodano: 8 października 2016

Czasami muszę przegrać, żeby coś wygrać. Ale wiem jedno - wstać trzeba.

Zapewne kojarzysz to uczucie  kiedy... teksty

zuzaalala dodano: 8 października 2016

Zapewne kojarzysz to uczucie, kiedy wszystko jest idealnie. Sądzisz, że to Twój dzień! A tu dupa. Okazuje się, że ta noc będzie Ci się śnić po nocach. Wszystko zaczyna się grzecznie, a tu jedno słowo wszystko zmienia. Ewentualnie ruch. Uśmiech z twarzy zamienia się w cisze. Po paru sekundach, to do Ciebie dochodzi. Parę łez spływa po Twoich policzkach. I wtedy zawsze się zastanawiasz, jak to możliwe. Ja się do dzisiaj zastanawiam. I nie mogę znaleźć rozwiązania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV