głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zrobsalut jaś małgosie kochał kochał też walić w nochal kochał narko wojaże nie od dziś nie od wczoraj pierwszy czynnik mojej zmiany to ten co ruszył me serce skruszył ló

zrobsalut

zrobsalut.moblo.pl
jaś małgosie kochał kochał też walić w nochal kochał narko wojaże nie od dziś nie od wczoraj
jaś małgosie kochał  kochał też... teksty

zrobsalut dodano: 3 stycznia 2017

jaś małgosie kochał, kochał też walić w nochal, kochał narko-wojaże, nie od dziś, nie od wczoraj

pierwszy czynnik mojej zmiany to ten... teksty

zrobsalut dodano: 3 stycznia 2017

pierwszy czynnik mojej zmiany to ten co ruszył me serce, skruszył lód swym żarem, który kiedyś we mnie siedział, podziękowałbym już wtedy, gdybym tylko o tym wiedział

dwa uczucia  dwie połówki  dwa... teksty

zrobsalut dodano: 3 stycznia 2017

dwa uczucia, dwie połówki, dwa serca wspólny księżyc lecz inny wszechświat, jeden typ w dwóch różnych miejscach

kochałem ją nawet gdy upadku blisko teksty

zrobsalut dodano: 3 stycznia 2017

kochałem ją nawet gdy upadku blisko

przestać o czymś myśleć  na... teksty

zrobsalut dodano: 3 stycznia 2017

przestać o czymś myśleć, na zawsze, to i znika, jak zacznę myśleć o tym, czas ucieka, zegar tyka

 Kurwa  jeśli jesteś z kimś i... teksty

zrobsalut dodano: 29 grudnia 2016

"Kurwa, jeśli jesteś z kimś i czegoś Ci na prawdę brakuję, to serio jesteś w stanie polecieć zaliczyć inną, bo Twoja kobieta życia nie ma dzisiaj dnia? Cierpliwość kurwa, któryś raz to napiszę. Musisz ją posiadać w życiu codziennym, dla swojej dziewczyny, matki, nauczyciela, czy kogokolwiek chłopaku. Nie jesteś w stanie cofnąć, ani przyspieszyć czasu, powiedzieć chcę teraz to, chcę teraz się ruchać ze swoją dziewczyną, bo jak nie, to pójdę do innej. A idź, w pizdu, spłoń, ale jak Cie spotkam, to zwacha na ruchy śmieciu. Nie jesteś wart nic, jeśli kiedykolwiek się podobnego działania podjąłeś, po prostu zdradziłeś. Nie powinieneś mieć już kolegów, od nich powinieneś dostać wpierdol za takie, a nie inne zachowanie, a wiesz dlaczego akurat od nich? Bo skoro zdradziłeś kobietę, to tymbardziej zrobisz to z nimi. Sprzedasz ich kurwa po prostu, liście na mordę dla Ciebie za to i spierdalaj stąd, nie pokazuj się nam na oczy." KOOOOOOOOZAK

 Nie kłam  staraj się tak samo o... teksty

zrobsalut dodano: 29 grudnia 2016

"Nie kłam, staraj się tak samo o niego, jak on o Ciebie. Tutaj, już kurwa, nie liczysz się tylko Ty, ale także druga osoba, która Ci się oddaję, a Ty masz to tak w dupie."

 Nie ma związku bez kłótni  no... teksty

zrobsalut dodano: 29 grudnia 2016

"Nie ma związku bez kłótni, no spójrz w tył i sam przyznaj. Wpierdalanie się w nie swoje sprawy tylko jest w stanie ją pogorszyć, czy ja Ci się wpierdalam w życie? Patrzę, co żresz, jak wyglądasz, kiedy robisz to i tamto? Nie kurwa, więc dajmy im trochę prywatności i niech ludzie przestaną w końcu te brudy poza swoją dwójkę wylewać. Tak jest prościej. Więc jeszcze raz, powtarzając końcówkę tamtego akapitu. Ty. Nikt kurwa więcej. Odsuń od siebie ludzi natychmiast, którzy zaglądają Ci do talerza, w Twoje życie, oni nie są kurwa warci czegokolwiek."

 Uderz się kurwa w łeb dwa razy... teksty

zrobsalut dodano: 29 grudnia 2016

"Uderz się kurwa w łeb dwa razy prosze, powtórz to samo, a jak nie pomoże, to spójrz mi prosto w oczy i kurwa postaraj się to zrobić. Ty. Nikt kurwa więcej."

 Jeszcze kurwa jedno. Naucz się... teksty

zrobsalut dodano: 29 grudnia 2016

"Jeszcze kurwa jedno. Naucz się rozróżniąć ludzi, wczoraj o tym może czytałeś, to poczytaj też dziś, jedno, dwa zdania na sam koniec. Strzelam, że kurwa połowa ludzi, z którymi codziennie rozmawiasz, rozmawiasz co parę dni, gra. Nie, nie gra w gry, matole kurwa. Gra w życiu, udaję, a więc kończąc notkę.. musisz ich odjebać, są nic nie warci, nara."

  Udawałeś  no musiałeś przed... teksty

zrobsalut dodano: 29 grudnia 2016

" Udawałeś, no musiałeś przed kimś, albo nie miałeś kolegów i musiałeś znaleźć innych przez takie coś, no to mi Cię szkoda, haha. Jedno i drugie jest żałosne, więc jeśli coś takiego robisz, to kurwa przestań. Bądź kurwa sobą, powtarzając coś tam ze wczorajszej notki, liczysz się kurwa Ty i nikt więcej, Ty jako Ty, a nie Ty jako aktor przed stadem baranów."

 Nie mogę  no mijam setkę dziennie... teksty

zrobsalut dodano: 29 grudnia 2016

"Nie mogę, no mijam setkę dziennie, z połową wymieniam słowa/zdania i kurwa jest mi wstyd za człowieka, że jest takim kretynem i tak sam przed wszystkimi potrafi zagrać. Jak kurwa rola w filmie, tylko, że to jego mózg sobie coś tam nabazgrał, coś tam kłamie i generalnie, to po prostu udaję i kurwa nara. "

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV