głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zuzaalala Umiem udawać. Umiem grać. Potrafię nie być sobą. Ale co mi z tego skoro codziennie płaczę bo też jestem człowiekiem i mam emocje. Nie mogę ich pokazać nie potra

zuzaalala

zuzaalala.moblo.pl
Umiem udawać. Umiem grać. Potrafię nie być sobą. Ale co mi z tego skoro codziennie płaczę bo też jestem człowiekiem i mam emocje. Nie mogę ich pokazać nie potrafię.
Umiem udawać. Umiem grać. Potrafię... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

Umiem udawać. Umiem grać. Potrafię nie być sobą. Ale co mi z tego skoro codziennie płaczę bo też jestem człowiekiem i mam emocje. Nie mogę ich pokazać, nie potrafię. Wiem, że może i pomogło by mi to ale wiem też, że nikt mi nie pomoże. NIkt o tym nie wie. Jestem sama. A sama jestem bezradna...

Czasami strasznie żałuję.... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

Czasami strasznie żałuję. Żałuję, że jestem tym, kim jestem. Wiem, że tam dużo rzeczy już spieprzyłam i żałuję, że już nigdy tego nie naprawię...

Please help me God  I feel so alone... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

Please help me God, I feel so alone I'm just a kid, I can't take it on my own I've cried too many tears, yeah, writing this song Trying to fit in, where do I belong? I wake up every day, don't want to leave my home My momma's askin' me why I'm always alone Too scared to say, too scared to holler I'm walking to school with sweat around my collar-BAM

Miłość pokona każdą śmierć  a... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

Miłość pokona każdą śmierć, a bratnie dusze zawsze odnajdą swoją połówkę. Gdy zostanie Ci dane poznać tą drugą, odpowiadającą Tobie osobę, dzięki której zrozumiesz, że miłość istnieje wtedy zrozumiesz, że to jest właśnie ta osoba. Osoba, która zawsze będzie Cię kochać, zawsze będzie się starać i nigdy, przenigdy nie uwłaczy Twojej godności. Bratnie dusze nigdy nie umierają. Każda miłość powraca, tak samo jak życie.

„Cieszę się bo jest ktoś  przy... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

„Cieszę się bo jest ktoś, przy kim mogę być sobą. Mogę opowiadać o moich marzeniach, pragnieniach i nadziejach, a także o zwariowanych pomysłach. Mogę płakać i śmiać się głośno. Mogę przetoczyć się przez pokój w szalonym tańcu. Mogę być szczęśliwa i nieszczęśliwa, pewna siebie i zupełnie z siebie niezadowolona. Nie muszę wkładać maski, lecz mogę być taka, jaka naprawdę jestem i jaką w danej chwili się czuję”

Gdy nie masz perspektyw to jedyna... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

Gdy nie masz perspektyw to jedyna rzecz, ruszaj do przodu, obierz drogi cel, zapamietaj dzien kiedy odnalazles sens.

„Jesteśmy przyjaciółmi niemal od... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

„Jesteśmy przyjaciółmi niemal od zawsze. Jest jedyną osobą, której mogę zaufać. Przy niej nie muszę się niczego wstydzić(…) Tylko dlaczego czuję to dziwne ukłucie w sercu, kiedy jestem blisko niej?”

Miłość istnieje. Ale czasem... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

Miłość istnieje. Ale czasem ciężko jest ją znaleźć.

Nikt nie powinien być sam kiedy... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

Nikt nie powinien być sam kiedy płacze...

Nie zadawaj pytań  to nie usłyszysz... teksty

zuzaalala dodano: 8 sierpnia 2016

Nie zadawaj pytań, to nie usłyszysz kłamstw.

Rzeczywistość jest jednak zawsze... teksty

zuzaalala dodano: 7 sierpnia 2016

Rzeczywistość jest jednak zawsze inna niż byśmy tego chcieli, zawsze bardziej okrutna, zawsze bardziej ciężka, zawsze nie do przewidzenia. I zawsze czeka tylko na jedno. Na twój rychły błąd i nadchodzącą, czającą się w każdym kącie i rogu nieuchronną śmierć.

Jeden człowiek   a rozdarty na dwa... teksty

zuzaalala dodano: 7 sierpnia 2016

Jeden człowiek, a rozdarty na dwa kawałki, między sercem, a rozumem. Jeden słuch, dwoje uszu, Jeden wzrok, dwoje oczu, Jedne usta, dwie wargi, Jeden czyn, dwie ręce, Jedna droga, dwie nogi. Dobro i zło, Przypadek i przeznaczenie, Światło i mrok, Marzenia i rzeczywistość, Przyszłość i przeszłość. Jedno serce z dwoma komorami, Jedną przepełnia miłość, Drugą zalewa nienawiść. Tylko serce... Magdalena R.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV