głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zuzaalala Większość ludzi nie wie jak życie potrafi dać w kość potem ciężko się podnieść a nawet gdy uda Ci się wrócić na prostą żyjesz w pełni świadomy tego że w każdej

zuzaalala

zuzaalala.moblo.pl
Większość ludzi nie wie jak życie potrafi dać w kość potem ciężko się podnieść a nawet gdy uda Ci się wrócić na prostą żyjesz w pełni świadomy tego że w każdej chwili
Większość ludzi nie wie jak życie... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Większość ludzi nie wie jak życie potrafi dać w kość, potem ciężko się podnieść, a nawet gdy uda Ci się wrócić na prostą żyjesz w pełni świadomy tego, że w każdej chwili szczęście, które tak długo budowałeś może po prostu zniknąć. Depresja może powrócić, problemy także i to z jeszcze większą mocą niż były wcześniej...

Odkładam moje fałszywe... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Odkładam moje fałszywe przyjaciółki na bok. Pora pobawić się w introwertyka.

Stoję przed lustrem  przyglądając... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Stoję przed lustrem, przyglądając się moim odbiciu. To nie ja. To nie on. Ktoś Ty?

Cicho w Nas siedzą psychopaci... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Cicho w Nas siedzą psychopaci, którzy mogą pokazać swoją naturę. Wszyscy jednak siedzą cicho, bo takie osoby uznaje się za obłąkane. Jesteśmy wszyscy obłąkani, ale chowamy to w sobie. Ja pokazałam swoją naturę, co skończyło się moim wykończeniem, do którego ciągle dążę.

Monotonia i nuda. Postanowiłam to... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Monotonia i nuda. Postanowiłam to zmienić. A mianowicie poznać kogoś kto deklarował się, że mu na mnie zależy.

Zaczynam czuć. Rozróżniać uczucia... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Zaczynam czuć. Rozróżniać uczucia, czy nie oznacza to, iż teraz będę tak delikatna i krucha jak kiedyś? Boję się, że znowu ktoś mnie zrani. Nie pozwolę na to, by ktokolwiek mnie zranił. Nic mnie nie zniszczy. W końcu demony w środku mnie nie dopuszczą do tego, bym poddała się w tej samobójczej bitwie. Uczucia to piękno wykute z cierpienia.

Miałam dość tego dnia. Nic się... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Miałam dość tego dnia. Nic się nie działo. Monotonia i nuda sprawiają, że mam ochotę wypić rozpuszczalnik.

 Chciałaś pocałować czule   ale... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

"Chciałaś pocałować czule, ale przyłożyłaś mi usta do czoła jak lufę i wyplułaś kule zostałem duchem i zostałem tu sam jak jest się duchem nie da się przytulić nawet do ścian..."

Czasem musi się coś nie udać  by... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Czasem musi się coś nie udać, by potem kolejna rzecz się udała. Niepowodzenia często są pozytywne, dlatego też nie można się załamywać i nimi przejmować. Warto mieć zawsze podniesioną głowę i walczyć o swoje. Niepowodzenia powinny być dla Ciebie motywacją by próbować dalej.

Jeśli coś bywa pewne nie jest pewne... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Jeśli coś bywa pewne nie jest pewne na bank.

Z moich oczu można  by doskonale... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Z moich oczu można, by doskonale przeczytać moją bezbronność. -Dość! - krzyczę. W końcu udało mi się zdobyć na głos. Oni od razu stanęli bezruchu. Kołysali tylko głowami w rytmie muzyki, która leciała ciągle. Dobrze postąpiłam? Boże, odpowiedz mi. Proszę. W efekcie dostałam ruch. Tym razem bardziej agresywny. Pociągający. Rzucili się na Mnie, dotykając mojej twarzy. Ciepło, Zimno, Ciepło, Zimno. -Kim Wy jesteście? Z moich ust płynęła ślina, ale nie zdołałam ich odpędzić. Szok. Po pewnym czasie pewien chłopak złapała mój podbródek. Nie wiedziałam jak zareagować. Chciałam odpowiedzieć mu z goryczą, ale on mi bezczelnie przerwał. Nie mam pojęcia, co się ze mną dzieje. Dawno, bym go odpędziła, ale nie. Patrzymy sobie w oczy. Inni są nieruchomi. Jakby wyłączali się w wyznaczonym czasie. Coś niesamowitego, a zarazem strasznego. -Twoimi kłamstwami. Uśmiechnął się, a po chwili wszyscy oprzytomnieli i rzucili się na mnie podobnie. Przegrałam.

Żadnej reakcji.  Człowieka  natury... teksty

zuzaalala dodano: 2 tygodnie temu

Żadnej reakcji. Człowieka, natury, pogody, temperatury, zwierzęcia. Nic z tego. Jestem zdana na siebie. Jestem niczym pogubiona dusza, która próbuje odbudować swoją wcześniejszą strukturę. Jest to trudne, nawet bardzo. Czasami niewykonalne. Czyż to możliwe, że jestem tą zagubioną duszą? Myśląc absurdalnie, to całkiem możliwe. Muzyka z delikatniej muzyki skrzypiec zamieniła się w żywszą melodię. Poważniejszą. Niepokojącą, jednak wcale na to nie wskazującą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV