głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zuzaalala Przez ten miesiąc myślałam że serio życie jest fajne i warte jakiegokolwiek zachodu ale na szczęście mam przyjaciółki które wyprowadzą mnie z błędu i uświadomią

zuzaalala

zuzaalala.moblo.pl
Przez ten miesiąc myślałam że serio życie jest fajne i warte jakiegokolwiek zachodu ale na szczęście mam przyjaciółki które wyprowadzą mnie z błędu i uświadomią jak
Przez ten miesiąc myślałam  że... teksty

zuzaalala dodano: 2 sierpnia 2017

Przez ten miesiąc myślałam, że serio życie jest fajne i warte jakiegokolwiek zachodu, ale na szczęście mam "przyjaciółki", które wyprowadzą mnie z błędu i uświadomią, jak mało jestem warta. Ah, kochane życie.

Zastanawiam się dlaczego wszyscy... teksty

zuzaalala dodano: 30 lipca 2017

Zastanawiam się dlaczego wszyscy mówią, że szkoła jest taka wartościowa, jeżeli nawet nie uczy nas o nas. Nie uczy nas dlaczego czujemy się tak a nie inaczej, dlaczego nie umiemy sobie z niczym poradzić. Uczą nas czym jest stwierdzenie pitagorasa, które nie przyda nam się w życiu. O tych rzeczach musimy uczyć się sami.

Czasami mam nadzieję  że ktoś do... teksty

zuzaalala dodano: 26 lipca 2017

Czasami mam nadzieję, że ktoś do mnie napisze. Tak po prostu, od niechcenia. Czasami mam nadzieję, że interesuje kogoś coś we mnie a nie coś, co może ode mnie dostać. Czasami mam nadzieję, że kogoś obchodzę.

Gdy patrzę na siebie coś mnie... teksty

zuzaalala dodano: 25 lipca 2017

Gdy patrzę na siebie coś mnie przeraża. Przeraża mnie ta żądza zemsty i to, do czego jestem zdolna.

 Macie takie same oczy powiedziała... teksty

zuzaalala dodano: 25 lipca 2017

-Macie takie same oczy-powiedziała- twój brat też ma iskierki w oczach, gdy się śmieje.

 Samobójstwo nie jest naturalne. To... teksty

zuzaalala dodano: 25 lipca 2017

"Samobójstwo nie jest naturalne. To przeciwieństwo natury. Naturalna jest chęć życia. Nienaturalnie jest cierpieć tak bardzo, że chce się umrzeć."

   Słabi  ludzie pozwalają  by ból... teksty

zuzaalala dodano: 25 lipca 2017

" Słabi ludzie pozwalają, by ból ich dusił, doprowadzając do powolnej, emocjonalnej śmierci. Silni ludzie wykorzystują ból. Używają go jako paliwa."

Za sercem od razu podąża głowa... teksty

zuzaalala dodano: 25 lipca 2017

Za sercem od razu podąża głowa więc słuchaj serca, nie głowy. Głowa zawsze jest krok za sercem.

 Smutek to emocja  której możesz... teksty

zuzaalala dodano: 25 lipca 2017

"Smutek to emocja, której możesz zaufać. Jest silniejszy niż wszystkie inne. Przy smutku radość wydaje się chwilowa i niepewna. Smutek trwa dłużej, jest trwalszy i z taką łatwością zastępuje pozytywne uczucia, że nawet nie poczujesz zmiany, gdy znajdziesz się w jego okowach. Jakże zaciekle walczymy o szczęście, a kiedy wreszcie mamy tę ulotną radość w rękach, trzymamy ją krótko i zaraz spływa między palcami jak woda. Nie chcę trzymać wody. Chcę trzymać coś twardego i solidnego. Coś, co potrafię zrozumieć. Rozumiem smutek i dlatego mu ufam. Naszym przeznaczeniem jest czuć przygnębienie, choćby tylko po to, żeby chronić się przed ściemą szczęścia. Będę znać tylko ciemność; może kluczem jest uczynić z tego sztukę."

 W domach stojących jeden przy... teksty

zuzaalala dodano: 25 lipca 2017

"W domach stojących jeden przy drugim wzdłuż ulicy nie ma Boga. Ciekawe, czy Bóg odszedł z tego miejsca i schował nas za woalem, żebyśmy cierpieli sami. To ulica z koszmaru. Ludzie ze świata zewnętrznego nie zdają sobie sprawy z naszego istnienia. Nie chcą o nas wiedzieć. Jednak nasze domy stoją, nawet jeśli są bliskie tego, by runąć pod ciężarem grzechu, jaki w sobie kryją. "

Żałosne jest to coś   co nazywamy... teksty

zuzaalala dodano: 25 lipca 2017

Żałosne jest to coś, co nazywamy życiem.

 Co się dzieję z osobą  kiedy jej... teksty

zuzaalala dodano: 23 lipca 2017

"Co się dzieję z osobą, kiedy jej własny umysł stał się jej wrogiem? Nie wiem i boję się dowiedzieć."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV