głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zet Człowiek jest przerażającą istotą mnóstwo żartów wyborów i list a możemy przeczytać tylko kilka z nich i niekoniecznie tych właściwych. pogoda na miłość Niektór

zet

zet.moblo.pl
Człowiek jest przerażającą istotą mnóstwo żartów wyborów i list a możemy przeczytać tylko kilka z nich i niekoniecznie tych właściwych. pogoda na miłość
Człowiek jest przerażającą... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Człowiek jest przerażającą istotą, mnóstwo żartów, wyborów i list, a możemy przeczytać tylko kilka z nich i niekoniecznie tych właściwych. (pogoda na miłość)

Niektórzy ludzie wierzą  że kruki... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Niektórzy ludzie wierzą, że kruki podróżują, kierując się ku ich przeznaczeniu. Inni wierzą, że samotny kruk oznacza szczęśliwy znak. Więcej niż jeden kruk zwiastuje kłopoty przed nami. A kruk tuż przed bitwą obiecuje zwycięstwo. (pogoda na miłość)

Zapamiętajcie ten dzień  bo jest on... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Zapamiętajcie ten dzień, bo jest on początkiem wieczności. Obietnicą, nagrodą za życie tak długo w samotności. Wiarą w drugą osobę i nadzieją na miłość.Decyzją, by zignorować i przejść do porządku dziennego nad bólem przeszłości. Umową, która wiąże dwie dusze i zrywa wszystkie wcześniejsze więzy. Świętowaniem podjętego ryzyka, które przed nami stoi... Ponieważ we dwoje będziecie zawsze silniejsi niż pojedynczo r11; jak tandem opierający się burzy świata. Miłość będzie nas zawsze wiodła przez życie. Dzisiejszy dzień to jedynie formalność, ogłoszenie światu tego, co dawno czujecie, obietnic złożonych już dawno w waszych sercach. (pogoda na miłość)

Jaś powiedział do Małgosi:... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Jaś powiedział do Małgosi: Rzucajmy okruszki, żebyśmy dzięki nim znaleźli drogę do domu. Bo zgubienie własnej ścieżki to najgorsze, co może się nam przytrafić. W tym roku... Ja ją zgubiłem. (pogoda na miłość)

W tej chwili jest 6.502.867.120 ludzi... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

W tej chwili jest 6.502.867.120 ludzi na świecie. Mniej więcej. Ale czasami potrzebujesz tylko jednej z nich. Na dobre i na złe. (pogoda na miłość)

Patrzyliście kiedyś na swoje... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Patrzyliście kiedyś na swoje zdjęcie i widzieliście nieznajomego w tle? Zastanawialiście się, ilu nieznajomych ma was na zdjęciach? W ilu chwilach z życia innych ludzi uczestniczyliśmy? Czy jesteśmy częścią czyjegoś życia, kiedy jego marzenia się spełniają? Czy kiedy umierają? Czy próbujemy się tam dostać, jakbyśmy byli przeznaczeni, żeby tam być? Albo czy zdjęcie było zrobione znienacka? Tylko pomyślcie. Możecie być dużą częścią życia kogoś innego... i nawet o tym nie wiedzieć. (pogoda na miłość)

Czasami ból stanowi tak dużą... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Czasami ból stanowi tak dużą część naszego życia, że uważamy, że zawsze tak będzie. Bo nie możemy przypomnieć sobie czasów, gdy go nie było. Ale potem, pewnego dnia, czujemy coś innego. Coś miłego, bo wydaje się znajome. W tamtej chwili zdajemy sobie sprawę... że jesteśmy szczęśliwi. Szczęście przychodzi w różnych formach. W towarzystwie dobrych przyjaciół. W tym, co czujesz, gdy spełniasz kogoś marzenia. Albo w obietnicy przyszłej pomocy. W porządku jest pozwolić sobie na szczęście. Bo nigdy nie wiesz, jak ulotne to szczęście może być. (pogoda na miłość)

Nasze życie to cykl obrazków... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Nasze życie to cykl obrazków, migają przed nami jak miasta na autostradzie. Niektóre wydarzenia nas oszałamiają-czujemy wtedy, że ta chwila jest czymś więcej niż przelotnym obrazkiem. Wiemy, że ta chwila, każda jej część zostanie w pamięci na zawsze. (pogoda na miłość)

Któregoś dnia ta plaża może... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Któregoś dnia ta plaża może zostać zmyta, ocean może wyschnąć, a słońce zgasnąć, ale tego dnia ja ciągle będę cię kochać. Zawsze i na zawsze. Obiecuje Ci... (pogoda na miłość)

Wypijmy za mądrych rodziców naszych... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Wypijmy za mądrych rodziców naszych przyszłych dzieci

masz mnie. a nie można mieć więcej... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

masz mnie. a nie można mieć więcej niż wszystko

 Bo co dzień tracisz coś co już... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

"Bo co dzień tracisz coś co już nie wraca"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV