głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znogamiwchmurach Lubię jesień... Jesień jakby usprawiedliwia depresję jesienią nie trzeba być młodym zdrowym aktywnym jak latem jesienią można sobie popłakać jesień to pora lud

znogamiwchmurach

znogamiwchmurach.moblo.pl
Lubię jesień... Jesień jakby usprawiedliwia depresję jesienią nie trzeba być młodym zdrowym aktywnym jak latem jesienią można sobie popłakać jesień to pora ludzi
 Lubię jesień... Jesień jakby... teksty

znogamiwchmurach dodano: 19 września 2015

"Lubię jesień... Jesień jakby usprawiedliwia depresję, jesienią nie trzeba być młodym, zdrowym, aktywnym jak latem, jesienią można sobie popłakać, jesień to pora ludzi samotnych." Paweł Pollak "Niepełni"

 Być może nie mam prawa  aby... teksty

znogamiwchmurach dodano: 19 września 2015

"Być może nie mam prawa, aby napisać, że czuję się obcy i nieszczęśliwy, gdyż w końcu sam decydowałem o swoim losie." Marek Hłasko "Listy"

 Nie łudź się  że jest jakaś... teksty

znogamiwchmurach dodano: 16 sierpnia 2015

"Nie łudź się, że jest jakaś liczba krzywd, po których limit się kończy. Że życie wyczuje moment, że dobra, tej małej wystarczy. Odpuść sobie naiwne myślenie, że teraz już będzie pięknie. Nie będzie, jeśli o to nie zadbasz."

Wpierdalamy się w związki  które... teksty

znogamiwchmurach dodano: 14 sierpnia 2015

Wpierdalamy się w związki, które nie mają racji bytu. Sypiamy w łóżkach osób, z którymi nie chcemy mieć nic wspólnego. Nad ranem nie chcemy mieć nic wspólnego nawet ze sobą. Całujemy się, nie dając od siebie nic więcej poza gęstą śliną. Dokładnie to samo otrzymujemy w zamian. Piszemy, że tęsknimy, choć sami nie wiemy, za czym i czy tęsknimy naprawdę. Nie mamy nic więcej, ale wcale nie przeszkadza nam to we wmawianiu sobie, że to wszystko nosi metkę “Miłość”. A potem zrywamy, nienawidzimy i chcemy zapomnieć. Na wszystkim, co zdawało się być tak prawdziwe zaczynają pojawiać się odrosty. “Co ja w niej widziałem?”, “jaaa jeeebię, gdzie ja miałam oczy…“. Nie znam nikogo, kto choć raz nie wypowiedziałby tych słów.

 W życiu pojawiają się sytuacje... teksty

znogamiwchmurach dodano: 13 sierpnia 2015

"W życiu pojawiają się sytuacje takiego stresu i zamętu, że człowiek ma tendencję, aby skryć się w pierwszych z brzegu ramionach. Na ogół okazuje się, że nie są to te ramiona, które powinny przytulić."

 Nie przesadzaj. Świat się nie... teksty

znogamiwchmurach dodano: 29 lipca 2015

"Nie przesadzaj. Świat się nie kończy. To tylko turbulencje. Samolot jest bezpieczny. Ma dobrego pilota. Siedzisz na właściwym miejscu. Trafiłeś po prostu na powietrzny wir. Poczekaj. To minie." Regina Brett – Bóg nigdy nie mruga. 50 lekcji na trudniejsze chwile w życiu

 Muszę pogodzić się z tym  że są... teksty

znogamiwchmurach dodano: 29 lipca 2015

"Muszę pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem." Carrie Bradshaw

 Patrzyła w taki sposób  jakby nie... teksty

znogamiwchmurach dodano: 28 lipca 2015

"Patrzyła w taki sposób, jakby nie potrafiła beze mnie żyć. Poczułem cholerną obawę, że kiedyś odbiorę jej to, co najcenniejsze."

Umarłam przez Ciebie  chociaż... teksty

znogamiwchmurach dodano: 28 lipca 2015

Umarłam przez Ciebie, chociaż właśnie dla Ciebie tak pragnęłam żyć.

Nie rozpinaj tak powoli guzików... teksty

znogamiwchmurach dodano: 28 lipca 2015

Nie rozpinaj tak powoli guzików mojej koszuli. Nie wkładaj mi rąk pod sukienkę sięgając, aż do brzucha. Nie zrywaj ze mnie bielizny, nie wyszarpuj mnie z objęć zbyt już grubych na tę pogodę swetrów. Z milczenia, nie z ubrań, mnie rozbierz. Rozepnij wszystkie niedomówienia, które po samą szyję, każdego ranka zbyt starannie zapinam. Wstyd przez głowę mi ściągnij. Zsuń z mych bioder strach. Rozrzuć to wszystko na podłodze i kopnij w kąt byśmy nie potykali się o te złośliwości nigdy więcej. Połóż mnie na łóżku i delikatnie otul pewnością. Nie poganiając, leż ze mną tak długo, aż nabiorę jej na tyle by uwierzyć, że nie znikniesz. Będę ci mówiła wtedy raz po raz, że przecież wszyscy znikają. A ty miej cierpliwość do mych lęków.

Kiedy się kłóciliśmy  miałam... teksty

znogamiwchmurach dodano: 27 lipca 2015

Kiedy się kłóciliśmy, miałam wrażenie, że byłoby lepiej, gdybyśmy milczeli, żeby nie powiększać rozdarcia. Jednak kiedy milczeliśmy, lepsze byłoby każde grubiaństwo, ponieważ kłótnię, podczas której dało się upust wściekłości, łatwiej sobie przebaczyć niż bezgłośnie liczone urazy. — Herta Müller - Dziś wolałabym siebie nie spotkać

 Będziemy siedzieć w... teksty

znogamiwchmurach dodano: 27 lipca 2015

"Będziemy siedzieć w nierozkwitłych wrzosach, liczyć chmury, liczyć gwiazdy, przypadkowe spotkania naszych rąk, nieprzypadkowe spotkania naszych ust.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV