głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
zet Czasem romans komplikuje przyjaźń. pogoda na miłość W tej chwili jest 6.470.818.671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają

zet

zet.moblo.pl
Czasem romans komplikuje przyjaźń. pogoda na miłość
Czasem romans komplikuje przyjaźń.... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Czasem romans komplikuje przyjaźń. (pogoda na miłość)

W tej chwili jest 6.470.818.671 ludzi... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

W tej chwili jest 6.470.818.671 ludzi na świecie. Niektórzy z nich uciekają przestraszeni. Niektórzy wracają do domu. Niektórzy mówią kłamstwa, aby przetrwać dzień. Inni po prostu spoglądają prawdzie w twarz. Niektórzy są złymi ludźmi, w walce z dobrem, a niektórzy dobrzy walczą ze złem. Sześć miliardów ludzi na świecie. Sześć miliardów dusz. A czasami wszystko, czego pragniesz... to jedna. (pogoda na miłość)

Bo czasami musisz stać się kimś... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Bo czasami musisz stać się kimś innym. Musisz jednak pamiętać, kim byłeś. Kim chciałeś być. Kim jesteś. (pogoda na miłość)

W tym roku udało mi się zdobyć... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

W tym roku udało mi się zdobyć wszystko, czego chciałam i wszystko o czym marzyłam… Ale gdzieś po drodze straciłam nawet więcej. (pogoda na miłość)

Najlepszym sposobem  żeby zapomnieć... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Najlepszym sposobem, żeby zapomnieć kogoś innego, jest znaleźć się pod kimś innym. (pogoda na miłość)

Spójrz na siebie w lustrze. Kogo... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Spójrz na siebie w lustrze. Kogo widzisz? Czy to osoba, którą chcesz być? Czy może to ktoś inny, kim miałeś być? Osoba, którą powinieneś być, ale nie udało się. Ktoś mówi ci, że nie możesz, albo nie zrobisz tego? Bo możesz. Uwierz, że miłość tam jest. Uwierz, że marzenia spełniają się każdego dnia. Bo tak jest. Czasami szczęście nie pochodzi od pieniędzy, sławy czy władzy. Czasami szczęście pochodzi od dobrych przyjaciół i rodziny. I z cichej szlachetności wiedzenia dobrego życia. Uwierz, że marzenia spełniają się każdego dnia. Bo tak jest. Więc spójrz w lustro i przypomnij sobie, aby być szczęśliwym, bo zasługujesz na to. Uwierz w to. I uwierz, że marzenia, spełniają się każdego dnia. Bo tak jest. (pogoda na miłość)

Rozczarowanie to bardzo paskudne... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Rozczarowanie to bardzo paskudne uczucie, czasami lepsze jest puste mieszkanie. // Magda M.

Czasami zdarza się  że chwila... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Czasami zdarza się, że chwila stabilizuje się, zatrzymuje się i trwa o wiele dłużej niż chwila. Dźwięki się zatrzymują, ruchy się zatrzymują, na wiele, wiele dłużej niż chwile. I wtedy ta chwila mija. (pogoda na miłość)

Nie możesz się wypalić  iskra nie... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Nie możesz się wypalić, iskra nie jest zastąpiona przez kolejną iskrę. Beznadziejny nie zmienia się całkowicie, jeszcze nie teraz i nie we wszystkim. Nie pozwól zaniknąć duchowi walki w twej duszy, w samotnym przygnębieniu życia, na jakie zasłużyłeś i będąc nie do osiągnięcia. Świat, jakiego pragniesz jest możliwy do osiągnięcia. On istnieje... Jest prawdziwy... To jest możliwe... Jest twój. (pogoda na miłość)

Człowiek jest przerażającą... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Człowiek jest przerażającą istotą, mnóstwo żartów, wyborów i list, a możemy przeczytać tylko kilka z nich i niekoniecznie tych właściwych. (pogoda na miłość)

Niektórzy ludzie wierzą  że kruki... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Niektórzy ludzie wierzą, że kruki podróżują, kierując się ku ich przeznaczeniu. Inni wierzą, że samotny kruk oznacza szczęśliwy znak. Więcej niż jeden kruk zwiastuje kłopoty przed nami. A kruk tuż przed bitwą obiecuje zwycięstwo. (pogoda na miłość)

Zapamiętajcie ten dzień  bo jest on... teksty

zet dodano: 26 listopada 2010

Zapamiętajcie ten dzień, bo jest on początkiem wieczności. Obietnicą, nagrodą za życie tak długo w samotności. Wiarą w drugą osobę i nadzieją na miłość.Decyzją, by zignorować i przejść do porządku dziennego nad bólem przeszłości. Umową, która wiąże dwie dusze i zrywa wszystkie wcześniejsze więzy. Świętowaniem podjętego ryzyka, które przed nami stoi... Ponieważ we dwoje będziecie zawsze silniejsi niż pojedynczo r11; jak tandem opierający się burzy świata. Miłość będzie nas zawsze wiodła przez życie. Dzisiejszy dzień to jedynie formalność, ogłoszenie światu tego, co dawno czujecie, obietnic złożonych już dawno w waszych sercach. (pogoda na miłość)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV