głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zet bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości czułości miłych rozmów spacerów i przede wszystkim tej świadomości że jest

zet

zet.moblo.pl
bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości czułości miłych rozmów spacerów i przede wszystkim tej świadomości że jest
bycie singlem teoretycznie jest... teksty

zet dodano: 12 października 2011

bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze , ale z czasem zaczyna ci brakować bliskości , czułości , miłych rozmów , spacerów i przede wszystkim tej świadomości , że jesteś dla kogoś ważną osobą ...

chodź . na herbatę . na kawę . na... teksty

zet dodano: 12 października 2011

chodź . na herbatę . na kawę . na papierosa . na film . na łóżko . na ciastko . na kanapkę . na kakao . na czekoladę . na pocałunek . na przytulanie . na mnie . na seks . na ciało . na muzykę . na deszcz . na spacer . na śnieg . na rower . na zdjęcia . na chwilę . na minutę . na godzinę . na zawsze .

Jestem dziwnie zmęczony nie tym że... teksty

zet dodano: 11 października 2011

Jestem dziwnie zmęczony nie tym, że mówiłem, ale na samą myśl o tym, co muszę jeszcze powiedzieć. — Albert Camus

 Są w życiu chwile gdy myśli się... teksty

zet dodano: 11 października 2011

"Są w życiu chwile, gdy myśli się, że jest tak źle, iż już gorzej być nie może. Wtedy właśnie okazuje się... że jednak może."

Kiedy jesteś przy mnie niczego mi... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Kiedy jesteś przy mnie niczego mi nie trzeba. Mam wrażenie ze trafiłem do siódmego nieba. Bo tylko dzięki Tobie naprawdę chcę żyć. Zapomnieć o problemach w euforie się wzbić. To obłęd sercowy bez porównania z niczym. Kiedy jesteś przy mnie nic innego się nie liczy. Pragnę jedynie tego by na zawsze tak zostało, aby wszystko się udało.To jedyne me marzenie. Oddał bym co mam za jego spełnienie, niech raz po mojej stronie stanie przeznaczenie.

Kawa musi być gorąca jak piekło... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Kawa musi być gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość.- Charles-Maurice de Talleyrand

Lubię gdy muzyka mnie niszczy gdy... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Lubię, gdy muzyka mnie niszczy; gdy - słuchając jej - nie wiem, jak się nazywam. Przestaję myśleć, jestem zagubiona w tych cudownych, psychodelicznych dźwiękach i słowach, którego wgłębiają się we mnie coraz mocniej, wprost proporcjonalnie do nastawionej głośności w słuchawkach. Lubię, gdy mnie otacza i nie ma od niej żadnej ucieczki. Dociskam słuchawki mocniej i gubię się, gubię się, nie chcę się już nigdy odnaleźć. Odnajdywać się w rzeczywistości. Moja muzyka niszczy mnie i nie zostaje nic, ja sama jestem niczym. Bo lepiej być niczym niż nikim.

Nie ma żadnej możliwości by... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Nie ma żadnej możliwości, by sprawdzić, która decyzja jest lepsza, bo nie istnieje możliwość porównania. Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania. To tak, jakby aktor grał przedstawienie bez żadnej próby. Cóż może być warte życie jeśli pierwsza próba już jest życiem ostatecznym? Dlatego życie zawsze przypomina szkic. A nawet szkic nie jest właściwym określeniem, bo szkic jest zawsze zarysem czegoś, przygotowaniem do obrazu, gdy tymczasem szkic, jakim jest nasze życie, jest szkicem bez obrazu, szkicem do czegoś, czego nie będzie.

Bywa że trzeba ... każdego... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Bywa, że trzeba (...) każdego poranka przekonywać się do sensowności rzeczy najprostszych, zaraz po przebudzeniu, samotnie w łóżku o wiele za dużym mówić do siebie jak pielęgniarka do niedołężnego pacjenta: "A teraz wstaniemy, otworzymy okna, wywietrzymy mieszkanko, umyjemy się"; Róża się boi, bo z czasem może dojść do tego, że przestraszona nagłym bezdechem będzie musiała sobie po kilka razy dziennie przypominać: "Oj, musimy oddychać, jeśli przestaniemy oddychać, to już nie pożyjemy, a przecież chcemy sobie jeszcze trochę pożyć, mimo wszystko, prawda?

Chłopcy z dynamitu  utkani ze szmat. teksty

zet dodano: 1 października 2011

Chłopcy z dynamitu utkani ze szmat.

I won’t tell anyone that Your voice... teksty

zet dodano: 1 października 2011

I won’t tell anyone that Your voice is my favorite sound.// nikomu nie powiem że Twój głos jest moim ulubionym dźwiękiem.

Co nie boli to nie życie co nie... teksty

zet dodano: 1 października 2011

Co nie boli, to nie życie, co nie przemija, to nie szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV