 |
zgwalconytrampek.moblo.pl
Popatrz mi w oczy i co widzisz? Smutek ale to chyba nie przeze mnie Skądże kochanie to przez świętego mikołaja Oczywiście że to przez Ciebie idiot.o! Bawisz się mną ja
|
|
 |
-Popatrz mi w oczy i co widzisz? -Smutek ale to chyba nie przeze mnie -Skądże kochanie to przez świętego mikołaja Oczywiście że to przez Ciebie idiot.o! Bawisz się mną jak jakiś niewyżyty bachor i jeszcze śmiesz twierdzić że to nie przez ciebie?!
|
|
 |
Kobiety pragną tego, aby mężczyźni byli bardziej domyślni. Chciałyby spojrzeć i po chwili usłyszeć: - 'Ja Ciebie też.'
|
|
 |
W najtrudniejszych chwilach wtulała się jak dziecko w misia nazwanego Jego imieniem i popryskanego Jego perfumami,aby choć na chwilę zapomnieć.i wyobrazić sobie, że jest tak jak wcześniej.
|
|
 |
wierzysz w bajki ? to przestań . on Cię nie kocha , nie da Ci kwiatów , woli siedzieć całe dnie i pić piwo z kumplami .
|
|
 |
A jak będziesz chciał znów mnie zranić, to zrób to tak porządnie, żebym potem pamiętała, aby o tobie zapomnieć.
|
|
 |
a któregoś dnia przeziębisz się od tego lodu, który pokrywa Twoje serce.
|
|
 |
Boje się , że ktoś inny może zobaczyć w nim to samo co ja.
|
|
 |
Oczekiwanie. Pierwsza lekcja miłości jakiej się nauczyłam. Dzień dłuży w nieskończoność, snujemy tysiące planów, prowadzimy sami ze sobą wymyślone dialogi, przyrzekamy się zmienić - i trwamy w niepokoju, aż do nadejścia osoby, którą kochamy. A kiedy jest wreszcie obok, to brak nam słów. Bowiem długie godziny oczekiwania wywołują napięcie, napięcia przekształca się w lęk, a lęk sprawia, że wstydzimy się okazać własne uczucia.
|
|
 |
(...)o wiele gorsza od głodu, pragnienia, braku pracy, nieszczęśliwej miłości, poczucia klęski gorsza od tego wszystkiego jest świadomość, że nikogo, absolutnie nikogo nie obchodzi nasz los...
|
|
 |
.w swoim domu decydowała, kto ja odwiedzi i jak długo potrwa jego wizyta. Zupełnie inaczej niż w jej sercu, które pozwalało ludziom wtargnąć bez pozwolenia, rozpanoszyć się w nim, a potem odejść, gdy pragnęła, aby pozostali dłużej..
|
|
 |
nie jest mi potrzebny ktoś na pokaz, by i zazdrościli. jest mi potrzebny ktoś, kto mnie zrozumie, pocieszy, gdy będzie taka potrzeba.
|
|
 |
Marudzicie, że kobiet nie da sie zrozumieć. Z wami wcale nie jest lepiej. -.-
|
|
|
|