głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
znogamiwchmurach “Jeśli jest wyjątkowa nie będzie łatwa. Jeśli jest łatwa nie jest wyjątkowa. Jeśli jest tego warta nie poddajesz się. Jeśli się poddajesz nie jesteś jej wart.”

znogamiwchmurach

znogamiwchmurach.moblo.pl
“Jeśli jest wyjątkowa nie będzie łatwa. Jeśli jest łatwa nie jest wyjątkowa. Jeśli jest tego warta nie poddajesz się. Jeśli się poddajesz nie jesteś jej wart.”
“Jeśli jest wyjątkowa  nie... teksty

znogamiwchmurach dodano: 25 kwietnia 2015

“Jeśli jest wyjątkowa, nie będzie łatwa. Jeśli jest łatwa, nie jest wyjątkowa. Jeśli jest tego warta, nie poddajesz się. Jeśli się poddajesz, nie jesteś jej wart.”

“Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby... teksty

znogamiwchmurach dodano: 25 kwietnia 2015

“Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać, potrafiłabyś być szczęśliwa bez względu na gówno jakie Cie otacza.”

 Było mi już wszystko jedno  a... teksty

znogamiwchmurach dodano: 24 kwietnia 2015

"Było mi już wszystko jedno, a może byłem nawet dalej, już poza rozpaczą i już poza gniewem. Ludzie nie wiedzą naprawdę, ile obojętności jest w nich i jak bardzo obojętne może się wszystko stać pewnego dnia. I dobrze, że nie wiedzą."

 A może warto dalej żyć... teksty

znogamiwchmurach dodano: 24 kwietnia 2015

"A może warto dalej żyć, przetrwać złe chwile i później z pobłażliwym zdumieniem przypomnieć sobie te drobne okruchy klęsk i dziwić się, że tyle mogły znaczyć kiedyś i tak niewiele brakowało do ostatecznego kroku." Tadeusz Konwicki "Kronika wypadków miłosnych"

 Siedzisz mi w głowie tak  jak... teksty

znogamiwchmurach dodano: 24 kwietnia 2015

"Siedzisz mi w głowie tak, jak potrafią tylko nieobecni."

 Część życia to czekanie. Na... teksty

znogamiwchmurach dodano: 24 kwietnia 2015

"Część życia to czekanie. Na przykrość, na przyjemność, nie wiadomo na co."

Właściwie to co mam Ci teraz... teksty

znogamiwchmurach dodano: 19 kwietnia 2015

Właściwie to co mam Ci teraz powiedzieć? Że nie daję sobie rady. Że wszystko mnie przerosło. I choć starałam się, żeby było dobrze, tak nie jest. Raczej też już nie będzie. Walczyłam i przegrałam.Teraz to tylko kwestia czasu. Szara egzystencja. Już nie dostrzegam szczęścia w prostych rzeczach. Jeszcze udaję. Ale i tak pogodziłam się już z porażką. Nie martw się o mnie. Przecież ja zawsze sobie jakoś daję radę, czyż nie? No właśnie.Tak więc: U mnie wszystko w porządku.

Tak  zranił mnie. Wykręcił moje... teksty

znogamiwchmurach dodano: 19 kwietnia 2015

Tak, zranił mnie. Wykręcił moje serce jak szmatę i odszedł. Ludzie zawsze odchodzą. Ale to nic, potem wracają, przepraszają, odgrywają scenki, że niby przykro, a potem pach, znowu mogłabyś wycierać organem z klatki piersiowej podłogę.

Nie musi być łatwo  chcę tylko... teksty

znogamiwchmurach dodano: 19 kwietnia 2015

Nie musi być łatwo, chcę tylko żeby było warto.

 Kiedy człowiek się smuci  nie chce... teksty

znogamiwchmurach dodano: 17 kwietnia 2015

"Kiedy człowiek się smuci, nie chce, żeby zaraz wszyscy też się smucili. Wcale nie. Chce tylko, żeby go nie wciągano do rozbawionego, wesołego korowodu, żeby mu dano spokój, pozwolono odejść, usunąć się na stronę, w cień głęboki, do klasztornych zakamarków cienia. Ale kiedy człowiek się cieszy, to wtedy chce, żeby wszyscy się cieszyli. Tak to jest i czy jest w tym coś złego?"

 I nie urodziłem się wielkim... teksty

znogamiwchmurach dodano: 17 kwietnia 2015

"I nie urodziłem się wielkim, potężnym dębem, gonną olchą. I nie urodziłem się niczym innym, tylko tym, czym jestem. I nie urodziłem się z pozorami. Tylko z nerwami. Z nerwami tuż pod cieniutką skórką." Edward Stachura

 To ostry ból. Z czasem przerodzi... teksty

znogamiwchmurach dodano: 17 kwietnia 2015

"To ostry ból. Z czasem przerodzi się w przewlekły. Przewlekły - to znaczy, że będzie stały, może nie bezustanny. Może to również znaczyć, że się od niego nie umrze. Nie będzie się go czuło w każdej minucie, ale niewiele będzie dni wolnych od niego."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV